Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egidijaus Dragūno akistata su antstoliais: iš dainininko įsteigto fondo išskaičiuota 81 tūkst. litų skola

Egidijus Dragūnas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį Egidijus Dragūnas-Sel‘as susidūrė su nemalonumais: jo draugo sodyboje Zarasų rajone, kur registruotas Všį Egidijaus Dragūno fondas, apsilankė policijos pareigūnai ir antstoliai. Pagal ketvirtadienį Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) išplatintą informaciją, E.Dragūno fondas figūruoja valstybės skolininkų sąraše, taigi iš jo sąskaitos išskaičiuota 81 tūkst. litų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Apie E.Dragūno fondo skolą Žmonės.lt pranešė penktadienį. VŠĮ Egidijaus Dragūno fondo nesumokėta pelno mokesčio suma siekė 81 tūkst. litų. Tądien dainininkas neslėpė nepasitenkinimo ir išplatino pareiškimą – teigė ginsiantis savo garbę. Įdomu, kad tai ne pirmas kartas, kuomet atlikėjo fondas atsidūrė skolininkų sąraše – praėjusių metų rugsėjį E.Dragūno fondo skola siekė 123 tūkst. Lt.

Sekmadienį savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje E.Dragūnas-Sel‘as prabilo apie naujus nemalonumus dėl skolos valstybei – adresu, kuriuo registruotas fondas, šeštadienio rytą apsilankė policijos pareigūnai ir antstoliai. 

„Šįryt į vietą, kur yra registruotas mūsų fondas, (tai mano draugo sodyba Zarasų rajone, nes kai registravau fondą, neturėjau jokio nekilnojamojo turto) įsiveržė policija su antstoliais! Iš fondo sąskaitos nieko neklausę, kam skirti tie pinigai, jie atsiskaičiavo 81 000 Lt, ir persivedė sau! Tai panašu į Stalino rėžimą, piliečių nenorintys girdėti valdininkai! Grybauskaite, tu man siunti mokesčių inspekcijas, aš tau galiu atsiųsti daktarus, ar nuo lesbių nepagavai hepatito“, – rašė E.Dragūnas-Selas. 

Vėliau dainininkas pridūrė, kad šie įvykiai jam labai sugadino nuotaiką, ir atsiprašė „Bike Show Millenium“ lankytojų, kad koncerto metu šeštadienio vakarą pritrūko energijos. 

Kreipėsi į VMI

Su Egidijumi Dragūnu sutarėme, kad pirmadienį jis susitiks su Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojais ir viską dalykiškai išsiaiškins.

Žmonės.lt susisiekus su VMI atstovu spaudai D.Butu šis patikino, kad informacija apie šeštadieninį policijos ir antstolių apsilankymą E.Dragūno draugo sodyboje Zarasuose jam yra žinoma, tačiau tikino negalįs garantuoti, kad pareigūnai ten atvyko būtent dėl fondo skolos valstybei. „Kol kas negaliu patvirtinti, kad antstoliai ir policija tose patalpose apsilankė pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos nurodymą – yra sekmadienis, todėl tokios informacijos paprasčiausiai negaliu gauti“, – Žmonės.lt sakė D.Buta.

Atstovas darsyk konkrečiai paaiškino, kodėl iš E.Dragūno vardu pavadinto fondo išskaičiuota 81 tūkst. litų skola: „Oficiali Valstybinės mokesčių pozicija yra tokia: jei fondas deklaruoja mokėtiną pelno mokestį, tada jis mokamas tik už tą pelną, kuris gaunamas iš komercinės veiklos ir nėra skiriamas geriems darbams. Kitaip tariant, jei fondas gauna pelną ir jį skiria tam, kam yra sukurtas, tarkime, vaikams paremti ar vaistams pirkti, jis nėra apmokestinamas. Neapmokestinami ir jokie pinigai, kuriuos fondas gauna kaip paramą, taigi pelno mokestis mokamas tik už komercines paslaugas.“

D.Buta atskleidė, kad dar sekmadienį E.Dragūnas su juo asmeniškai susisiekė „Facebook“ tinkle. „Su Egidijumi Dragūnu sutarėme, kad pirmadienį jis susitiks su Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojais ir viską dalykiškai išsiaiškins“, – susirašinėjimo su dainininku detales atskleidė atstovas. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Egidijus DragūnasTeodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Egidijus Dragūnas

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką