Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 liepos 25d. 14:07

Andrius Rimiškis su žmona mini 10-ąsias vestuvių metines: ypatingą progą atšventė itin simbolinėje vietoje

Andriaus ir Vaidos Rimiškių šeima
Asmeninio albumo nuotr. / Andriaus ir Vaidos Rimiškių šeima
Neseniai sunkų laikotarpį įveikęs ir drąsiai apie depresiją prakalbęs Andrius Rimiškis (33) su žmona Vaida Rimiškiene simboliškai atšventė 10-ąsias vestuvių metines. Ypatingos dienos proga šeima grįžo į Nidą, kurioje prieš dešimt metų įsimylėjėliai ir sumainė vestuvinius žiedus. Kalbėdamas su 15min Andrius prisiminė jųdviejų pažinties pradžią ir atskleidė, kas padeda išlaikyti tvirtą santuoką.

Prieš daugiau nei 10 metų Andriaus Rimiškio gyvenimas buvo nuolat po padidinamuoju stiklu – vyras tik buvo įžengęs į žinomumo padangę, o po to, kai sudalyvavo realybės šou „Kelias į žvaigždes“ ir galiausiai jį laimėjo, atlikėjo vardą žinojo visa Lietuva. Todėl nestebino ir didelis žiniasklaidos dėmesys, dėl kurio buvo sekamas kiekvienas atlikėjo žingsnis. Vienas iš tokių žingsnių įvyko prieš dešimtmetį, bet žurnalistams nepavyko susekti Andriaus vestuvių. Jos vyko slapta nuo pašalinių akių.

Tačiau dabar viskas pasikeitė – atlikėjas tapo žymiai atviresnis ir apie savo problemas nebijo šnekėti viešai. Labiausiai prie to prisidėjo žmona Vaida, su kuria per šitiek metų, kaip sako pats Andrius, jis išmoko kalbėtis įvairiausiomis temomis, stengtis nepasiduoti ir nuolat judėti į priekį. Tad apie tai jis sutiko pasišnekėti ir su 15min, o pokalbio metu atskleidė, kuo labiausiai jį sužavėjo žmona, kaip sutuoktiniai sprendžia iškilusias problemas bei ko vienas kitam palinkėtų.

Asmeninio albumo nuotr./Andrius ir Vaida Rimiškiai
Asmeninio albumo nuotr./Andrius ir Vaida Rimiškiai

O susipažino pora jau anksčiau minėtame bene žinomiausiame Lietuvos visų laikų televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“, kur Andrius dainavo, o Vaida tuo metu buvo šokėja. Bendrauti vienas su kitu pradėjo po truputį: „Ji dar prašydavo manęs, kad surinkčiau kolegų autografus ant tokios atvirutės, o aš vis pamiršdavau“, – prisiminęs juokėsi A.Rimiškis.

Ir nieku gyvu Andrius pirmo būsimų sutuoktinių susitikimo nelaikytų meile iš pirmo žvilgsnio. Jis sako, kad šio žodžio svarba išaugo per daugelį metų.

„Tai buvo laiko patikrinta meilė, jausmai. Viskas prasidėjo nuo gražaus bendravimo, vienas kito supratimo ir galiausiai po truputį įsivažiavo“, – šypsosi A.Rimiškis.

Labiausiai Vaida jam patinka savo išskirtiniu natūralumu, tikrumu bei nuoširdumu. Atlikėjas net neabejoja, kad šiomis dienomis šių vertybių neįtikėtinai mažai. Anot jo, ne kiekvienas galėtų pasigirti geromis vidinėmis savybėmis, žmogiškumu, kurį turi jo mylima žmona Vaida.

„Abu esame iš šeimų, kur tiesiog vertinamos, saugomos ir puoselėjamos šeimos vertybės. Šitas dalykas mums padeda suvokti, kad šeima yra svarbu, jog ją reikia saugoti. Taip vienas kitą ir radom ir iš vidaus, ir iš išorės. Žodžiu, prisirišom. Taip jau 15 metų kartu ir gyvename, o 10 metų esame santuokoje“, – 15min apie sutuoktinių vertybes kalbėjo Andrius.

Per dešimtmetį pora turėjo beprotiškai daug įsimintinų ir gražių akimirkų. A.Rimiškis mano, kad lengviau būtų išskirti sunkiausius momentus, nes gražius patyrė kone kiekvieną dieną.

„Aš džiaugiuosi, kad per 15 metų mes sugebame atrasti vis kažko naujo. Todėl sudėtinga būtų išskirti tik įsimintinas akimirkas, o išskirti blogų dalykų tiesiog neapsimoka. Juos reikia pamiršti ir gyventi tik gražiomis akimirkomis“, – įsitikinęs jis.

15min pasiteiravo, kaip jiems pavyksta susidoroti su iškilusiomis problemomis, Andrius sako, kad bet kokią susiklosčiusią situaciją, nesvarbu, ji spalvota ar ne, būtina aptarti, išsikalbėti tarpusavyje ir viską apmąstyti.

Asmeninio albumo nuotr./Andrius Rimiškis su šeima
Asmeninio albumo nuotr./Andrius Rimiškis su šeima

„Mums tas ir padeda, kad bendraujame visomis temomis atvirai, išsišnekam. Tas pastūmėjo eiti ir į priekį, o iš atsiradusių situacijų reikia mokytis, nes tai gyvenimiška patirtis, nieko čia baisaus. Viskas tik į priekį, svarbiausia, kad būtume sveiki. O visa kita, kur pinigai ir kiti dalykai, tai viskas yra uždirbama, tiesiog reikia nepasiduoti, priimti iššūkį ir gyventi gyvenimą toliau“, – mintimis dalijasi atlikėjas.

Todėl tobulos santuokos receptais Andrius nesidalija, nes, kaip jis pats sako, paprasčiausiai turi ateiti suvokimas, kad šeima yra didelis darbas, kuriuo reikia ją puoselėti, saugoti. Jis mano, kad susibėgti, išsilaikyti šiomis dienomis labai paprasta, tačiau prieš tai reikia gerai pagalvoti, ar iš tiesų taip žmogus nori gyventi.

„Manau, kiekvienas žmogus turi atsirinkti, kas jam svarbu. Kadangi mums pirmoje vietoje yra šeima, tai mes viską darom, kad ją išsaugoti, branginti, toliau puoselėti. Bandyti atrasti kažką naujo. Tiesiog yra požiūris ir suvokimas, kad išsidraskyti, pabėgti labai lengva, bet ar tu nuo to būsi laimingesnis, ar surasi ką nors geriau? Bet vėlgi, būna visokių porų. Kartais nesutampa vienas kito požiūris ir natūralu, kad nekankinsi savęs ir kitų aplinkoje“, – svarsto atlikėjas.

Asmeninio albumo nuotr./Andrius ir Vaida Rimiškiai
Asmeninio albumo nuotr./Andrius ir Vaida Rimiškiai

Paklaustas, kaip su žmona atšventė vestuvių metines, Andrius sako, kad visiškai simboliškai – kartu su šeima nuvažiavo į Nidą, kur jis su Vaida ir sumainė vestuvinius žiedus. Negana to, visi keturi pasidarė žavias apyrankes, kad po daugelio metų galėtų pasidalinti svarbiu prisiminimu.

„Kartu su vaikais nuvažiavome į Nidą, aplankėm tas pačias vietas, kaip ir prieš 10 metų, kai sumainėme aukso žiedus. Aišku, nuėjome ir į bažnyčią, uždegėme žvakutes su norais, svajonėmis, mintimis. Dar vienas kitam pasidovanojome 4 gintarines apyrankes, kurios simbolizuos, kad mes čia buvom. Na, ir vakarą praleidome restorane“, – prisimena jis.

O šių metinių proga Andrius sau ir žmonai palinkėjo išlikti tokiems patiems, vienas kitą mylėti ir suprasti: „Norėčiau ir toliau kartu džiaugtis gyvenimu iš to, ką mes turim dabar – supratimą, meilę. Ir tada viskas bus labai gerai.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:58
18:16
00:38

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką