Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 13, 16:30

Monika Liu „Eurovizijos“ finalo generalinėje repeticijoje nustebino kita šukuosena

Dėl savo šukuosenos daug dėmesio gavusi Monika Liu per „Eurovizijos“ finalo generalinę repeticiją nustebino nauju įvaizdžiu. Šįkart purius, bliūdelio stiliumi nukirptus plaukus pakeitė griežta elegantiška šukuosena.

Monikos Liu bliūdelio šukuosena dingo! „Eurovizijos“ finalo generalinės repeticijos metu ją pakeitė į šoną sušukuoti plaukai.

Tiesa, Lietuvos atstovė puolė raminti gerbėjus, kad per šeštadienį vyksiantį finalą pasirodys su ta pačia šukuosena, kaip ir per pusfinalį. Šįkart tiesiog nespėjo išsiplauti galvos, nes anksti ryte teko vykti į repeticiją.

„Turėjome važiuoti į vėliavų paradą, tad teko anksti keltis. Tačiau, kadangi mus remia grožio salonas, tai galvą išsiplausiu, viskas gerai“, – juokėsi ji kalbėdama su 15min.

Po generalinės finalo repeticijos atlikėja davė komentarą Lietuvos žiniasklaidos atstovams. Ji teigė, kad jaučiasi gerai, nes jau priprato.

„Viskas patogu, jokių problemų, jokių, viskas gerai“, – 15min tikino Monika Liu.

Be to, Lietuvos atstovė atskleidė, iš kokių šalių tikisi gauti daugiausiai balų. Tiesa, ji pripažino, kad anksčiau nebuvo apie tai susimąsčiusi.

„Oi nežinau, negalvojau. Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje turėtų balsuoti visi ten gyvenantys lietuviai. Gal dar Italija, nes kažkaip italai pamėgo mano stilių, dainą ir šukuoseną, – šypsojosi atlikėja. – Bus labai įdomu pamatyti.“

Ne paslaptis, kad Moniką Turino mieste nuolat užkalbina čia gyvenantys žmonės, tad jos kelionės iš taško A į tašką B užtrunka gerokai ilgiau – ji nori su visais pasišnekėti.

„Aišku, čia yra „Eurovizijos“ miestelis, tad viskas dėl to. Taip, dabar čia visi visus pažįsta ir žino“, – sakė Monika Liu.

Paklausus, ar teko susidurti su kokiais nors iššūkiais, dainininkė priminė, kad anksčiau buvo problemų ir su garsu, ir su vaizdu, bet dabar jau viskas yra gerai.

„Nėra taip, kad tu ateini, pirmą kartą padainuoji ir viskas. Tam ir skirtos repeticijos, kad viską sutvarkytume, – kalbėjo pašnekovė. – Bet, kažkokio didelio iššūkio, kad man kažkas atsitiktų ir aš eičiau per kančią, nebuvo.“

Monika papasakojo ir apie tai, kad sutaria su daugelio šalių atstovais. Anot jos, jie visi draugiški: „Sutariu su švedais, čekais, ukrainiečiais, latviais, norvegais. Su visais, nes mano rate nėra konkurencijos.“

Paklausus, ar tokią „Euroviziją“ ji ir įsivaizdavo, Monika prisipažino galvojusi, kad bus sunkiau.Tiesa, iki finalo laiko lieka jau nebe daug, o laisvo – dar mažiau.

„Jau jaučiasi nuovargis. Mano tikslas buvo patekti į finalą. O kai patekau, viskas tarsi nuslūgo, netyčia įsileidau nuovargį. Bet kai nueinu į sceną, viskas būna gerai. Šiandien laukia antroji repeticija, per kurią žiuri spręs ir duos taškus, tad ji man labai svarbi“, – kalbėjo atlikėja.

Nors „Eurovizija“ dar nesibaigė, tačiau vis pasitaiko klausimų, ar Monika Liu dalyvautų konkurse dar kartą. Ji atsakė, kad norėtų dalyvauti joje kaip delegacijos narė.

„Aš jau viską dabar žinau. Kaip atlikėja – gal ne. Suprantu visus, kurie po kelis kartus dalyvauja, Donatą (Montvydą – red. past.), „The Roop“. Dabar man viskas aišku. Bet galbūt nereikėtų man antrą kartą dalyvauti kaip atlikėjai.

Kaip delegacijos narė tvarkyčiau visus reikalus, derinčiau viską, būčiau oro direktorė, o gal – vairuotoja“, – teigė atlikėja.

Monika sakė, kad net nenutuokia, kaip baigsis šeštadienio vakaras.

„Man smalsu, kaip seksis finale. Širdis nesako nieko. Svarbiausia, kad ji stabiliai plaktų ir kad funkcionuotų visi mano organai. Bet bus labai įdomu, gal paskutinė neliksiu“, – juokėsi Lietuvos atstovė.

Primename, kad komplimentų Monikos Liu įvaizdžiui po pusfinalio pažėrė „Eurovizijos“ pirmojo pusfinalio dalyvių stilių aptaręs italų „Vanity Fair“. Čia mūsų šalies atstovė įvardyta kaip rafinuočiausia.

„Rafinuočiausia vakaro atlikėja buvo lietuvė Monika Liu, vilkėjusi blizgančią suknelę su amerikietiška iškirpte, apnuoginančia nugarą ir pečius. Kita planeta“, – rašoma vanityfair.it.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką