Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bylą Panevėžyje pralaimėjęs Egidijus Dragūnas ieškovui turės sumokėti 25 tūkst. eurų

Egidijus Dragūnas
Ugniaus Mikaliūno nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: 15min
2
A A

Panevėžio apygardos teismas paskelbė verdiktą grupės „Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno fondo civilinėje byloje dėl neva nesumokėtų daugiau kaip 100 tūkst. eurų koncertų organizatoriams.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Teismas nusprendė „Sel“ lyderį pripažinti kaltu ir iš dalies patenkinti Pauliaus Šileikos ieškinį. Dainininkas P.Šileikai privalės sumokėti 25 tūkst. eurų žalą bei 5 proc. metines palūkanas nuo priteistos sumos.

E.Dragūnas išklausyti teismo sprendimo pirmadienį į Panevėžį neatvyko.

Nors pats P.Šileika teismo prašė priteisti 104 tūkst. eurų žalą, Panevėžio apygardos teismas nutarė priteisti P.Šileikai ketvirtadalį sumos, kadangi pagal liudininkų pateiktus duomenis, P.Šileikos vadovaujamam „Pramogų spektrui“ E. Dragūno koncertinio turo metu buvo pervedinėjamos tam tikros pinigų sumos bei įmonė nevykdė susitarimo visą numatytą laikotarpį ir neįspėjo užsakovo apie paslaugų nutraukimą.

Nuo 2012 metų rugsėjo „Pramogų spektras“ atsisakė toliau organizuoti E.Dragūno koncertus.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Paulius Šileika
Tomo Markelevičiaus nuotr./Paulius Šileika

Panevėžio apygardos teismo sprendimas Lietuvos apeliaciniam teismui gali būti apskųstas per 30 darbo dienų.

„Man svarbiausia buvo, kad teismas pripažintų, jog suteikiau paslaugas E.Dragūnui. Šiandien ir išgirdau patvirtinimą. Tačiau, manau, teismas ne visiškai tinkamai pažiūrėjo į visus klausimus“, – sakė P.Šileika.

Manau, teismas ne visiškai tinkamai pažiūrėjo į visus klausimus.

Ar aukštesnės instancijos teismui skųs Panevėžio apygardos teismo sprendimą, „Pramogų spektro“ vadovas neatsakė ir teigė turįs apsvarstyti šį klausimą.

Panevėžio apygardas teismas vasarą pradėjo nagrinėti praeityje renginių organizatoriumi dirbusio ir grupės „Sel“ jubiliejinių koncertų turą prieš ketverius metus rengusio panevėžiečio Pauliaus Šileikos ieškinį.

Egidijus Dragunui pateikęs kaltinamus P.Šileika teigia, kad dainininkas šiam skolingas bene 104,4 tūkst. eurų už atliktas paslaugas.

E.Dragūną į teismą padavęs panevėžietis tvirtino, kad prieš ketverius metus jo vadovaujamas „Pramogų spektras“, įmonė „Bilietų pasaulis“ ir E.Dragūno fondas sudarė sutartį. Remiantis ja, „Pramogų spektras“ gavo teisę organizuoti grupės „Sel“ jubiliejinį koncertinį turą.

Ugniaus Mikaliūno nuotr./Egidijus Dragūnas
Ugniaus Mikaliūno nuotr./Egidijus Dragūnas

P.Šileika teigia, jog tuo metu, kai jis buvo išvykęs į užsienį, kažkas suklastojo dokumentus, todėl už 2012 m. lapkričio 24 dieną Kauno halėje rengtą koncertą surinkti 104,4 tūkst. eurų nukeliavo ne į „Pramogų spektro“, bet į E.Dragūno fondo sąskaitą.

Anot E.Dragūno, šie kaltinimai jam mesti be reikalo, mat ieškinys neva nėra pagrįstas jokiomis sutartimis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką