Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Paulina Paukštaitytė

Visos temos
Visos naujienos, reportažai ir komentarai apie Paulina Paukštaitytė, publikuoti portale 15min.lt
Paulina Paukštaitytė

Paulina Paukštaitytė pristato dainą „Galbūt“: tai – atviriausias kūrinys jos karjeroje

Paulinos Paukštaitytės vaizdo klipo akimirka

Paulinos Paukštaitytės premjera „Į širdelę įkritai“: vaizdo klipe – jaunatviškas nerūpestingumas

Paulina Paukštaitytė ir Vilius Popendikis

P.Paukštaitytė sudrebino „Žalgirio“ arenos amfiteatrą: žiūrovų ašaros ir duetas su sužadėtiniu

Paulinos Paukštaitytės debiutinio albumo „11 raidžių“ pristatymas

Paulina Paukštaitytė pristatė debiutinį albumą: sveikino sužadėtinis ir žinomi bičiuliai

15min studijoje - Paulina Paukštaitytė

„ŽMONĖS svečiuose“: Paulina Paukštaitytė klausytojams dovanoja tamsesnę jos pusę atskleidžiantį singlą „Tu Ir Aš“

Paulina Paukštaitytė

Paulina Paukštaitytė klausytojams dovanoja tamsesnę jos pusę atskleidžiantį singlą „Tu Ir Aš“

Paulina Paukštaitytė

P.Paukštaitytės premjera „Bučiuok“: vaizdo klipe – šokiai, greitis ir „nuodėmingos lūpos“

Paulinos Paukštaitytės koncerto akimirkos

Paulina Paukštaitytė klausytojus sukvietė į savo debiutinį koncertą: scenoje pasirodė ir Vaidas Baumila

 Viliaus Popendikio ir Justicious dainos „Kai tu liūdna ir aš liūdnas“ klipo filmavimo užkulisiai, Paulina Paukštaitytė

V.Popendikis su Justicious į vasarą šoka su nauja daina: parašė ją Viliaus sužadėtinei P.Paukštaitytei

Užsisakykite 15min naujienlaiškius