Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 4d. 09:33

Dviguba šventė: per Velykas Inga Žuolytė pagimdė sūnų

Inga Žuolytė su vyru
Asmeninio albumo ir 15min nuotr. / Inga Žuolytė su vyru
2020-ųjų liepos mėnesį vestuves atšokę tinklaraštininkė Inga Žuolytė ir jos mylimasis Adomas Mikalauskas susilaukė antros atžalos.

Džiugias naujienas I.Žuolytė pranešė socialiniuose tinkluose.

"...ir pasirodei Tu kaip tikras pavasaris.. kiek netikėtas, bet labai lauktas. Pripildęs mūsų širdis saulės, šilumos bei dvigubos meilės. Ir vėl tas pilnatvės jausmas. Ir vėl kosmosas. Velykos, šiemet, tikrai šventos. Su Šventomis Velykomis ir jus!" - rašė moteris.

15min primena, kad I.Žuolytė su jaunystės meile vestuviniais žiedais apsikeitė dar prieš porą metų, o 2020-ųjų metų vasarą susituokė ir bažnyčioje. Kaip tąkart sakė Inga, bažnyčioje sutvirtintų santuokos saitų taip lengvai nenutrauksi.

„Šitas dalykas man buvo labai svarbus. Bažnytinė santuoka nuo civilinės tuo labiausiai ir skiriasi, kad eidamas į bažnyčią tu supranti, jog tai darai tikrai pirmą ir paskutinį kartą. Na, būna išlygų, bet iš bažnytinės santuokos taip paprastai neišsiskirsi. Ir aš tiesiog žinau, kad mano santuoka bažnyčioje bus vienintelį ir paskutinį kartą“, – įsitikinusi šypsojosi moteris.

Apie tai, kad į pasaulį pasibels jau antroji atžala, I.Žuolytė pranešė 2020-ųjų gruodžio mėnesį.

„Kartais vis dėlto net sunkiai suplanuojami dalykai į gyvenimą pasibeldžia tada, kuomet jų laukei bei tikėjaisi labiausiai, dar paauglystėje aplankiusi svajonė būnant jauno amžiaus sukurti didelę savo šeimą, atrodo, kad priartėja prie realybės, o šventų Kalėdų laukimas tampa dar stebuklingesnis...

2020-tieji buvo įsimintini metai. Ir mes tikrai jų niekada nepavadinsime nevykusiais“, – rašė žinoma moteris.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

36:33
02:43
00:55

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką