Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 23d. 20:37

36-ąjį gimtadienį švenčianti Rima Petrauskytė – apie „Man-go“ sugrįžimą, motinystę ir naujus planus

Rima Petrauskytė-Malašičevė
Anos Rosso nuotr. / Rima Petrauskytė-Malašičevė

Penktadienį grupės „Man-go“ lyderei Rimai Petrauskytei suėjo 36-eri. Nuo pat ryto ji gyvena šventinėmis nuotaikomis – visą dieną ją džiugina draugų ir bičiulių sveikinimai, gerbėjų linkėjimai, gėlės, gražūs žodžiai.

„Mano metai – didelis mano turtas. Nesu iš tų moterų, kurios bijo skaičiaus ar bėga nuo jo. Gal todėl kasmet mielai švenčiu tuos gimtadienius. Smagu, kai susirenka draugai, smagu kartu pabūti, pasidžiaugti vieniems kitais“, – Žmonės.lt sakė Rima.

Ši rugsėjo 23-ioji – ne išimtis. Šventinį vakarą dainininkė leidžia brangiausių žmonių apsuptyje, vienoje iš Klaipėdos kavinių ji surengė lietuvišką Vokietijoje populiarios alaus fiestos „Octoberfest“ vakarėlį.

„Pastarieji metai buvo labai intensyvūs, tačiau tuo pačiu atnešė daug įvairių pokyčių Daug gražių dalykų įvyko“, – Žmonės.lt pasakojo Rima.

Kadras iš laidos /Rima Petrauskytė
Kadras iš laidos /Rima Petrauskytė

Grupės „Man-go“ veikla, begalės koncertų, gastrolių, masažo kursų pamokos, o kur dar laikas mažametei dukrai Andrėjai, – apie tinginiavimus buvo galima tik pasvajoti.

Šiandien Rima sukasi kaip bitė, tačiau nesiskundžia. Pasak jos, taisyklė čia paprasta – kuo daugiau planų, kuo daugiau norų, ambicijų turi – tuo daugiau ir padarai.

„Kartais pagalvoju, kodėl mes vėl atkūrėme „Mango“, juk po to, kai 2008 metais grupė iširo, galėjom viską taip ir palikti ir ramiai gyventi. Bet ne, matyt, vis dėlto negalėjom. Žmogus į tą pačią vietą grįžta tuomet, kai kažko joje dar buvo nespėjęs padaryti. Viduje jaučiau, kad su „Mango“ dar buvome ne viską padariusios“, – kalbėjo ji.

Pakeitusi sudėtį ir kiek pakoregavusi pavadinimą „Mango“ sugrįžo 2014-aisiais ir jau vadinosi „Man-go“. Rima sako nė pati nepajutusi, kaip staiga vėl sugrįžo į šou verslą. Tai, neva, atėjo labai organiškai.

„Yra žmonių, kurie nemėgsta scenos, aš ne iš tų. Dainuodama žmonėms pasikraunu, tai man suteikia energijos, dainavimas yra malonumas. O dainuoti namuose sau neužtenka. Artistui reikia auditorijos“, – sako ji.

Ji iki šiol prisimena šlovingą „Mango“ dešimtmetį nuo 1999-ųjų. Tuomet viena populiariausių lietuviškų popmuzikos grupių gyveno žvaigždžių gyvenimą. Judėti į priekį, įsitraukti į šimtus veiklų negalėjo sutrukdyti niekas – nei nuovargis, nei nuo itin įtempto grafiko neretai pašlyjanti sveikata, norėjosi viską semti saujomis. Tačiau vėliau degtukas perdegė. Kaip sako pati Rima – grupė iširo, nes palaipsniui atėjo nuovargis.

Jevgenija ZUK Photography nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė
Jevgenija ZUK Photography nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė

„Mums patiko dėmesys, o ir sėkmė lydėjo. Bet reikėjo pertraukos. Gyvenome beprotišku tempu, ištisai kelyje. Turėjom ir savo vairuotoją, apsauginius, per savaitę penki koncertai mums buvo norma. Bet pervargę nulūždavome mašinoje, atsibusdavome ir net nežinodavome, kokiame mieste esame, nežinojom, kam koncertuosim. Svarbiausia buvo patys koncertai, daugiau niekas nerūpėjo“, – kalbėjo Rima.

Ji sako iki šiol kartais sulaukianti vieno kito pabaksnojimo, kad laikas susirasti „normalų“ darbą, kuriame būtų aiškios darbo valandos, laisvi savaitgaliai. Tačiau scenos žmogui įsprausti save į rėmus nėra lengva. O kaži ir ar norisi, anksčiau ar vėliau vis tiek vis tiek užplūsta ilgesys tam beprotiškam gyvenimui.

„Jei atvirai, pasiilgau dainavimo, pasiilgau pripažinimo. Maždaug 2012 metais sulaukiu pasiūlymo prisijungti prie „Pop Ladies“. Atsisakiau juokais pasakydama, kad jei grįšiu į sceną, tai tik po „Mango“ vėliava. Tada apie tai net nesvarsčiau. Bet, kaip būna – pasakai žodį, paleidi mintį ir ji išsipildo. Vėliau viename TV projekte su Gabija ir Juste sudainavom dainą „Alyvos“, mus iš naujo pastebėjo, taip viskas ir išsirutuliojo“, – kalbėjo Rima.

Sauliaus Balčiūno nuotr./„Man-go“ (iš kairės): Justina Jančiauskaitė, Rima Petrauskytė-Malašičevė ir Gabija Sruogiūtė
Sauliaus Balčiūno nuotr./„Man-go“ (iš kairės): Justina Jančiauskaitė, Rima Petrauskytė-Malašičevė ir Gabija Sruogiūtė

Ar per tuos keliolika metų ji pasikeitė kaip atlikėja? „Absoliučiai. Mane labai suformavo motinystė, nors tai turbūt neišvengiama. Paaugi, subręsti, supranti, kad visas gyvenimas nesisuka tik apie tavo problemas. Visas mano smulkmeniškumas, kurį aš turėjau anais laikais, dingo. Anksčiau man buvo be galo svarbu, kaip mane mato kiti žmonės, ar jiems graži, negraži. Dabar to nesureikšminu, daug svarbiau – kaip jaučiuosi, ar patinku pati sau“, – pasakojo dainininkė.

Ne ką mažiau laiko nei muzika Rimos gyvenime šiuo metu užima masažai. Šiemet atlikėja baigė pirmus iš dviejų studijų metų profesinėje mokykloje, kurioje siekia tapti diplomuota gydomųjų masažų specialiste, galinčia dirbti medicinos įstaigose.

„Tai seniai brandinta mano svajonė. Masažais susidomėjau po skyrybų, kai grįžau gyventi į Klaipėdą. Ėmiau labiau gilintis į žmogų, kaip į organizmą – į jo sandarą, psichologiją, biolaukus, domėjausi įvairiomis sveikatingumo programomis. Galiausiai atradau masažus. Tai, kaip ir muzika, taip pat yra menas. Kol kas man labai įdomu“, – pasakojo Rima.

„Harizma“ nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė
„Harizma“ nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė

Šioje srityje ji jau ne naujokė. Dainininkė lygiagrečiai baigė ir specialius masažo kursus, turi sertifikatus, leidžiančius atlikti klasikinį segmentinį ir keturių rankų masažą. Artimiausiu metu ji svajoja ir apie kineziterapijos mokslus. „Visos svajonės kol kas pildosi“, – šypteli.

Masažai Rimai – ne tik būdas atpalaiduoti kitus, jai pačiai tai taip pat viena iš meditacijos formų. Pasak jos, prieš prisiliečiant prie kito žmogaus, labai svarbu išsivalyt ir savo mintis – nusiraminti, pozityviai nusiteikti. Kvėpavimo pratimai tam puikiai padeda.

„Vienu metu buvau suabejojusi, svarsčiau, dėl ko žmonės gali pas mane eiti? Gal jie tiesiog tikėsis, kad Rima iš „Man-go“ jiems padarys kokį nors visai kitokį masažą. O tokių replikų kartais tenka sulaukti. Tačiau vėliau supratau, kad kaip pati nusiteiksiu, taip ir bus. Apie kokius žmones galvosiu – tokius ir pritrauksiu“, – svarstė ji.

Šiandien atlikėja sako vis labiau atrandanti save šioje srityje, o savo ateitį taip pat norėtų sieti su masažais, galbūt atidaryti saloną, galbūt – ir ne Lietuvoje. Rimos sesuo jau daugelį metų gyvena Vokietijoje, todėl ši šalis dainininkei – itin patraukli, ji neatmeta galimybės vieną dieną pati pakelti sparnus.

„Visokių minčių kyla. Suprantu, kad gyvenimas yra vienas ir viską norisi išbandyti. Turiu planų, bet apie tai garsiai dar bijau kalbėti. Nėra taip paprasta tiesiog išvykti, ypač, kai turi mažą vaiką. Jei išvažiuosiu, tai tik su dukra“, – sakė ji.

Rima su trejų metukų Andrėja – geriausios draugės. Jos nuolat visur kartu, kartu eina į darbus, kartu leidžia laisvalaikį, kurį dalija į tai, kas įdomu mamai ir į tai – kas mažajai mergaitei.

Asmeninio albumo nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė su dukra
Asmeninio albumo nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė su dukra Andrėja

„Neslėpsiu, vienai auginti dukrą yra žiauriai sunku. Turiu skirti dvigubai daugiau dėmesio, o tuo pačiu – dvigubai daugiau dirbti. Laikotarpis po skyrybų buvo nelengvas. Nėra laiko, kada ilsėtis, atsiranda psichologinis nuovargis. Juk kai vaiką augina du žmonės, jie tą laiką kitaip išsidalina. Andrėjos tėtis jai skiria nulį dėmesio, tai yra – visiškai neskiria“, – sakė Rima.

Jos keliai su buvusiu vyru visiškai išsiskyrė, o bendravimas – nutrūko. „Jei iki santuokos pasirinkau užmerkti akis į tam tikras žmogaus savybes – tai mano kaltė, ne jo. Abu esame vienodai kalti“, – sakė ji.

Rima neslepia, nors jausmai jau atslūgo, veltis į naujus santykius dar neužtenka drąsos. „Dėmesio man netrūksta, yra ir tų tikrai dėmesio vertų vyrų. Bet aš turbūt pati dar bijau įkristi į santykius, po skyrybų atsirado savisaugos instinktas, bijau dar kartą nudegti“, – atviravo atlikėja prasitarusi, kad kol kas jos širdis – vis dar laisva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Kova su čeburekų pardavėjais – įteisinimui neprieštarautų ir Palangos policijos vadas

Aktualu

Archeologas R.Freundas: norėdami sunaikinti Didžiąją Vilniaus sinagogą, sovietai ją išsaugojo

Sportas

Kruvinas futbolo čempionatas Rusijoje baigėsi: ar Kataras gerbs žmogaus teises?

Vardai

Pirmą kartą ant podiumo – krūtimi kūdikį maitinantis modelis: „Atstovauju dirbančioms mamoms“

Sportas

Antidopingo specialistė neskuba džiaugtis dėl posūkio dopingo skandale

Pasaulis kišenėje

Ispanijos kurortui įgriso nepadorūs turistai: dalins tūkstantines baudas

Gazas

Po apsilankymo automatinėje plovykloje pabiro BMW žibintai, o ekspertai apkaltino vairuotoją

Gyvenimas

Moters seksualumas: ką apie jį gali atskleisti emocijų naudojimas susirašinėjant?

Konkurso „Debiutas“ nugalėtoja nuotraukose atskleidžia atminties ir vaizduotės žaismę

Aktualu

Sportas ir politika: rusas turistas Turkijoje užmušė kroatus pasaulio čempionate palaikiusį ukrainietį

Gazas

Liudininko žvilgsnis į masinę avariją Vilniuje: ar ją lėmė ir Seimo pirmininko kortežas?

Verslas

Įspūdingas pusmečio derlius: milžiniški laivai pildo Klaipėdos uosto kišenes

Verslas

„Ryanair“ SMS žinutė 50 tūkst. klientų: jūsų skrydis atšauktas

Aktualu

Ką darys valstybė, teismui nepatvirtinus taikos sutarties su „Danpower Baltic“?

Aktualu

15min studijoje – pasakojimas apie „Alfa vyrą“ demaskavusio žurnalistinio tyrimo užkulisius

Vardai

Daina Bosas teisme švenčia pergalę: dukrai dėl skandalingų skiepų – kompensacija, medikei – nelaisvė

Vardai

Mantas Katleris – apie sulaikytą „Alfa vyrą“: „Būtume žinoję, šokti viliotinio nebūtume kvietę“

Aktualu

Garliavos dilema: kas svarbiau – ąžuolas, žmonės ar kvadratinis metras žemės?

Verslas

Apie pinigų plovimą pranešusi „Revolut“ atskleidė, kaip sustabdė bandymą sukčiauti

Seksualinę prievartą patyrę žmonės neretai tyli ir nesikreipia pagalbos, nes jiems gėda. Tačiau būtent jie yra aukos. Apsiginti, atkurti teisingumą ir rasti sielos ramybę tėra vienintelis kelias – pasitikėti teisėsauga.
Aktualu

Iš „Alfa vyro“ bute rastos vaizdinės medžiagos policija sprendžia, kad gali būti daugiau nukentėjusių merginų – kviečia atsiliepti

Naujienos

Verslas

Kova su čeburekų pardavėjais – įteisinimui neprieštarautų ir Palangos policijos vadas

Aktualu

Archeologas R.Freundas: norėdami sunaikinti Didžiąją Vilniaus sinagogą, sovietai ją išsaugojo

Sportas

Kruvinas futbolo čempionatas Rusijoje baigėsi: ar Kataras gerbs žmogaus teises?

Vardai

Pirmą kartą ant podiumo – krūtimi kūdikį maitinantis modelis: „Atstovauju dirbančioms mamoms“

Sportas

Antidopingo specialistė neskuba džiaugtis dėl posūkio dopingo skandale

Pasaulis kišenėje

Ispanijos kurortui įgriso nepadorūs turistai: dalins tūkstantines baudas

Gazas

Po apsilankymo automatinėje plovykloje pabiro BMW žibintai, o ekspertai apkaltino vairuotoją

Gyvenimas

Moters seksualumas: ką apie jį gali atskleisti emocijų naudojimas susirašinėjant?

Konkurso „Debiutas“ nugalėtoja nuotraukose atskleidžia atminties ir vaizduotės žaismę

Aktualu

Sportas ir politika: rusas turistas Turkijoje užmušė kroatus pasaulio čempionate palaikiusį ukrainietį

Gazas

Liudininko žvilgsnis į masinę avariją Vilniuje: ar ją lėmė ir Seimo pirmininko kortežas?

Verslas

Įspūdingas pusmečio derlius: milžiniški laivai pildo Klaipėdos uosto kišenes

Verslas

„Ryanair“ SMS žinutė 50 tūkst. klientų: jūsų skrydis atšauktas

Aktualu

Ką darys valstybė, teismui nepatvirtinus taikos sutarties su „Danpower Baltic“?

Aktualu

15min studijoje – pasakojimas apie „Alfa vyrą“ demaskavusio žurnalistinio tyrimo užkulisius

Vardai

Daina Bosas teisme švenčia pergalę: dukrai dėl skandalingų skiepų – kompensacija, medikei – nelaisvė

Vardai

Mantas Katleris – apie sulaikytą „Alfa vyrą“: „Būtume žinoję, šokti viliotinio nebūtume kvietę“

Aktualu

Garliavos dilema: kas svarbiau – ąžuolas, žmonės ar kvadratinis metras žemės?

Verslas

Apie pinigų plovimą pranešusi „Revolut“ atskleidė, kaip sustabdė bandymą sukčiauti

Seksualinę prievartą patyrę žmonės neretai tyli ir nesikreipia pagalbos, nes jiems gėda. Tačiau būtent jie yra aukos. Apsiginti, atkurti teisingumą ir rasti sielos ramybę tėra vienintelis kelias – pasitikėti teisėsauga.
Aktualu

Iš „Alfa vyro“ bute rastos vaizdinės medžiagos policija sprendžia, kad gali būti daugiau nukentėjusių merginų – kviečia atsiliepti

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką