Dabar populiaru

TV programa

 
DABAR ŠIANDIEN TV KANALAI
Antradienis, Birželio 18 d.
09:15 Raudonos šviesos
 
Parapsichologė Margaret Matheson tiria paranormalius reiškinius ir stovi ant sensacingų atradimų slenksčio. Siekdama patvirtinti savo prielaidas, ji kreipiasi į praeityje garsų ekstrasensą Simoną Silverį. Simonas po 30 metų pertraukos entuziastingai grįžta prie seno užsiėmimo neįtardamas kuo jam gali baigtis šie eksperimentai.
11:10 Pabėgimo planas
 
Rėjus Breslinas yra labiausiai pasaulyje vertinamas itin aukšto saugumo lygio kalėjimų inžinierius, savo darbo įgūdžius ištobulinęs iki tobulybės. Tačiau vieną dieną šie jo įgūdžiai atsisuka prieš jį patį: Rėjus apkaltinamas nusikaltimu, kurio nepadarė ir patenka į vieną iš savo paties sukurtų įkalinimo įstaigų.
13:05 Sutrikusi mafija
 
Kalėjimo Sing Sing prižiūrėtojai yra labai sunerimę dėl mafijos boso Polo Vičio keisto elgesio. Jau greitai garsiausias Niujorko nusikaltėlis turėtų išeiti į laisvę, tačiau jis pats tuo visai nesidžiaugia. Sužinojęs, kad kažkas iš priešininkų ruošia rimtą susidorojimo planą, jis ištisas dienas guli katatoniškai sustingęs lovoje arba dainuoja miuziklų arijas.
14:40 Mano stora, amžinai bjauri draugė
 
Vidurinės mokyklos abiturientė paskelbia tikrą karą patyčioms sužinojusi, kad gražesnės ir populiaresnės bendramokslės priklijavo jai SABD – "storos, amžinai bjaurios draugės" etiketę.
16:20 Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo
 
Nugyvenęs ilgą ir gražų gyvenimą, artėjant prie šimtmečio Alanas Karlsonas atsiduria senelių namuose, tikėdamas, kad tai - jau paskutinė stotelė. Tačiau sveikata vyras niekuomet nesiskundė, o leisti dienas su nukvakusiais senukais irgi nebuvo Alano svajonė. Todėl savo 100 metų jubiliejų vyras nusprendžia atšvęsti su trenksmu: išsiruošti į dar vieną kelionę, kokių jo gyvenime jau buvo tūkstančiai. Vien su šlepetėmis (kad niekas neįtartų), Alanas išlipa pro langą ir dingsta.
18:15 Roko žvaigždė
 
Praėjusio amžiaus 9-ame dešimtmetyje Krisas Koulas dieną dirba kopijavimo aparatų meistru, o naktį – roko grupės „Blood Pollution“, sukurtos populiarios grupės „Steel Dragon“ garbei, vokalistu. Koulas didžiuojasi, kad scenoje jam viską pavyksta padaryti visiškai tiksliai taip, kaip tai daro jo mylima grupė: atitinka kiekviena nata, kiekvienas kostiumas, kiekvienas grimo atspalvis. Jis netgi įsiveria į spenelį tokį patį žiedą, kokį turi „Steel Dragon“ vokalistas.
20:00 Būti Flynu
 
Dirbdamas Bostono benamių prieglaudoje Nikas Flynas sutinka savo tėvą - poetu pasiskelbusį sukčių. Nujausdamas ir jį patį užklupsiančias negandas, Nikas labai nenoriai kreipiasi pagalbos į tėvą.
21:40 Holograma karaliui
 
Amerikiečio Alano Clay gyvenimas pastaruoju metu buvo ne rožėmis klotas – jį paliko žmona, sustreikavo verslas ir neliko ir namų. Nusivylęs gyvenimu ir nebeturėdamas ko prarasti jis išvyksta į Saudo Arabiją, kur tikisi sudaryti, jo manymu, gyvenimo sandorį – Saudo Arabijos vyriausybei parduoti holografinę telekonferencijų sistemą.
23:20 Ko nori moterys
 
Nikas Maršalas - vidutinio amžiaus vyras, išsiskyręs su žmona ir smarkiai atitolęs nuo savo penkiolikmetės dukros. Tačiau vieną naktį viskas pasikeičia… Nikas Maršalas netikėtai pradeda GIRDĖTI, ką mąsto moterys. Ir ne tik viena – visos, su kuriomis jis susitinka. Pradžioje jį pribloškia užgriuvusi “slapta informacija”, bet greitai vyrukas suvokia, jog sugebančiam skaityti mintis suvilioti gražuoles bus dar lengviau. Koks vyras nenorėtų žinoti, ko labiausiai trokšta moteris?
Parašykite atsiliepimą apie 15min