Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2017 kovo 27d. 19:30

Erikos Santos trynukai švenčia gimtadienį: „Dėl ligos nepajėgsiu nustebinti jų brangiomis dovanomis“

Erika Santos su vaikais
Asmeninio albumo nuotr. / Erika Santos su vaikais
Pirmadienį JAV gyvenančios buvusios televizijos projektų dalyvės Erikos Santos trynukai Tifany, Percy ir Royce'as švenčia devintąjį gimtadienį. Šešis vaikus auginanti moteris didelės šventės kelti nežada, o ir visų norimų dovanų, deja, įteikti negalės – sunkia liga serganti Erika kone visus pinigus išleidžia gydymui.

Apie tai, kad sunkiai serga, E.Santos pranešė dar lapkričio pabaigoje. Moteris neatskleidė savo diagnozės, bet tikino, kad jai būtina atlikti operaciją, nes kitaip liga gali pasiglemžti gyvybę.

Vėliau ji dar ne kartą išplatino vaizdo įrašus, kuriuose prašė padėti, dėkojo tiems, kurie paaukojo, ir prašė dar.

TAIP PAT SKAITYKITE: Erika Santos atkirto kritikams: „Gal norit man kepenis padovanoti ar kraujo perpylimą?“

Visgi panašu, kad visų reikiamų pinigų surinkti nepavyko. Pirmadienį švenčiant trijų vaikų gimtadienį Erika Santos 15min prisipažino, kad nors atžalos pateikė netrumpą dovanų sąrašą, visų jų norų nepavyks išpildyti – gydymas kainuoja labai daug.

Tačiau atsirado gerų žmonių, kurie sutiko vaikų prašymus patenkinti – mažieji laukia, kol juos pasieks išsvajotoji dovana.

„Mano berniukai labai nori „PS4“, o tai nėra pigus pirkinys. Nors jiems ir buvo prieš porą mėnesių pažadėta įteikti šią dovanėlę – vaikai dar turės palaukti. Galbūt ir pati galėsiu jiems tai padovanoti, kiti vaikai – Giani ir Safyra – noriai prisidėtų savo santaupomis“, – atviravo Erika Santos.

Asmeninė nuotr./Erikos Santos vaikai
Asmeninė nuotr./Erikos Santos vaikai

Kalbėdama apie gimtadienius švenčiančius devynmečius Erika teigė, kad visi trys vaikai yra labai skirtingų charakterių, turi daug pomėgių. „Tifany labai mėgsta gimnastiką ir jau kurį laiką mane terorizuoja su prašymu, kad ją įrašyčiau į treniruotes, ji turi gabumų“, – apie dukrą kalbėjo E.Santos.

Ji apgailestavo, kad treniruotės Amerikoje labai brangios, kai Lietuvoje dukrą ji tikrai galėtų užrašyti į pačios lankytą gimnastikos mokyklą.

Sūnūs renkasi berniukiškus užsiėmimus. „Percy dievina krepšinį, jis taip pat nori lankyti individualias treniruotes. Beje, jis aukščiausias iš visų trijų, manau, kad laikui bėgant praaugs mus visus! O Royce'as mėgsta amerikietišką futbolą bei boksą, jis pats stipriausias iš trynukų“, – apie atžalas kalbėjo E.Santos.

Asmeninė nuotr./Erika Santos
Asmeninė nuotr./Erika Santos

Paprašyta prisiminti dienas, kai sužinojo, kad laukiasi ne vieno, o trijų vaikų, E.Santos teigė, kad ją ištiko šokas – juk jau tada ji buvo trijų vaikų mama.

„Planavome tik 1 vaikelį – po jo gimimo norėjau grįžti į verslą. Dievas mums padovanojo tris. Jie tikra Dievo dovana“, – savo patirtis pasakojo E.Santos.

Todėl Erika Santos be galo džiaugiasi savo vaikų gimtadieniu, ir sako, kad jai pagaliau pavyko rasti stiprybės – jos jau nebebaugina tiek nerimo ir baimės kainavusi liga. „Visgi operacijos išvengti man nepavyks“, – 15min atviravo E.Santos

Šiuo metu Erika filmuojasi naujame ABC seriale „Las Reinas“.

VIDEO: Erika Santos Christmas Wish 2016
VIDEO: Erika Santos Christmas THANKS 2016
VIDEO: Erika Santos - Lietuviams 2016

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką