Balandžio 16-osios vakarą „Žalgirio“ arena virto vieta, kur susitiko muzika, jausmai ir tūkstančiai vienu ritmu plakusių širdžių. Įspūdinga scenografija, kruopščiai apgalvoti vizualiniai sprendimai ir galinga publikos energija sukūrė atmosferą, kurią daugelis prisimena iki šiol.
Vienu ryškiausių vakaro momentų tąkart tapo akimirka, kai scenoje suskambo Paulinos kūrinys „Pasilik praeity“. Skambant šiai dainai, arena tarsi virto vienu didžiuliu choru – nuo pirmųjų natų iki paskutinės eilutės publikos balsai nė akimirkai nenutilo.
Būtent šį ypatingą jausmą dabar dar kartą gali patirti ir tie, kurie koncerte dalyvavo, ir pirmą kartą pajusti tie, kurie jį stebėjo iš toli.
Žiūrėkite vaizdo įrašą:
Gyvo pasirodymo įrašas leidžia dar kartą sugrįžti į vakarą, tapusį vienu ryškiausių šių metų muzikinių įvykių. Tai galimybė iš naujo išgyventi emocijas, kurios tą vakarą užliejo pilnutėlę areną.
Tuo pačiu Paulina siunčia ir dar vieną svarbią žinią savo klausytojams – Kaune prasidėjusi istorija turės tęsinį. Įkvėpta milžiniško publikos palaikymo, atlikėja gruodžio 11 dieną surengs savo koncertą didžiausioje sostinės arenoje – „Arena Vilnius“.
„Po svajonės išsipildymo Kauno „Žalgirio“ arenoje supratau vieną – tai negali baigtis. Tai, ką sukūrėme visi kartu, buvo per stipru, kad liktų tik vienam vakarui“, – sako Paulina.
Pasak atlikėjos, gruodžio mėnesį žiūrovų lauks ne koncerto pakartojimas, o naujas etapas. Dar ambicingesnis šou, netikėti kūrybiniai sprendimai ir ypatinga atmosfera žada vakarą, kuris taps vienu svarbiausių jos karjeroje.
Bilietus į gruodžio 11-osios koncertą „Arena Vilnius“ platina Bilietai.lt.
