Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 8d. 12:56

Cerkvėje susituokė atlikėja Julija Jegorova ir jos mylimasis Karolis: po vestuvių – medaus mėnuo Ukrainoje

Julijos Jegorovos ir jos mylimojo Karolio vestuvės
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Atlikėjos Julijos Jegorovos ir jos širdies draugo Karolio vestuvės

Šeštadienį, kai termometrų stulpeliai siekė rekordus, meilė taip pat liepsnojo atlikėjos, grupės „Kristal“ narės Julijos Jegorovos (32) ir jos išrinktojo Karolio Butavičiaus (29) širdyse. Po daugiau nei poros metų draugystės mylimieji nusprendė sumainyti vestuvinius žiedus Vilniaus Dievo Motinos ikonos „Ženklas iš dangaus“ cerkvėje.

Pirmieji simpatijos ženklai tarp Julijos ir Karolio užsimezgė kalėdiniame renginyje. Kartu jie dirbdavo įvairiose šventėse, o pamatę vienas kitą, suprato pajutę stiprų, juos kartu jungiantį ryšį. Tiesa, meile iš pirmo žvilgsnio poroje nekvepėjo – tai, anot Julijos, tik romantinių filmų pramanas.

„Aš iš tikrųjų nežinau, kas yra meilė iš pirmo žvilgsnio, kas tai per apibrėžimas. Karolis man patiko nuo pradžių, tačiau negaliu pasakyti, kad iškart, tą pačią minutę įsimylėjau – man atrodo, čia tik filmuose taip būna. Jei gražus arba fainas savo vidumi žmogus, iškart jo tikrai neįsimylima. Žodis „meilė“ susideda iš kur kas daugiau dalykų negu tik patikimas“, – juokėsi J.Jegorova.

Julijos Jegorovos ir Karolio vestuvių akimirkos – galerijoje:

Tačiau iniciatyva judviejų santykiuose buvo jaučiama ne tik iš Julijos. Savo vyriškumu, organizuotumu, bendravimo stiliumi ir nuostabia šypsena sužavėjęs Karolis, atlikėją kviesdavo į romantiškus pasimatymus prie jūros: „Mes po to juokėmės, kad atrodo, jog esame pažįstami jau nuo neatmenamų laikų – kažkaip toks artumo pojūtis buvo. Tai taip ir susiklostė viskas savaime.“

Žinia apie vestuves – kalėdinė dovana artimiesiems

Kai vienas kitą atrado, Julija ir Karolis tvirtai žengė gyvenimo keliu, jų pora neišgyveno krizių ar nesutarimų. Anot Julijos, viskas vyko darniai ir gražiai, tarsi pasakoje. O juk kiekviena istorija turi nuostabią pabaigą – praėjusių metų vasarį atlikėjos ranką papuošė sužadėtuvių žiedas, tačiau vestuvių pora iš karto planuoti neskubėjo.

„Dėl datos apsisprendėme tik prieš Kalėdas ir sutikome, kad tai bus kalėdinė dovana mūsų šeimoms. Kai gruodį nusprendėme, kada tuoksimės, pradėjome po truputį viską dėliotis. Per pusę metelių ir suplanavome savo šventę“, – 15min sakė J.Jegorova.

Jau kuris laikas renginiuose dirbantys Julija ir Karolis planuodami savo vestuves nesusidūrė su nesklandumais. Anot grupės „Kristal“ atlikėjos, jie nenorėjo grandiozinės, didelės šventės, tikėjosi jaukaus vakaro sau ir artimiesiems, todėl ruoštis nebuvo sudėtinga. Jiedu nusprendė nesilaikyti visų tradicijų ir atšokti paprastas, tačiau tik geras emocijas ateityje priminsiančias vestuves.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Julijos Jegorovos ir jos mylimojo Karolio vestuvių akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Julijos Jegorovos ir jos mylimojo Karolio vestuvių akimirka

„Negaliu pasakyti, kad tai bus labai griežtai tradicinės vestuvės. Mes planuojame ceremoniją cerkvėje, paskui kiemelyje su svečiais dalinsimės geromis emocijomis, sveikinimais, susidaušime šampano taurėmis. Po to keliausime į fotosesiją, su tėveliais ir artimiausiais šeimos nariais vakarieniausime. Kitą dieną jau išlekiame atostogų“, – dar prieš vestuves planais dalijosi Julija.

Svarbi santuoka Dievo akivaizdoje

Paklausta, ar jai svarbi bažnytinė santuoka, atlikėja neslepia norėjusi, kad ji būtų įamžinta cerkvėje: „Karolis gal ne taip labai tą norą išreiškė – taip jau yra su vyrais. O moterys labiau sureikšmina tokius dalykus, bet man tai yra šventa vieta, kurioje noriu užtvirtinti savo meilę, santuoką prieš Dievą, prieš kažką, kas yra aukščiau, kaip jį bepavadintum, tai atrodo tikrai svarbu. Ir ta pati ceremonija cerkvėje yra labai graži, ją reikia pamatyti ir pajausti. Tai ypatinga akimirka, kur kas labiau stebuklinga negu susirašymas metrikacijoje, kuri yra labai nesimpatiška.“

Tiesa, atlikėja prisipažįsta, kad vestuvės yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Kai kurios poros myli vienas kitą ir gyvena nesusituokę, tačiau, jos manymu, santuoka prilygsta pasižadėjimui. Julija įsitikinusi, kad amžinos meilės prisiekimas bažnyčioje suteikia aukštesnę santykių formą. Tokiu būdu žmonės nebebūna sugyventiniais, draugais ar sužadėtiniais, o vyro ir žmonos statusas perkelia draugystę į kitą lygį.

O apie vedybinį gyvenimą J.Jegorova kalba drąsiai, jo visai nesibaimina. Ji sako, kad svarbiausia – tinkamas žmogus šalia, kuris bus ir draugas tavo tolimesnėje gyvenimo kelionėje: „Manau, mes kartu su Karoliu jaučiame, kad radome vienas kitą ir tikrai esame tie žmonės, skirti vienas kitam. Labai daug šnekamės, ką linkėčiau daryti visoms poroms, dėl to labiau suprantame vienas kitą. Tada nebūna jokių pašalinių minčių, viskas aišku, ramu, smagu, gera. Aš labai linkiu mums ir senatvėje vaikščioti dar už rankų susikibus, nepamiršti šito smagaus jausmo.“

Bohemiškas vestuvių įvaizdis

Atlikėja 15min teigė ilgai svarsčiusi, kokia suknele turėtų žengti pasipuošusi prie altoriaus. Buvo kilusi idėja ją pasisiūti, tačiau, pasirodo, Julija išsirinko sudėtingą modelį, dėl to užtruko medžiagos ir siuvėjos paieškos. Todėl vestuvių dieną J.Jegorova džiaugėsi įsigyta ukrainietės dizainerės Oksanos Muchos suknele iš šių metų kolekcijos.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Julijos Jegorovos ir jos mylimojo Karolio vestuvių akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Julijos Jegorovos ir jos mylimojo Karolio vestuvių akimirka

„Galiausiai ėjau rinktis suknelę iš tų, kurios buvo salone, ir taip galbūt dar geriau, nes vis dėlto nežinojau, koks būtų rezultatas, jei ją siūtų. Tai buvo saugus ir labai geras pasirinkimas. Karoliui išrinkome gražų, rudą kostiumą, priderinome prie mano suknelės. Su jo apranga tikrai paprasčiau – pasimatavo du ar tris kostiumus ir atrodė visiškai nerealiai“, – sakė Julija.

Po vestuvių poros rankas papuoš neįprasti, bohemiški žiedai, turintys išskirtines detales: „Jie atrodo labai jaukūs, norėjosi, kad tai būtų dailus, bet ne pompastiškas variantas. Mums žiedus gamino juvelyras Karolis Gustas. Jis man gamino ir sužadėtuvių žiedą, todėl jau žinojome, ko tikėtis. Vestuvinius mūsų aksesuarus jis padarė dar gražesnius, nei tikėjomės.“

Po vestuvių atlikėja teigė nusprendusi ne tik pasirinkti vyro pavardę, bet ir pasilikti savo. Norėdama išsaugoti mergautinę, ji pasirinko ją rašyti per brūkšnelį. Anot Julijos, tokiu būdu išlaikys šviesaus atminimo tėčio pavardę, pagerbs jo atminimą.

Atšokę vestuves, kitą rytą jaunavedžių pora vyks medaus mėnesio į tam ne itin įprastą vietą – Ukrainą: „Norime pamatyti ir Lvovą, ir Kijevą, ir kitus miestus, o paskui važiuosime pailsėti, patinginiauti į Odesą. Labai mėgstame keliauti kartu, todėl pasirinkome tokį atostogų būdą. O kadangi Tailandas, Vietnamas jau aplankyti, nusprendėme būti nenuspėjami ir keliauti ne į Maldyvus, o, visų pirma aplankyti Ukrainą.“

Ateities planuose – dvi atžalos

Atlikėja juokiasi, kad klausimo apie vaikus iš žiniasklaidos ar bičiulių sulaukia dažniau negu iš tėvų. Aišku, aip ir kiekviena pora, Julija bei Karolis pasvajoja apie juos, tačiau, kaip sako dainininkė, jie šeimą papildys tada, kai tam bus laikas. Tiesa, pora svarsto susilaukti dviejų vaikučių, toks skaičius, pasak Julijos – aukso viduriukas.

„Esu iš trijų vaikų šeimos, tad man trys jau atrodo maksimumas, tačiau yra ir gražių gausios šeimos pavyzdžių. Konkretaus plano dar tikrai neturime. Tu gali planuoti, o Dievas juokiasi, o kaip gyvenime susiklostys – pamatysime. Gali norėti berniuko, o bus visos mergaitės, arba atvirkščiai, tačiau dviejų vaikų tai tikrai norėtume“, – šypsojosi J.Jegorova.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:50
01:18
00:30

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką