-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Nieko rimto“

Visos temos
„Nieko rimto“ „Nieko rimto“

„Nieko rimto“ – leidykla, kur rasite vaikams, paaugliams skirtų knygų, CD, puodelių, skirtukų ir kitų aksesuarų. 

Virš sugriauto tilto plevėsuoja Ukrainos vėliava

Nuo karo pradžios leidyklos išleido apie 40 su Ukraina susijusių knygų: kurios labiausiai domino lietuvius?

Myriam Dahman ir Nicolas Digardas

„Vilko paslapties“ autoriai: knyga siekiame vaikus paskatinti svajoti, tėvus – keliauti

Knygos „Matildos efektas“ viršelis

Britų autorė Ellie Irving – apie vaikystėje parašytą laišką G.Bushui bei moteris mokslininkes

M.Čepulis apie naują knygą: gyvūnai kalba, o aš parodau, kaip jų pokalbiai galėtų atrodyti žmonėms

M.Čepulis: gyvūnai kalba, o aš parodau, kaip jų pokalbiai galėtų atrodyti žmonėms

Knygos viršelis

„Nieko rimto“ vadovas A.Vereckis apie 800-tąją išleistą knygą: ji – leidyklos pasikeitimo simbolis

Iliustracija iš knygos „Vaikų kambarys“

Violeta Palčinskaitė: „Mano vaikystės kambaryje buvo daug tėvų meilės, todėl ir daug džiaugsmo“

(sauskelnes-teletabis) Miestiečių atneštas sauskelnes į specialias dėžes sudėjo spalvingi personažai. Vos per porą valandų Laisvės alėjoje buvo paaukota daugiau nei 1000 sauskelnių.

Debiutinę knygą vaikams pristačiusi R.Razbadauskienė: „Klausimą apie savęs pažinimą norisi užduoti paprastai“

Knygos viršelis

Kodėl Philipo Pullmano „Jo tamsiosios jėgos“ – jau trečią kartą perleidžiama fantastinė trilogija

Indrė Dalia Klimkaitė

Vertėja iš vokiečių kalbos I.D.Klimkaitė: „Ar žinote, kas per daiktas yra Schwingdeckelabfalleimer?“

Užsisakykite 15min naujienlaiškius