Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rolandas Vilkončius nori gyventi kaip paprastas žmogus

Foto naujienai: Rolandas Vilkončius nori gyventi kaip paprastas žmogus
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Jeigu Rolandas būtų nevedęs ir neturėtų vaikų, žurnalistai šį žavų ir galantišką laidų vedėją greičiausiai vadintų svajonių jaunikiu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Rolandas Vilkončius.

Gimimo data, vieta: 1976 05 18, Ukmergė. 
Šeima, kurioje gimė: tėtis Jonas (63), mama Stefanija (58).

Šeiminė padėtis: vedęs, su žmona Dalia (vienos medžio apdirbimo įmonės pardavimų ir svarbių klientų skyriaus vadovė) augina du sūnus Ugnių (9) ir Ąžuolą (6).  

Pasiekimai: turi du diplomus: Kauno kolegijoje baigė verslo administravimą, Vilniaus universitete (VU) įgijo komercijos specializacijos vadybos bakalauro laipsnį; šiuo metu siekia VU tarptautinio verslo vadybos magistro laipsnio; radijo laidų vedėju pradėjo dirbti sulaukęs 18 metų: studijuodamas Kauno technologijos universitete, įsidarbino radijo stotyje „Titanika“, vėliau vedė laidas „Kauno fone“, keletą metų dirbo radijo stotyje „Radiocentras“; vedė laidas ir renginius „Lietuvos televizijoje“; šiuo metu dirba LNK televizijoje - veda laidą „Gyvenimas pagal moteris“, projektą „Žvaigždžių duetai“ ir specialius renginius.


Jeigu Rolandas būtų nevedęs ir neturėtų vaikų, žurnalistai šį žavų ir galantišką laidų vedėją greičiausiai vadintų svajonių jaunikiu. Tačiau Rolandas Vilkončius sako norįs gyventi paprasto žmogaus, o ne televizijos garsenybės gyvenimą.    


Aktorystė neviliojo


„Ar tau kas nors sakė, kad esi panašus į amerikiečių aktorių Beną Afflecką?“ - užklausiu Rolando. „Esu girdėjęs, kad panašus. O kai sulieknėju, tampu Hughu Grantu“, - šypteli pašnekovas. Simpatiškasis laidų vedėjas prisipažįsta niekada net nesvajojęs apie aktorystę, nes nemoka vaidinti. Gal jis save gerokai nuvertina - juk puikiai vaidino lėktuvo pilotą LNK naujamečiame žiburėlyje? „Andrius Lygnugaris - puikus režisierius, jis parodydavo, kaip reikia vaidinti“, - kuklinasi vyras.

LNK televizijoje Rolandas dirba tik pirmą sezoną. Prieš tai kelerius metus jis sveikinosi su nacionalinio kanalo žiūrovais. Laidų vedėjas nelinkęs atskleisti, kodėl paliko Lietuvos televiziją (LTV): „Nenoriu kalbėti apie buvusius darbdavius, nes tai būtų neetiška. Pasakysiu tik tiek, kad ne visada svarbūs pinigai. Būna ir kitokių priežasčių.“ Televizijos žvaigždė patikina, kad su buvusiais kolegomis nesipyko ir iki šiol bendrauja. Draugiškai jį priėmė ir LNK kolektyvas.


Prioritetas - studijos


Anksčiau daug laiko tiesioginiame eteryje praleisdavęs laidų vedėjas patikina, kad kurdamas laidą „Gyvenimas pagal moteris“ ir vesdamas „Žvaigždžių duetus“ (abi laidos nerodomos tiesiogiai - aut. past.) nesijaučia ramesnis: „LNK televizijoje man viskas dar nauja - aplinka, kolektyvas. Be to, visada norisi, kad ir įraše viskas iš karto būtų gerai, kad nereikėtų iš naujo kartoti.“ Apie kolegę Ingą Jankauskaitę, nenoriai bendraujančią su žiniasklaida ir garsėjančią aikštingu charakteriu, Rolandas atsiliepia šiltai: „Mes su Inga pažįstami dar nuo tų laikų, kai dirbome „Kauno fone“, todėl apie ją negaliu sakyti nieko bloga.“

Kaip ir visų televizijoje dirbančių žmonių, Rolando dienotvarkė nepastovi - viena diena gali būti laisva, o kitą gali tekti plušėti nuo ryto iki vakaro. Jo savaitgaliai nėra įtempti, tačiau kur nors išvažiuoti su šeima laidų vedėjas negali, nes šeštadienio vakarais tiesioginiame eteryje privalo paskelbti „Žvaigždžių duetų“ balsavimo rezultatus.

Laisvo laiko Rolandas nešvaisto - jį skiria tarptautinio verslo studijoms VU.  

„Nenusirašinėju ir neapgaudinėju, mokausi pakankamai gerai. Galbūt mano požiūris į mokslą yra kitoks nei kolegų, kurie į universitetą įstojo iš karto po mokyklos. Atėjau įgyti žinių, o ne laiką prastumti. Manau, kad švietimo kokybė pagerėtų, jei dauguma mokytųsi dėl žinių, ne dėl pažymio“, - kalba Rolandas.


Šeimos padidėjimas - nebent vėliau


Būtent dėl mokslų Rolandas Vilkončius vaikų auklėjimui skiria šiek tiek mažiau laiko nei žmona Dalia:  „Kai aš  galiu skirti daugiau laiko vaikams, tuomet tą ir darau. Dalia dirba tolokai nuo Vilniaus ir labai anksti važiuoja į darbą, todėl aš mažąjį nuvežu į darželį, o vyresnįjį išleidžiu į mokyklą. Vis dėlto turiu pripažinti, kad Dalia labiau prisideda prie vaikų auklėjimo.“

Gal jau būtų laikas broliukams sesutę padovanoti? „Artimiausiu metu tikrai ne. O ateityje... Kaip Dievulis pareguliuos, taip ir bus“, - šypsodamasis sako jis. 

Ar scenoje toks galantiškas ir komplimentų moterims negailintis Rolandas toks pat ir namuose? „Pastaruoju metu komplimentus pamirštu, nes esu labai užsiėmęs. Tačiau ateityje šią klaidą ištaisysiu“, - šypsosi laidų vedėjas.

Valentino dieną, kaip ir daugumą švenčių, Rolandas sutiko su visa savo šeima, nes nemano, kad ją reikia švęsti tik dviese. Šios šventės televizijos vedėjas neužmiršta, tačiau jam mielesnės lietuviškos tradicinės. „Artėja Užgavėnės. Per jas kiekvienais metais važiuojame į Rumšiškes. Mūsų giminėje labai didelė šventė yra Joninės. Susirenkame kasmet į kaimą, užkuriame laužus. Man smagu švęsti šventes, kurias švęsdavo mūsų protėviai“, - paaiškina laidų vedėjas.


Vengia skandalų


Rolandas nevaikšto į abejotinus vakarėlius, neįsivelia į jokius skandalus, todėl žurnalistai jį praminė geriečiu. „Galbūt toks ir esu? Toli nuo savęs negali pabėgti. Turiu savo gyvenimo vertybių skalę ir pagal ją gyvenu. Aš nenoriu jokių skandalų, nors daug kas sako, kad bloga reklama irgi yra reklama.“

Nejaugi jis toks šventas, kad žurnalistai nieko skandalingo negali iškapstyti? „Visi mes žmonės, ir gerų, ir blogų dalykų padarome. O prikibti prie daug ko galima“, - šypsosi Rolandas. „O žmonai esi ištikimas? Paparacai su kitomis moterimis neprigautų?“ - dar labiau kaitinu atmosferą. „Ne. Nebent iš piršto išlaužtų kokią istoriją“, - nepasimeta laidų vedėjas.

Rolandui nepatinka perdėtas dėmesys gatvėje ar parduotuvėje. „Norisi būtų tokiam kaip visi. Nuo smalsių žvilgsnių taip norisi pasislėpti. Nesu perdėm stilingas ir madingas, rengiuosi kuo paprasčiau, kad nekrisčiau į akis“, - kalba laidų vedėjas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką