Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 19d. 15:45

Eligijus Masiulis skiriasi su žmona Ieva: byloje figūruoja ir Raimondo Kurlianskio pavardė

Eligijus Masiulis su žmona Ieva
Luko Balandžio nuotr. / Eligijus Masiulis su žmona Ieva

Buvęs Liberalų sąjūdžio vadovas Eligijus Masiulis (44 m.) skiriasi su žmona Ieva. Faktą, kad pora po daugiau nei 20 metų suka skirtingais keliais, patvirtino pats politikas.

Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė skyrybų prašymas. Nurodoma, kad pareiškėja – Eligijaus žmona Ieva Masiulienė.

Santuoką siekiama nutraukti abiejų sutuoktinių bendru sutarimu. Ketvirtadienio popietę teisme prasidės šios bylos svarstymas.

Skyrybų byloje figūruoja ir suinteresuoto asmens Raimondo Kurlianskio pavardė, bankai „Swedbank“, „Luminor“. Kaip 15min aiškino E.Masiulis, nurodyti R.Kurlianskio vardą skyrybų procese įpareigojo teismas – teko nurodyti visus kreditorius.

„Tokia yra teisinė tvarka – skiriantis reikia nurodyti visus kreditorius. Skyrybų sutartyje yra ir bankų, kuriuose yra paimti mūsų kreditai. Lygiai taip pat yra užfiksuota Raimondo Kurlianskio man suteikta paskola, kuri jau čia buvo viešai aptarta“, – 15min aiškino E.Masiulis.

Jis patvirtino, kad pora skiriasi bendru sutarimu, tačiau plėstis nenorėjo – kalbėti apie tai nėra lengva.

„Aišku, kad nesmagu, tačiau tai yra tik formalumas. Teismo pranešime rašytine tvarka mums nedalyvaujant bus priimami sprendimai. Kitokios informacijos nesu gavęs. Tikiuosi, kad fizinio dalyvavimo teisme nereikės“, – kalbėjo E.Masiulis.

Eligijus ir Ieva pirmą kartą susitiko universitete, jiedu studijavo tame pačiame fakultete. Vėliau Ieva prisijungė prie jaunųjų liberalų organizacijos, su Eligijumi bendravo vis dažniau, o po pusantrų metų užsimezgė ir rimtesnė draugystė. Dar po dvejų metų jie iškėlė vestuves.

Jųdviejų sužadėtuvės įvyko Palangoje.

Politikas Eligijus Masiulis ir archeologė, dėstytoja Ieva susituokė 1998-aisiais. Vestuvių dieną Ievai buvo 22-eji, o Eligijui – 23-eji.

Pora turi dvynius – berniuką ir mergaitę.

Galimo politikų papirkinėjimo ir prekybos poveikiu bylos nagrinėjimas dėl teisėjos ligos atidėtas iki rudens.

Politinės korupcijos byloje buvęs koncerno viceprezidentas Raimondas Kurlianskis kaltinamas kyšių davimu politikams už naudingų sprendimų priėmimą.

Byloje taip pat kaltinami Eligijus Masiulis, buvęs Seimo narys liberalas Šarūnas Gustainis ir eksparlamentaras, buvęs „darbietis“ Vytautas Gapšys. Seimo narys Gintaras Steponavičius kaltinamas piktnaudžiavimu, nesant kyšininkavimo požymių.

Kaltinimai byloje oficialiai pateikti ir pačiam koncernui „MG Baltic“, Darbo partijai bei Liberalų sąjūdžiui.

Nė vienas iš kaltinamųjų savo kaltės nepripažįsta, jie sako, kad teisėsaugos tyrimas vykdytas tendencingai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką