Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 15d. 23:44

„The Roop“ lyderis prieš „Eurovizijos“ finalą ėjo pamiegoti, į lovą skuba ir po pergalės

Lietuva išrinko savo „Eurovizijos“ nugalėtoją: „The Roop“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietuva išrinko savo „Eurovizijos“ nugalėtoją: „The Roop“

Lietuva turi naują nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtoją, juo tapo žiūrovus iš proto išvedę „The Roop“. Po pergalės šeštadienio vakarą jie skubėjo į spaudos konferenciją, kur pripažino, kad jų nuostabiausia kelionė dar tik prasideda. Tiesa, šiandien ji trumpesnė – Vaidotas Valiukevičius šampano taurę keis į lovą.

Tik nulipę nuo scenos, kur ką tik buvo paskelbta, kad „The Roop“ šiemet atstovaus Lietuvai Nyderlandams vyksiančiame konkurse, laiko įkvėpti, atsipalaiduoti ar net atsigerti nebuvo.

Taip bus ir didžiajame šou, kur kiekvienas šalies atstovas privalo ruoštis dideliam tempui, daugybei interviu, nuovargiui. Suprantama, kad tik atėjęs į specialią vietą spaudos konferencijai, grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius paprašė suprasti, kad į daug klausimų jis šį vakarą atsakyti negalės: „Atvirai ir žmogiškai sakau, kad norisi ramiai išsimiegoti ir tada galėsim pakalbėti. Tad paklauskite, kas jums rūpi, ir eikime visi ramiai gyventi savo gyvenimų.“

Spaudos konferenciją žiūrėkite vaizdo įraše žemiau:

Kalbėti, kaip ši pergalė pakeis grupės ateitį, ką jiems atneš dalyvavimas „Eurovizijos“ konkurse anksti, tačiau esminis dalykas yra tai, kad grupė nuo pat pradžių tikėjo savo daina.

„Ir tikime, kad ji išsiskirs iš kitų dainų. Žinoma, dar reikės taisyti vizualinius sprendimus, bet tikimės geriausio. Žinoma, neįsikimbu į tai, bet tvirtai jaučiamės, manome, kad galėtume eiti toli“, – sakė V.Valiukevičius.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Eurovizijos“ finale – sąmyšis: piktinamasi dėl „užlūžusios“ sistemos ir neįskaičiuotų balsų

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuva išrinko savo „Eurovizijos“ nugalėtoją: „The Roop“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuva išrinko savo „Eurovizijos“ nugalėtoją: „The Roop“

Grupė „Eurovizijoje“ dalyvauja ne pirmą kartą, bandė sėkmę ir tais pačiais metais, kai į Portugaliją vyko Ieva Zasimauskaitė. Ne visuomet šis dainų konkursas grupei buvo prie širdies, ne visada jie jautėsi tinkami šiam šou, tačiau, anot V.Valiukevičiaus, tai yra puiki proga šaliai pristatyti savo kūrybą.

Ramūno Zilnio paklaustas, ką mano apie rekordinį rezultatą, mat jau seniai laimėtojas taip stipriai buvo atsiplėšęs nuo antrosios vietos, neslėpė, kad pačiam toks rezultatas yra netikėtas, o jam jau kelias dienas galvoje nuolatos skamba Monikos Pundziūtės-Monique kūrinys „Make me human“.

„Kalbant apie šitą persvarą, manau, kad tai įrodo, jog siekdamas svajonės turi savimi labai tikėti. Net ir tada, kai tavo kelyje atsiras tų, kurie gal keliasdešimt kartų turi daugiau sekėjų, kai iš šono atrodo, kad net neverta bandyti. Tačiau mes labai tikėjome savo daina, o tai tik įrodymas, kad jeigu labai nori, turi siekti, eiti ir daryti“, – sako Vaidotas.

Ir išties – grupė instagrame turi mažiau nei tris tūkstančius sekėjų, bet labai tikėtina, kad po pergalės atrankoje jų bus tikrai daugiau.

Po pergalės – ilsėtis

Nuo idėjos iki pergalės grupė keliavo daugiau nei metus. Pagrindą dainai „The Roop“ turėjo praėjusių metų pavasarį, bet, kaip sako nariai, pirminis variantas skambėjo visai kitaip.

„Dainą kūrėme pakankamai ilgai, bet mums labai patiko pats procesas. Didžiausias bumas prasidėjo nuo sausio trečios dienos, kai supratome, kad turime kūrinį, kad jau reikia judintis. Po Naujųjų susitikome su Marijanu ( M.Staniulėnas – red.past.) apsitarti dėl šokio, man visi sakė, kad jis yra visiškas genijus. Pamačiau, kad labai populiarus, bijojau, kad atmes mano idėją, nes mes norėjome sukurti ne tik įsimenamą cheoreografiją, bet ir šokį, kurį būtų galima mokytis“, – užkulisius spaudos konferencijos metu pasakojo Vaidotas.

Ir nors šiandien grupės istorijoje išties įspūdinga diena, V.Valiukevičius išdavė, kad iš karto planuoja keliauti ilsėtis. Kaip bebūtų netikėta, bet po šeštadienio popietę vykusios generalinės repeticijos Vaidotas irgi lėkė į Kaune išsinuomotą būstą, kad galėtų ramiai bent valandą pamiegoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką