Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 sausio 24d. 12:02

Emocijų antplūdį patyrusi Indrė Stonkuvienė: „Moteriškai neatsilaikiau įtampai ir provokacijai“

Indrė Stonkuvienė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Apdovanojimų „Žmonės 2020” ceremonijos akimirka
Ketvirtadienio vakarą pramogų pasaulio atstovai į Operos ir baleto teatrą susirinko išrinkti ryškiausių bei labiausiai nusipelniusių praeitų metų visuomenės veikėjų. Vis dėlto šiųmečiai „Žmonės 2020“ apdovanojimai paliko nemalonų įspaudą socialinių tinklų žvaigždei Indrei Stonkuvienei. Neapsikentusi renginio vedėjo pokštų apie jos skyrybas ir santykius su nauju draugu, moteris paprasčiausiai pratrūko. Tiesa, I.Stonkuvienė greitai sureagavo ir savo socialiniame tinkle atsiprašė už emocinį antplūdį.

Ketvirtadienio vakarą apdovanojimų publikos dėmesio sulaukė ne tik „Žmonių“ statulėlėmis apdovanoti žinomi veidai, tačiau ir Indrė Stonkuvienė. Vos tik prasidėjus renginiui Giedrius Savickas pastebėjo, kad ji sėdi atskirai nuo savo buvusio vyro, humoristo, aktoriaus Manto Stonkaus, o šią pastabą lydėjo komentaras: „Na, bet jums tetrūksta tik pusvalanduko“, – įgėlė G.Savickas, taip galimai pakomentavęs jau kelis mėnesius sklindančias kalbas, kad Indrė Stonkuvienė ir kūrinio „Pusvalandukas“ autorius Vidas Bareikis yra pora.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Monika Linkytė ir Indrė Stonkuvienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Monika Linkytė ir Indrė Stonkuvienė

Pokštai šia tema nesibaigė ir skelbiant „Metų mylimiausią“ žmogų, tarp kurių buvo ir žinoma laidų vedėja bei iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ autorė Indrė. Laimėtoją skelbė Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus, o tik užlipęs ant scenos „radistas“ rėžė, kad šiemet Mantas išties pasistengė, kad visi apie jį kalbėtų. Į šią repliką pastarasis sureagavo pašaipiu juoku, o salėje sėdinti Indrė akivaizdžiai išreiškė palaikymą buvusiam sutuoktiniui, kai jam šis pokštas nepasirodė juokingas.

Visgi didelio dėmesio Indrė sulaukė ir dėl netikėto emocijų pliūpsnio, kuris įvyko, kai prie moters priėjo renginio vedėjas G.Savickas, kuris apdovanojimų metu nuolat laidė pašaipias replikas. Todėl neatlaikiusi įtampos, ji griebė iš aktoriaus mikrofoną ir pasveikino Alytaus merą Nerijų Cesiulį su „Metų mylimiausio“ laimėjimu: „Norime pasveikinti visų influencerių vardu. Mere, sveikiname. 4 tūkst., wow. 253 tūkst, wow. Tikrai politika, nes mes tikime jumis, jokios aferos čia nėra.“

Galiausiai po šių žodžių Indrė savo moterims, vyrams bei susirinkusiai „Žmonių“ publikai padėkojo. Ji pabrėžė, kad svarbiausia yra ne pati statulėlė, o emocijos ir jausmai, kurie yra neapčiuopiami.

„Ir tie žmonės, kurie spinduliuoja ir stengiasi skleisti tą gėrį kiekviena žinute, kurią mes darome, darėme ir darysime, nepaisant visų nominacijų ir laimėjimų. Ačiū dar kartą „Žmonių“ apdovanojimams, kurie prisimena“, – apdovanojimų metu kalbėjo Indrė.

Vis dėlto nemalonus incidentas laidų vedėjos neramino visą naktį ir ji nusprendė parašyti nuoširdų atsiprašymo laišką, kuriame paaiškino, kodėl taip netikėtai pratrūko.

„Ilgai mąsčiau, kas įvyko. Laikotarpis, kuriame esu ir kurį išgyvenu, yra be proto jautrus, skaudus, drauge naujas ir nepatirtas. Niekada nežaidžiau pijarinių žaidimų, nekūriau jokių strategijų, kaip iš asmeninių išgyvenimų darytis reklamą. Laukiau šio vakaro, nes nesu tokio pobūdžio renginių dažnas svečias. Būtų melas, jei sakyčiau, kad nesitikėjau kažko panašaus... Tačiau tai, kas vyko renginio metu, pradedant renginio vedėjų scenarijumi jau tiesioginės transliacijos pradžioje ir baigiant provokaciniais juokeliais... kuriuos vadinčiau pašiepiančiais...

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Indrė Stonkuvienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Indrė Stonkuvienė

Moteriškai neatsilaikiau įtampai ir provokacijai. Ir ne dėl statulėlės ir apdovanojimo. Labai noriu dar kartą pasveikinti Alytaus merą už pelnytą pergalę. Emocijos pagauta pati nepajutau kaip atsistojau išgirdusi – su visa pagarba – Giedriaus kreipimąsi į mus, influencerius, su pašaipa... Neatsimenu, ką sakiau... tiek daug emocijų vienu metu, tiek daug minčių. Suklydau. Reikėjo pasijuokti iš savo sunkaus laikotarpio, bet man dar nėra juokinga. Skaudu. Ir nepamirškim, juk tai žmonių renginys. Suklysti žmogiška. Atsiprašau“, – socialiniame tinkle rašė I.Stonkuvienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
27:06
03:08

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką