Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 4d. 16:27

Brolius Ballus oro uoste daina pasitikęs Jurgis Didžiulis atsidūrė užsienio žiniasklaidoje

Garsioji Ballų šeimyna atvyko į Lietuvą
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Jurgis Didžiulis

Ar Lietuva – tai šiltų, linksmų ir svetingų žmonių šalis? Pasirodo, taip! Arba bent jau taip Lietuva nuskambėjo per visą didžiausią Amerikos ir pasaulio žiniasklaidą dėl ypatingo krepšininkų ir realybės šou žvaigždžių LiAngelo ir LaMello Ballų ir jų tėvo LaVaro Ballo pasitikimo Vilniaus oro uoste.

Be minios žiniasklaidos, įskaitant ESPN ar Yahoo Sports kanalus, oro uoste Ballų šeimyną pasitikinėjo ir Jurgis Didžiulis su „Welcome to Lithuania“ („Sveiki atvykę į Lietuvą“) daina. Kadangi svečių lėktuvas vėlavo, Jurgis Didžiulis šildė susirinkusią reporterių ir šiaip smalsių stebėtojų minią gera nuotaika, muzikos ritmu, ir kvietimu visiems įsitraukti.

„Daugelis žmonių čia, Lietuvoje, nelabai žino, kaip reaguoti į visą šį žiniasklaidos ūžesį. Manau, kad esame gana atsargūs ir nepatiklūs. O mano nuomone, geriausias būdas priimti visą šį dėmesį – tai sukurti gerą pirmąjį įspūdį. Juk apie mūsų šalį dar mažai yra žinoma, o čia į mus atkreiptos visos kameros, – pranešime spaudai cituojamas Jurgis Didžiulis, kuris buvo išrinktas kaip svetingiausias vilnietis Vilniaus Savivaldybės Svetingumo Apdovanojimuose. – Aš tikiu, kad svetingumas mums padės sukurti labai pozityvų šalies įvaizdį – mums nereikia oficialių priėmimų rimtais veidais, nes gerą įspūdį apie šalį kuria pačių mūsų įsitraukimas ir gera nuotaika priimant svečius, kas jie bebūtų.“

VIDEO: Jurgis Did welcomes LiAngelo & LaMelo Ball in Lithuania

Kai ketvirtadienį vėlai vakare ir naktį užsienio (ypač JAV) žiniasklaidoje ėmė vienas po kito piltis straipsniai apie Ballų šeimos atvykimą į Lietuvą, o per socialinius tinklus pasklido filmuota pasitikimo medžiaga, atsiliepimai negalėjo būti šiltesni.

„LaVar, LiAngelo ir LaMelo Ballai buvo entuziastiškai sutikti Lietuvos oro uoste,“ skelbė USA Today, vieno didžiausių JAV laikraščių antraštė. „Ballų šeima atvyksta į Vilnių, skambant „Welcome to Lithuania“ serenadai,“ rašė Deadspin portalas.

Jurgio Didžiulio pasitikimo daina buvo paminėta beveik visuose pasitikimą aprašančiuose leidiniuose – TMZ, New York Daily News, CBS Sports, MSN, Houston Chronicle, Business Insider, ir daugelyje kitų.

Socialiniai tinklai taip pat nerimo. Twitter vartotojai juokavo: „Welcome to Lih-u-an-ia!“ Aš jums siunčiu sąskaitą už terapiją. Nėr už ką.“ Arba: „Ši daina turėtų būti visur dainuojama gyvai – panašu, kad tai šios šalies įstatymas!“ Kitas sakė: „Ši daina mane pavergė. Aš irgi atvykstu“! Daugelis komentatorių juokais skundėsi, kad ši daina tarsi įsikalė jiems į galvą, ir jie negali jos atsikratyti, nors ir norėtų. O #welcometolithuania grotažymė kaip ugnis paplito po Twitter’į ir Facebook’ą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką