Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 16, 10:33

Gian Luca Demarco papiktino „Eurovizijos“ komentatoriai: stojo ginti Lauros Pausini

Apie „Euroviziją“ pasisakė ir garsiausias Lietuvos italas, virtuvės šefas Gian Luca Demarco Jis stojo ginti dėl esą netinkamo konkurso vedimo kritikos sulaukusios italų divos Lauros Pausini, kuri esą yra geriausia, ką Italija galėjo pasirinkti renginiui vesti, ir neslėpė pasipiktinimo visažiniais komentatoriais.
„Eurovizijos“ vedėjai, Gian Luca Demarco
„Eurovizijos“ vedėjai, Gian Luca Demarco / Scanpix, Arno Strumilos/15min nuotr.

Italai balsuodami pusfinalyje už Moniką Liu skyrė jai 5 balus už Sirenos suknelę ir nesuprato, kodėl „Eurovizija“ truko vos kelias valandas. Kai buvo skelbiami „Eurovizijos“ pusfinalio rezultatai, garsiajame italų Sanremo festivalyje, kurį italai dievina ir stebi daug aktyviau nei „Euroviziją“, būtų nuskambėjusi vos penkta daina.

Tačiau šiųmetė „Eurovizija“, vykstanti Italijos mieste Turine, italų dėmesio sulaukė kaip niekad daug: konkurso pusfinalius stebėjo 5,5 mln. italų, arba 27 proc. daugiau negu pernai.

Ką galvoja apie „Euroviziją“ ir konkurso komentatorius, dalyvaudamas naujoje Aurimo Kamantausko tinklalaidėje „Kamantinėjimai. Apie kūrėjus ir veikėjus“ pasisakė ir garsiausias Lietuvos italas, virtuvės šefas ir kulinaras Gian Luca Demarco, beje, kilęs iš Turino, rašoma tinklalaidės kūrėjų pranešime spaudai.

Gian Luca Demarco neslėpė, kad „Eurovizijos“ žiūrėti jis nemėgsta, nes „jie tempia tą gumą, kol paskelbia rezultatus, negaliu to pakęsti“. Nepaisant to, pažiūri konkursą ir jis. „Mane priverčia žiūrėti žmona iki antros valandos nakties“, – laidoje prisipažino italas.

Virtuvės šefas teigė, kad italams ilgą laiką „Eurovizija“ mažai terūpėjo ir gerokai nublankdavo prieš garsųjį Sanremo muzikos festivalį. „Jei tai būtų Sanremo, jie kabintųsi prie visko, kaip jūs prie „Eurovizijos“, – kalbėjo Gian Luca Demarco, bet sutiko, kad šiemet „Eurovizija“ patraukė gerokai daugiau italų nei paprastai ir apgailestavo, jog pats neprisiruošė į jį nuvykti, tuo labiau kad Turinas – jo gimtasis miestas.

Vykstant „Eurovizijai“ Italijoje Gian Luca Demarco labiausiai supykdė konkurso komentatoriai – tie, kurie kritikavo Italijos divą, dainininkę Laurą Pausini. Tokių atsirado ir Lietuvoje, ir kitose šalyse – kai kuriems žiūrovams užkliuvo jos renginio vedimo stilius, apranga, manieros.

„Scanpix“ nuotr./Mika, Laura Pausini
„Scanpix“ nuotr./Mika, Laura Pausini

„Labai nepatiko komentarai. Laura Pausini yra viena garsiausių atlikėjų, superžvaigždė, bet atsiranda superekspertų, kurie sako, kad nepakanka, nepakanka... Ji yra graži vien kad būna, ačiū Dievui, kad ji sutiko vesti konkursą, nes nieko kito tokio kalibro Italija tiesiog nebeturi“, – komentatoriais stebėjosi virtuvės šefas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Mika, Alessandro Cattelanas, Laura Pausini
AFP/„Scanpix“ nuotr./Mika, Alessandro Cattelanas, Laura Pausini

Dalyvaudamas tinklalaidėje „Kamantinėjimai“ italas pasisakė ir kitais klausimais, pavyzdžiui, išsakė nuomonę, kodėl itališka pica taip išpopuliarėjo pasaulyje ir ar galėtų taip atsitikti su šaltibarščiais, taip pat palygino lietuvių ir italų skirtumus.

„Lietuviai yra sau labai griežti. O mes – priešingai, galėtume būti sau griežtesni. Jūs turite didelį polinkį į tobulumą, o aš – didelį polinkį į viską nusispjauti, aš sugebu atsipalaiduoti“, – sakė jis ir ragino lietuvius tiesiog pradėti džiaugtis, o ne siekti tobulumo.

Laidos vedėjo paklaustas, ar posakis „Vyras be pilvo – kaip namas be balkono“ yra sugalvotas italų, Gian Luca Demarco sakė: „Neįsivaizduoju, bet vyras su pilvu nelabai gerai jaučiasi. Vis tiek norisi būti gražiam ne tik kitiems, bet ir sau. Mano tėvas turėjo pilvą ir „nešiodavo“ jį labai išdidžiai, o aš žiūriu į save su ta minkšta dalimi ir nelabai gerai jaučiuosi. Gal kitokia karta, gal pasikeitė požiūris.“

Tinklalaidės „Kamantinėjimai“ autorius A.Kamantauskas yra režisierius ir renginius organizuojančios agentūros „Rekūrai“ vadovas, tad pokalbio su Gian Luca Demarco metu jis aptarė ir tai, kokie dalykai yra svarbūs planuojant vaišes, renginį ar asmeninę šventę. Garsus virtuvės šefas pasidalijo patarimais, kaip įtraukti svečius į maisto ruošimą, ir paragino lietuvius atsikratyti „uošvės sindromo”.

Visą jo pokalbį galite pamatyti čia:

VIDEO: Kamantinėjimai. Apie kūrėjus ir veikėjus #3 Pokalbis su Gian Luca Demarco

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką