Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 2d. 16:06

Rosita Čivilytė apie buvusį savo draugą M. Pitrėną: jis nevertas jokios moters

Foto naujienai: Rosita Čivilytė apie buvusį savo draugą M. Pitrėną: jis nevertas jokios moters
zmones24.lt / Butauto Barausko nuotrauka

Pakviesta „Auksinėje blykstėje" kalbėti apie moteris, valdančias Lietuvą, dainininkė Rosita Čivilytė pasakojo savo nelengvo gyvenimo pradžią, kai susilaukė pirmagimės būdama tik šešiolikos.

Pakviesta  „Auksinėje blykstėje" kalbėti apie moteris, valdančias Lietuvą, dainininkė Rosita Čivilytė pasakojo savo nelengvo gyvenimo pradžią, kai susilaukė pirmagimės būdama tik šešiolikos. „Atvykau gimdyti vaikas, o išėjau iš ligoninės suaugusia moterimi."

Kalbėdama apie atsakomybę, rūpinimąsi vaikais ir buitimi, atlikėja neslėpė, kad buvo tikrai sunkių momentų, kai teko viską pakelti vienai, bet šalia atsidūrę vyrai buvę per silpni jai. „Tiesiog nusprendžiau, kad man trečio vaiko nereikia."


Visą pokalbį Rosita Čivilytė ramiai dėstė mintis apie savo, kaip vienišos moters ir mamos dalią, bet tik tol, kol „Auksinės blykstės" vedėjai nepaminėjo buvusio atlikėjos mylimojo Modesto Pitrėno. Saulėns paklausė pašnekovės, ar ši išvirdavo barščių, kai „Pitrėns grįždava paryčiais prisimosavęs".

Dainininkė įsiuto ir piktai atsakė, kad jokių barščių nevirdavo girtam vyriškiui ir juo labiau šiam, apie kurį nenorinti nieko net girdėti. Paklausta, kodėl apie kitus savo gyvenimo vyrus ji mielai kalbanti, o vos paminėjus garsaus dirigento pavardę ji neadekvačiai ir siautulingai reaguojanti. „Šis vyras nevertas, kad aš apie jį kalbėčiau. Nevertas nė vieno žodžio. Jis apskritai nevertas nė vienos moters," - nukirto „Auksinės blykstės" studijoje Rosita Čivilytė, prašydama daugiau nebeklausinėti apie Modestą Pitrėną, kuriam kadaise viešai žiniasklaidoje prisipažino meilėje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką