Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 24, 17:02

Palangoje vestuvinius žiedus sumainė Žygimantas Sabonis ir jo mylimoji Simona Zinčenko

Saulėtoje Palangoje birželio 24-ąją amžinąją meilę Dievo akivaizdoje vienas kitam prisiekė vyriausiasis Arvydo ir Ingridos Sabonių šeimos sūnus Žygimantas Sabonis ir jo išrinktoji Simona Zinčenko.
Žygimantas Sabonis ir Simona Zinčenko
Žygimantas Sabonis ir Simona Zinčenko / Instagram nuotr.

Pora amžiną meilę prisiekė Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje, skelbia lrytas.lt.

Kaip praneša minėtas naujienų portalas, iškart po ceremonijos vestuvių svečiai išvyko į pokylį, kuris surengtas Saboniams priklausančiame penkių žvaigždučių viešbutyje ir restorane „Pušų paunksnėje“.

2017-aisiais „Pušų paunksnėje“ vestuves atšoko ir kitas Sabonių sūnus – Tautvydas Sabonis, Palangoje vedęs savo išrinktąją Pauliną Olivią Frukacz.

T.Sabonio ir P.O.Frukacz vestuvių ceremonija buvo privati. Ruošiantis šventei ir saugantis nuo pašalinių akių viešbučio vartai, pirmo aukšto langai buvo aklinai uždangstyti, prie įėjimo budėjo keli apsaugininkai.

Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Tautvydo Sabonio vestuvės
Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Tautvydo Sabonio vestuvės

Žmonės.lt primena, kad Arvydas ir Ingrida Saboniai užaugino keturias atžalas: Tautvydą, Žygimantą, Aušrinę ir Domantą.

Praėjusių metų vasarą savo vestuves atšoko ir Domantas Sabonis, Prancūzijoje vedęs savo mylimąją profesionalią šokėją Shashaną Rosen.

Domanto Sabonio ir Shashanos šventė įvyko artimų žmonių apsuptyje, vengiant pašalinių dėmesio. Niekuomet apie savo santykius neatviravusi pora nusprendė vienas kitam meilę prisiekti tyliai. Vestuvės vyko Prancūzijos Rivjeroje, dar kitaip vadinamoje Žydrąja pakrante.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką