Dabar populiaru
15min be reklamos

„Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ Visos temos

„Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ Filmo kūrėjų nuotr./Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ plakatas

Kino filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“  sukūrė du režisieriai – Ričardas Marcinkus ir Simonas Aškelavičius. Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjera visoje Lietuvoje numatyta 2015 m. vasarį.

Tai nuotykių komedija su vesterno elementais ir gruzinišku prieskoniu. Tai pasakojimas apie du draugus iš mažo miestelio – Saulių ir Paulių (vaid. Giedrius Savickas ir Marius Repšys). Vaikinų dienos slenka ramiai ir nuobodžiai, kol staiga jie įsivelia į painią istoriją.  Mafijos vadeivos klasta, viliojantys pinigai ir meilė vietinei gražuolei išbando Sauliaus ir Pauliaus draugystę ir sujudina gyvenimus iš pagrindų.

Filme vaidina: Giedrius Savickas, Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras,  Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, Šorena  Džaniašvili, Rita Žliobaitė bei kiti.

Parašykite atsiliepimą apie 15min