Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Emilis Vėlyvis po susitikimo su Jeanu Claude‘u van Damme‘u: „Dėl vaidmens jau sutarėme“

Jeanas Claude\'as van Damme‘as su Emiliu Vėlyviu
Klubo „Pantera“ nuotr. / Jeanas Claude'as van Damme‘as su Emiliu Vėlyviu
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai kurdamas juostą „Redirected / Už Lietuvą!“ režisierius Emilis Vėlyvis ėmė garsiai kalbėti apie tai, kad vieną pagrindinių vaidmenų filme atliks britų kino žvaigždė Vinnie Jonesas – ne vienas cinikas abejingai mojo ranka mintyse visa tai vadindamas tiesiog kvailomis užgaidomis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tačiau 35-erių režisierius įrodė – lietuviškas kinas gali būti kitoks: kupinas veiksmo, nuotykių, adrenalino, šmaikščios ironijos ir sveiko sarkazmo. Kitaip – vakarietiškas, kuriame, be viso to, dar ir vaidintų profesionalūs, vardą spėję užsitarnauti aktoriai.

Šiandien „Redirected / Už Lietuvą!“ kūrėjai ruošiasi pasaulinei premjerai, o E.Vėlyvis jau mezga naujus tinklus. Režisierius dirba prie naujo filmo scenarijaus ir žvalgosi herojų šiam projektui. Vienas jų – kovinių Holivudo filmų žvaigždė Jeanas Claude‘as Van Damme‘as. E.Vėlyvis bando įkalbėti jį filmuotis būsimoje jo juostoje.

Kada filmas turėtų išvysti dienos šviesą, kol kas dar neaišku, tačiau, panašu, kad veiksmo filmų mylėtojai jau iš anksto turės ko laukti – E.Vėlyvio pasiūlymą garsus aktorius priėmė su dideliu entuziazmu.

„Esu įsitikinęs, kad beveik visi mano bendraamžiai savu laiku ant sienų kabino plakatus, iš kurių žvelgė Van Damme‘as, Jackie Chanas ir Bruce‘as Lee. Tokius turėjau ir aš. Todėl jei pavyks suderinti projektą su Van Damme'u – būsiu labai patenkintas“, – Žmonės.lt sakė E.Vėlyvis.

Kai žiniasklaidoje ėmė mirgėti antraštės apie tai, kad kovos menų profesionalas J.C.Van Damme‘as rengiasi susitikti su lietuvių režisieriumi, nebuvo sunku atspėti, kad judviejų pokalbis pakryps apie kiną.

Savaitgalį viename vakarėlyje su belgų kilmės aktoriumi linksminęsis E.Vėlyvis susitikimą vadina pavykusiu. „Abu likome patenkinti. Aptarėme idėjas, galimybes, paspaudėme vienas kitam rankas ir pažadėjome vienas kitam susimatyti dar kartą. Manau, bendrausime ir toliau. Neabejoju, kad dėl vaidmens jau sutarėme, klausimas tik kaip greitai viskas rutuliosis“, – užsiminė režisierius.

Būsimo projekto detalių jis kol kas atskleisti nelinkęs. Kaip pats sako, dar anksti apie tai garsiai kalbėti. „Negaliu sakyti apie ką bus filmas. Apskritai, dar nenoriu per daug pasakoti. Dabar man svarbu pašnekėti su būsimais aktoriais. Neužtenka juos tiesiog žinoti, pažinoti – reikia išsikalbėti. Kovingą Van Damme‘o įvaizdį formuoja filmai, kuriuose jis vaidina – tai kartais apgauna žiūrovą. Po mūsų susitikimo pamačiau kitą jo pusę – paprastą, mielą ir smagų žmogų“, – pasakojo E.Vėlyvis.

Laimos Penekaitės nuotr./Jeanas Claude’as Van Damme’as
Laimos Penekaitės nuotr./Jeanas Claude’as Van Damme’as

Dėl garsaus aktoriaus vizito Lietuvoje E.Vėlyvis dėkingas verslo ir lyderystės konferencijos „Forum One“ organizatoriams. Pasak jo, jei ne šis, spalio 23–25 dienomis vykęs, renginys, judviejų susitikimo būtų tekę laukti gerokai ilgiau. „Pasikviesti Van Damme‘ą į Lietuvą vien tam, kad galėtume pasimatyti akis į akį – didelė prabanga. Sutapimas, kad konferencijos organizatoriai sužinojo, jog ir mes domimės juo. Išgirdęs, kad aktorius atvyksta – nedelsdamas stengiausi išnaudoti galimybę pabendrauti su juo. Tikiuosi, susitikimas išeis į naudą“, – pasakojo E.Vėlyvis.

J.C.Van Damme‘as iki šiol dar nespėjo pažiūrėti „Redirected / Už Lietuvą!“, tačiau pažadėjo tai padaryti artimiausiu metu. Ar jam patiks prieštaringai vertinamas filmas – galima tik spėlioti, tačiau E.Vėlyvis tikisi, kad pamatęs filme vaidinančius kolegas, jis neliks abejingas ir jau greitai taps ne tik holivudinio, bet ir lietuviško kino žvaigžde.

VIDEO: Emilio Vėlyvio filmo „Redirected“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką