Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 7d. 14:57

Druskininkuose atsisveikinama su netikėtai mirusiu Vitalijumi Cololo: šalia urnos – jo gyvenimo akimirkos

Šeštadienį laidojimo namuose Druskininkuose buvo atsisveikinama su humoristu, televizijos laidų ir renginių vedėju Vitalijumi Cololo, kuris mirė pirmadienį, atostogų Ispanijoje metu. Prisiminti šviesaus atminimo žinomą vyrą rinkosi artimieji, bičiuliai ir kolegos.

Vitalijaus artimieji atsisveikinti su juo buvo kviečiami savaitgalį: šeštadienį 15–21 val. ir sekmadienį 10–21 val. Jo urna su pelenais stovėjo Druskininkų laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ (Veisiejų g. 36).

Pirmadienį, 13 val. buvo aukojamos Šv. Mišios Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje. Vitalijus Cololo buvo palaidotas „Ratnyčios“ kapinėse.

Dar prieš 15 val. prie kiek toliau nuo kurorto centro esančių namų pradėjo rinktis artimieji, Vitalijaus Cololo žmona su dukra.

Prie laidojimo namų prieš lankymo valandas rinkosi ir žinomo vyro asmeniškai nepažinoję, tačiau jį labai gerbiantys vietiniai. 15min kalbintos dvi vyresnio amžiaus druskininkietės kartojo, ką šią savaitę tarė visa Lietuva – ši baisi nelaimė yra labai netikėta. Ir pridūrė: „Verkia net dangus“.

Prisiminti Vitalijų Cololo rinkosi artimieji, bičiuliai ir kolegos:

Išties – visa diena buvo apsiniaukusi, prieš 15 val. pradėjo stipriau lašnoti.

Į susirinkusius žurnalistus besikreipusi Vitalijaus dukra Evita paprašė gerbti artimųjų skausmą ir šiuo sunkiu momentu trumpai nufotografuoti ir išeiti iš salės, kad šeima galėtų ramiai gedėti.

Akimirkos iš atsisveikinimo su Vitalijumi Cololo – galerijoje:

Netrukus ekrane pradėjo suktis ir įvairiausios Vitalijaus gyvenimo akimirkos, kurias kartkartėmis lydėjo ramus, šiltas juokas. Neabejotinai juokas yra tas žodis, kurį paprašius prisiminti vyrą sako draugai. Taip jį prisimins visa Lietuva. Galimybę suteikti žmonėms džiaugsmą ir Vitalijus vadino didžiausia gyvenimo dovana, kuri neabejotinai neliks pamiršta.

Pastatyta kambario centre, urna netrukus paskendo baltose gėlėse.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuva atsisveikina su Vitalijumi Cololo
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuva atsisveikina su Vitalijumi Cololo

Atsisveikinti su draugu atėjo imtynininkas Aleksandras Kazakevičius su žmona Greta ir sūnumi. Kalbėdamas su 15min jis neslėpė liūdesio, pabrėžęs, kad neteko labai artimo draugo.

„Tai yra išties labai didelė netektis, iki šiol negaliu patikėti, kad jo nėra“, – kalbėjo jis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuva atsisveikina su Vitalijumi Cololo
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuva atsisveikina su Vitalijumi Cololo

Šeštadienį lankėsi ne tik šeimos nariai, artimieji, bet ir žmonės iš užsienio. Visų akyse – ašaros. Prie laidojimo namų sustabdyta moteris nešėsi vainiką su užrašu „Alikantės lietuvių bendruomenė“. Sunkiai rinkdama žodžius moteris pasakojo, kad Vitalijus šių atostogų metu susitiko ir su jų bendruomene. Tai ištarusi moteris nebegalėjo sulaikyti ašarų.

„Turėjome daug planų, laukėme, kada grįš“, – kalbėjo daugiau nei 15 metų Vitalijų pažinojęs aktorius Karolis Sakalauskas. Prisiminęs artimą bičiulį, su kuriuo būtent buvo sukurti vieni žymiausių vaidmenų, jis prisiminė, kad jiedu spėjo apkeliauti bene visą Lietuvą, o jų kelionės visada lydėjo juokas.

„Baisu pagalvoti, kad to daugiau niekada nebebus“, – tarė Karolis.

„Nuėjęs prie urnos jaučiuosi kiek ramiau. Apkabinau tėvus, žmoną, sunku patikėti, kokia ji stipri ir kaip tvirtai laikosi, apkabinau dukrą, kurią pažįstu nuo pat gimimo. Bendraudavome neretai šeimomis, nors jie gyveno ir Druskininkuose. Mums yra neapsakomai sunku, bet negaliu pagalvoti, ką šiuo metu išgyvena šeima. Jiems belieka palinkėti didžiausios stiprybės“, – kalbėjo K.Sakalauskas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuva atsisveikina su Vitalijumi Cololo
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuva atsisveikina su Vitalijumi Cololo

Apie 17 val. atvyko ir dainininkas Vytautas Šiškauskas, pripažinęs, kad ši diena labai sunki. Susipažinę televizijos užkulisiuose, jiedu visada persimesdavo žodžiu, kaip sako, net ir sunkiomis akimirkomis Vitalijus buvo tas žmogus, kuris pasistengdavo, kad tamsūs debesys išplauktų. Jį prisimena kaip labai rūpestingą, šiltą žmogų, o jo talentu abejoti tikrai negalima.

Dainius Martinaitis 15min pasakojo Vitalijų pažinojęs ne vienerius metus, o išgirdęs apie mirtį negalėjo patikėti, kad tai tiesa.

„Tikrai labai per anksti. Nors mes su Vitalijumi dažnai juokaudavome, kad mūsų profesijos žmonėms neapsimoka kaupti pensijai. Pajuokaudavome, nes kai toks darbas, kupinas streso, neretai vykstantis naktimis, tikrai buvo kupinas jaudulio. Negaliu patikėti, kad tai išsipildė“, – sakė jis.

Ispanijoje buvo atlikta operacija, po kurios nebepabudo

15min primena, kad pirmadienį Ispanijoje atostogų metu staiga mirė žinomas laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo, kuriam buvo 45-eri.

15min šią žinią patvirtino artimi šeimos draugai. Pranešta, kad teko atlikti skubią operaciją, tačiau ligoninėje vyrui prasidėjo uždegimas, kuris baigėsi komplikacijomis. Po jų humoristui sustojo širdis.

Atostogų Ispanijoje metu kartu su šeima buvo ir atlikėjas, artimas bičiulis Valdas Burnys. Būtent pas jį Vitalijus buvo atvykęs pasisvečiuoti.

Draugai iki nelaimės atostogavo savaitę. Tai buvo pirmas kartas, kada Vitalijus svečiavosi Ispanijoje, šių atostogų labai laukė. Į ją išsiruošė tik suaugusieji – Vitalijaus dukra liko kartu su seneliais.

„Jokių simptomų nejautė, labai ūminė liga. Tuo metu nebuvau su jais, bet mano vyras pasakojo, kad jiedu su Vitalijumi buvo prie jūros, mėgavosi saule, žydru dangumi, kai netikėtai jam pasidarė negera. Sunegalavo. Svetima šalis, tad nusprendė važiuoti į ligoninę“, – 15min sakė atlikėjo žmona Aušra Burnienė.

Moteris negalėjo patikslinti, dėl kokių būtent simptomų Vitalijus atsidūrė gydymo įstaigoje. Kol kas neatskleidžiama ir liga, dėl kurios komplikacijų Vitalijui operacijos metu sustojo širdis.

Operacija Vitalijui buvo atlikta sekmadienio naktį. Pirmadienio popietę konstatuota mirtis – jis, kaip sako atlikėjo žmona, nebepabudo.

V.Cololo vesdavo apdovanojimus, renginius, laidas, tarp jų ir „Lietuvos talentus“, „Vaikų balsą“. Su Rasa Kaušiūte jis dalyvavo projekte „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“, o su Natalija Bunke „Žvaigždžių duetuose“ laimėjo 3-iąją vietą. Taip pat humoro šou „Prajuokink mane“ ir „Juoko kovos“ V.Cololo užėmė komisijos nario kėdę.

Paskutiniame savo interviu 15min (2017 m.) V.Cololo užsiminė, kad daugybė suplanuotų darbų, projektų liko nepadaryta. Bet dėl to neliūdėjo – manė turėsiąs ką veikti ateityje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vitalijų Cololo bičiuliai išlydi gražiausiais žodžiais: „Jis ir mirtis nėra suderinami“

TAIP PAT SKAITYKITE: Anapilin iškeliavusio V.Cololo gyvenimo vingiai – nuo sudėtingos vaikystės iki lemtingu tapusio vandens

TAIP PAT SKAITYKITE: Prieš 3 dienas su V.Cololo reanimacijoje telefonu bendravusi N.Bunkė: „Girdėjosi, kad nėra gerai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:16
00:05
21:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką