Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Aš – superhitas“ dalyvis Silvestras – apie netradicinę orientaciją: „Nesvarbu, kas kabo tarp kojų“

Silvestras
Dariaus Kučio nuotr. / „Aš – superhitas“ dalyvis Silvestras
Šaltinis: 15min
4
A A

Savaitgalį triukšmingai prasidėjusiame muzikiniame realybės šou „Aš – superhitas“ jau pirmąją savaitę netrūksta intrigų ir atvirų prisipažinimų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pirmąsias dienas didžiausiu konkurentų apkalbu objektu tapusi Dovilė, kuri prisipažino esanti vis dar skaisti, šiandien gali ramiau atsikvėpti. Mat visas dalyvių dėmesys dabar sutelktas į balsingąjį Silvestrą. Jaunas vaikinas prisipažino esantis netradicinės lytinės orientacijos.

Draugystę užmezgę du muzikinio šou dalyviai – Nerijus ir Koffas – vos apsigyvenę realybės šou patalpose ėmė aptarinėti dėl šio projekto studijas Anglijoje sustabdžiusio Silvestro lytinę orientaciją. Jauniems vaikinams užkliuvo ne tik tai, kad jų konkurentas domisi vizažu, lakuojasi nagus, bet ir tai, kad nusprendė miegoti kartu su merginomis.

Dariaus Kučio nuotr./„Aš – superhitas“ dalyvis Koffas
Dariaus Kučio nuotr./„Aš – superhitas“ dalyvis Koffas

Pats Silvestras nusprendęs sustabdyti šias apkalbas ėmė ir prieš televizijos kameras atvirai prisipažino esantis netradicinės seksualinės orientacijos.

„Nesureikšminu, kas yra tradicinė, o kas netradicinė orientacija. Nesureikšminu lyčių išskirstymų: mes juk bendraujame pirmiausia su žmonėmis, su jų charakteriais, o ne su lytimi, kas tarp kojų kabo. Žmonės turėtų atskirti seksualinę trauką nuo psichologinės traukos. Yra žmonių, kurie išvis seksualinių traukų nejaučia, yra daug gilesni asmeniniai dalykai“, – atvirai kalbėjo neabejotinai vienas charizmatiškiausių projekto dalyvių.

Dariaus Kučio nuotr./„Aš – superhitas“ Nerijus
Dariaus Kučio nuotr./„Aš – superhitas“ Nerijus

Silvestras tikina, kad jį traukia žmogus ir jo asmenybė, tačiau jis kol kas dar tokio nesutiko: „Aš nesureikšminu, ar tai yra moteris, ar vyras. Aš žiūriu į žmogų. Kadangi dar nesutikau tokio žmogaus, kuris man patiktų, su kuriuo norėčiau praleisti visą likusį gyvenimą, dar negaliu atsakyti, kas tai bus.“

Dariaus Kučio nuotr./Šou „Aš – superhitas“ akimirka
Dariaus Kučio nuotr./Šou „Aš – superhitas“ akimirka

Paklaustas, ar jį galima vadinti biseksualu, Silvestras nė kiek nesutriko ir atsakė teigiamai. „Galit tai įvardinti kaip biseksualumą, jeigu jums etiketės reikia. Kodėl žmonės turi klijuoti etiketę – gėjus, lesbietė, biseksualas? Žmogų traukia žmogus. Jeigu aš pamilsiu merginą, tai susituoksiu, turėsiu vaikų ir taip toliau. Jei patiks vaikinas, bendrausiu su vaikinu. Nedarau dramos iš to – ar aš silpnas ir gležnas dėl to, ar aš kaip tik geresnis už kitus dėl to? Tai mano asmeninė savybė. Yra 16 orientacijų – vienos nėra, man tai neegzistuoja“, – vienoje iš TV3 šoiu „Aš – superhitas“ dienoraščio laidų atviraus drąsus vaikinas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką