Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 27d. 21:13

Tarp „Eurovizijos“ atrankos lyderių – Greta Zazza ir Gabrielius Vagelis, iškrito Eglė Jakštytė

Gabrielius Vagelis, Greta Zazza, Eglė Jakštytė-Eley
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Gabrielius Vagelis, Greta Zazza, Eglė Jakštytė-Eley

Šeštadienio vakarą „Eurovizijos“ gerbėjams pasirodymus parengė dar 12 pretendentų, norinčių atstovauti Lietuvai konkurse. Paruošę išskirtinius pasirodymus, jie scenoje kovojo dėl komisijos ir žiūrovų simpatijų. Laidos pabaigoje paaiškėjo, kurie 6 dalyviai toliau tęs kelionę dėl kelialapio į Portugaliją, o kuriems, deja, jau dabar teko atsisveikinti.

Tarp lyderių trečioje atrankos laidoje – daugiausia balų surinkusios Greta Zazza, Agnė Michalenkovaitė ir Gabrielius Vagelis, taip pat – „GeraiGerai“ ir Silvija Pankūnaitė, Živilė Gedvilaitė bei Vidas Bareikis. Būtent šis šešetas susumavus komisijos ir žiūrovų balsus buvo įvertintas aukščiausiais balais.

Šįkart nepasisekė Mildai Martinkėnaitei, Evelinai Jocytei-Joyce, Eglei Jakštytei-Eley, į kitą etapą nepapuolė ir Valdas Lacko, grupė E.G.O bei Donata Virbilaitė, visi jie sulaukė mažiausiai įvertinimų ir baigė kovą konkurso atrankoje.

Šių metų gegužę didysis „Eurovizijos“ konkursas vyks Portugalijos sostinėje Lisabonoje. Dėl teisės pasirodyti 63-ojoje dainų šventėje įnirtingą kovą pradėjo ir Lietuvos atlikėjai. Ją kiekvieną šeštadienį naujas sceninis duetas – Ugnė Skonsmanaitė ir Mantas Stonkus.

Šį kartą „Eurovizijos“ dalyvius vertino Beata Nicholson, Viktoras Diawara, Giedrė Kilčiauskienė ir Ramūnas Zilnys.

Pirmasis į sceną žengė atlikėjas Vidas Bareikis, pristatęs kūrinį „Pusvalanduko“. O ar išpildyti pasirodymą iki tobulumo pritrūko to pusvalanduko?

„Man šis pasirodymas labai patiko. Sėdėjau, juokiausi. Priminė mus, šiuolaikinius žmones, kurie visur skuba. Tik būtų gerai, kad „Eurovizijos“ žiūrovai suprastų, kas tas pusvalandukas. Žinote, tai puikus medaus tortas, tik klausimas, ar konkurse jį pamėgs. Nors šiaip viskas apgalvota. Vaizdai ir judesiai puikūs, tad gal pusvalanduko ir nepritrūko“, – svarstė Beata Nicholson.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šturmuoti „Euroviziją“ pasirengęs Vidas Bareikis stebino vėluojančius vilniečius

Anot Ramūno Zilnio, Vidas yra žmogus šventė, o jo skleidžiama energija pasirodymo metu tikrai gali sužavėti ir Europą, tačiau būtina išgryninti dainos žinutę.

„Tikiu, kad gali patekti į kitą etapą, tačiau reikia paaiškinimo. Ypač, kai daina neša tam tikrą žinią, tam tikrą pokštą. Jei žmonės nesupras apie ką ji, nebus gerai“, – teigė R.Zilnys.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Vidas Bareikis
Luko Balandžio / 15min nuotr./Vidas Bareikis

Antruoju numeriu pasirodė puikiai pažįstama atlikėja Donata Virbilaitė. Ji nacionalinę „Euroviziją“ ruošiasi užkariauti galingu kūriniu „Powerful“.

Tiesa, tenka pripažinti, kad komisijai galios pritrūko.

„Man atrodo, kad pasirinktas saugus variantas. Ir saugiai atliktas. Aš mėgstu vaikščiojimus ant ribos, tad norėtųsi, kad su savo duotybėmis iš gyvenimo, iš dainos pareikalautum dar daugiau“, – manė G.Kilčiauskienė. Jai pritarė ir Viktoras Diawara, pastebėjęs, kad su tokia daina „Eurovizijoje“ būtų sunku išsiskirti.

„Galios, energijos lyg ir buvo, bet sutikčiau, kad daina ganėtinai saugi. Kadangi tokių dainų konkurse yra labai daug, tai reikia išsiskirti“, – mąstė V.Diawara.

Visgi pati atlikėja į išsakytus komentarus sureagavo šmaikščiai. Vedėjo Manto Stonkaus paklausta, kodėl pritrūko galios, Donata šmaikštavo: „Gal dėl to, kad per didelį užpakalį užsiauginau.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./Donata Virbilaitė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Donata Virbilaitė

Trečiuoju numeriu pasirodė atlikėja Agnė Michalenkovaitė, po kurios kūrinio „Going on“ įvyko smagus kuriozas. Komisijos narė Beata Nicholson pripažino, kad šią atlikėją mato pirmą kartą, o atlikėjos atsakas tapo smagia staigmena.

Agnė stovėdama scenoje pripažino, kad būtent jos balsas skamba B.Nicholson kulinarinėje laidoje. „Jūsų laida prasideda su mano balsu“, – šyptelėjo Agnė ir paniūniavo melodiją. Tokį akibrokštą lydėjo skardus Beatos juokas ir susirinkusių ovacijos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eurovizinę dainą pristačiusi Agnė Michalenkovaitė: „Noriu būti ne tik pritariančioji vokalistė“

Tiesa, pasirodymas sulaukė neblogų atsiliepimų.

„Žiūriu į Agnę ir galvoju. Žinau, kad scenos jaudulys didelis, bet nuramink save. Tai tau padės pereiti į kitokią energiją. Turi labai didelį potencialą, sėkmės“, – teigė G.Kilčiauskienė. Komplimentų negailėjo ir Beata Nicholson.

„Niekada tavęs nemačiau scenoje, bet galvojau, kokia talentinga mergina. Esu nustebusi, kad daina parašyta ne švedų kūrėjų, o lietuvių. Tik manau, kad reikėtų padirbėti su vaizdu. Bet daina nuostabi“, – kalbėjo Beata.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Agnė Michalenkovaitė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Agnė Michalenkovaitė

Ketvirtieji scenoje pasirodė „GeraiGerai“ ir Silvija Pankūnaitė, atlikę kūrinį „More than you know“. Ilgus metus kartu su atlikėju Egidijumi Dragūnu koncertavusi dainininkė tapo džiugia staigmena komisijos nariams.

„Tikrai įdomus sprendimas. Tai nėra tipiška eurovizinė daina, tačiau pačiame gale atsirado trečioji dalis, kuri pasirodė per saldi. Kažkas man ten netiko. Bet iš esmės klausėsi smagiai“, – teigė V.Diawara.

Tuo tarpu Ramūnas Zilnys džiaugėsi, kad atlikėja lenda iš šešėlio, nes yra tikrai talentinga. Visgi jam pritrūko ryškesnio priedainio.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Silvija Pankūnaitė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Silvija Pankūnaitė

Penktuoju numeriu į sceną žengusi ELEY, daugeliui žinoma kaip Eglė Jakštytė, šiais metais „Eurovizijos“ komisijos ir žiūrovų širdis bando užkariauti kūriniu „This is my life“.

Po pasirodymo Ramūnas Zilnys atlikėjos paklausė, ar viskas buvo gerai, mat jautėsi kažkokie nesklandumai. ELEY patikino, kad viskas buvo gerai. Tad gal tai tėra jaudulys? „Man atrodo, kad kelios dainos dalys nebuvo labai gerai išdirbtos“, – sakė R.Zilnys.

Pasirodymą komentavusi atlikėja Giedrė Kilčiauskienė pasidžiaugė, kad Lietuvoje esti tokių talentingų, stiprių popatlikėjų.

„Labai noriu, kad žmonės tave matytų kuo dažniau, nes mūsų popkultūra turi kilti į viršų“, – sakė G.Kilčiauskienė. Tiesa, ji pastebėjo, kad daina pasirodė „sunkoka“.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Eglė Jakštytė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Eglė Jakštytė

Šeštieji – vaikinų grupė „E.G.O“, kurie nacionalinėje atrankoje atliko kūrinį „Shake The World“.

„Man labai patinka tokios vaikinų grupės. Kažkada labai mėgau tokias grupes, gražiai atrodėte scenoje“, – komentavo B.Nicholson.

Nors Viktoras Diawara atvirai pripažino nesąs didelis vaikinų popgrupių gerbėjas, tačiau pripažino, kad grupė turi tikrai daug energijos.

„Šokėjams reikėtų labiau savimi pasitikėti. Kalbant apie dainą, truputį energijos trūko“,– sakė V.Diawara.

Luko Balandžio / 15min nuotr./E.G.O
Luko Balandžio / 15min nuotr./E.G.O

Po vaikinų į sceną lipo atlikėja Živilė Gedvilaitė. Jos kūrinys „Melody“, kurį parašė dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, sulaukė įvairiapusiškų komisijos nuomonių.

Giedrė Kilčiauskienė atlikėjai palinkėjo paieškoti savęs, savo klausytojo, tačiau pasirodymą gyrė. Tuo tarpu Beatai Nicholson ši daina net „griebė už plaukų“, nors laidų vedėja, kulinarė pripažino, kad dainoje sunku negirdėti Rūtos Ščiogolevaitės.

„Anonsavote, kad ši daina yra Ščiogolevaitės, aš vis matydavau Rūtą“, – kalbėjo B.Nicholson. Šiai minčiai pritarė ir R.Zilnys, pastebėjęs, kad kūrinys pasirodė senamadiškas.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Živilė Gedvilaitė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Živilė Gedvilaitė

Aštuntoji scenoje pasirodė dainininkė Evelina Jocytė, pristačiusi kūrinį „Breath“.

Nors komisijos nariams daina patiko, tačiau, kaip ir Silvijos Pankūnaitės atveju, trūko aiškaus priedainio.

„Kai „Eurovizijoje“ yra trys minutės ir reikia smogti iš visų jėgų... Jaučiasi, kad padirbėta prie dainos, ir jūs pati stengiatės“, – kalbėjo R.Zilnys. Išsakytoms mintims pritarė ir Viktoras Diawara, pastebėjęs, kad dainą gali būti sunku įsiminti.

„Dainą gal ir klausyčiau, bet ji gali paskęsti tarp kitų dainų“, – nuomonę išsakė atlikėjas ir muzikos kūrėjas.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Evelina Jocytė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Evelina Jocytė

Jos pasirodymą lydėjo jau ne pirmą kartą „Eurovizijoje“ dalyvaujančio ir gerai pažįstamo Valdo Lacko pasirodymas. Šiais metais jis atlieka kūrinį skambiu pavadinimu „Dying Inside“.

Po pasirodymo komisija vieningai sutarė, kad atlikėjui negalima sakyti jokių priekaištų už dainos atlikimą. Visgi, pasak Ramūno Zilnio, dainai – tai „Eurovizijos“ dainų štampas.

„Ši daina yra sudėliota iš 12-os kitų eurovizinių kūrinių, – pastebėjo muzikos apžvalgininkas. – Bet už dainos atlikimą jokių priekaištų, darote tai, ką mokate.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./Valdas Lacko
Luko Balandžio / 15min nuotr./Valdas Lacko

Tarsi uraganas į sceną įsiveržė atlikėja Milda Martinkėnaitė, atlikusi dainą „Hurricane“.

Viktoras Diawara džiaugėsi, kad ant scenos energijos tikrai netrūko, nors pripažino, kad daina – ne jo stiliaus.

„Manau, kad „Eurovizijoje“ tokių dainų yra per daug. Taip pat nemanau, kad stilius Mildai yra pats tinkamiausias. Bet energija tikrai labai gera“, – sakė V.Diawara. Tuo tarpu Giedrė Kilčiauskienė pabrėžė, jog tokių dainininkių Lietuvoje labai trūksta.

„Noriu, kad tokios dainininkės, kaip ELEY ir Milda, būtų kuo dažniau matomos. Kai jos bus matomos, išaiškės ir jų grynumas. Man patinka žmonės, kurie viską daro pilna pėda. Milda, tu būtent tokia“, – kalbėjo G.Kilčiauskienė.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Milda Martinkėnaitė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Milda Martinkėnaitė

Trečiosios nacionalinės atrankos „vyšnaitėmis“ tapo paskutinieji, tačiau „Eurovizijos“ klausytojams puikiai pažįstami atlikėjai. Priešpaskutinis pasirodė jau ne kartą atrankose dalyvaujantis atlikėjas Gabrielius Vagelis, šiais metais kelialapį į Portugaliją ruošiantis iškovoti su daina „The Distant“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gabrielius Vagelis pristato eurovizinę dainą ir vaizdo klipą „The Distant“: įvertinkite

Šis vakaras Gabrieliui itin sėkmingas, mat iš komisijos sulaukė puikių atsiliepimų. Pasak Ramūno Zilnio, tai stipriausias ne pirmą kartą nacionalinėje atrankoje dalyvaujančio G.Vagelio pasirodymas.

„Manau, kad tai pats stipriausias tavo šovimas. Yra tam tikrų niuansų su choreografija, bet matau didžiulį potencialą. Tikiu, kad gali keliauti iki pat galo“, – komplimentų negailėjo R.Zilnys.

Daina sužavėjo ir Viktorą Diawarą: „Gausu įdomių vingių. Šiaip iš tavęs sklinda gera, teigiama energija. Ir nors nesu susipažinęs su tavo kūryba, bet man tikrai patiko.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./Gabrielius Vagelis
Luko Balandžio / 15min nuotr./Gabrielius Vagelis

Pati paskutinioji į sceną lipo praėjusiais metais iki finalo nukeliavusi Greta Zazza. Šiais metais ji kovoja su kiek švelnesniu kūriniu „Broken Shadows“, tačiau pasirodymas sulaukė puikių komisijos narių įvertinimų.

Po pasirodymo Greta atskleidė, kad daina tikrai pareikalavo daug emocijų. Visgi Ramūnas Zilnys, kuris neslėpė noro, kad daina patektų į kitą etapą, siūlė neperspausti emocijų.

„Buvo momentų, kai maniau, kad lipsi nuo scenos ir eisi į kamputį paverkti, – kalbėjo muzikos apžvalgininkas. Visgi sakyčiau, kad daina gera, bet negeniali.“

„Džiaugiuosi, kad stumiesi kelią tarp žiūrovų. Laukiu tavęs kitame etape ir labai tikiuosi, kad ten pateksi“, – sakė Greta Kilčiauskienė.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Greta Zazza
Luko Balandžio / 15min nuotr./Greta Zazza

Po komisijos balsavimo dalyviai išrikiavo taip:

Greta Zazza – 12 balų.

Gabrielius Vagelis – 10 balų.

„GeraiGerai“ ir Silvija Pankūnaitė – 8 balai.

Vidas Bareikis ir Agnė Michalenkovaitė – 7 balai.

Milda Martinkėnaitė – 5 balai.

Evelina Jocytė – 4 balai.

ELEY – 3 balai.

Živilė Gedvilaitė – 2 balai.

Valdas Lacko – 1 balas.

Donata Virbilaitė ir E.G.O – 0 balų.

Žiūrovų balsavimo rezultatai:

Živilė Gedvilaitė – 12 balų.

Agnė Michalenkovaitė – 10 balų.

Greta Zazza – 8 balai.

„GeraiGerai“ ir Silvija Pankūnaitė – 7 balai.

Gabrielius Vagelis – 6 balai.

Vidas Bareikis – 5 balai.

Milda Martinkėnaitė – 4 balai.

Valdas Lacko – 3 balai.

Evelina Jocytė – 2 balai.

ELEY – 1 balas.

Donata Virbilaitė ir E.G.O – 0 balų

Bendri balsavimo rezultatai:

Greta Zazza – 12 balų.

Agnė Michalenkovaitė – 10 balų.

Gabrielius Vagelis – 8 balai.

„GeraiGerai“ ir Silvija Pankūnaitė – 7 balai.

Živilė Gedvilaitė – 6 balai.

Vidas Bareikis – 5 balai.

Milda Martinkėnaitė – 4 balai.

Evelina Jocytė – 3 balai.

ELEY – 2 balai.

Valdas Lacko – 1 balas.

Donata Virbilaitė ir E.G.O – 0 balų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

24sek

Kai kurių žaidėjų pasigedęs Šaras kelia „Žalgiriui“ esminį klausimą

Aktualu

Teisingumo ministras: peilis prieš Alytaus pataisos namų prižiūrėtoją nebuvo panaudotas

24sek

Prakeiksmas namuose tęsiasi: „Žalgiris“ po pratęsimo krito prieš „Barcelona“

Sportas

Renesansas – olandai parbloškė pasaulio čempionę ir išmetė Vokietiją

Aktualu

Nevyriausybininkai: Seime slapčia gimė planas sumažinti paramą

Aktualu

Padovanoti filmui sukurtą laivą Vilniaus administracijos direktorius pasiūlė per anksti

Gyvenimas

Alkoholikas Povilas: „Gimus sūnui, švenčiau tris paras“

Vardai

Stanislavas Stavickis-Stano: „Aš sergu vėžiu, bet pasveiksiu“

24sek

Eurolyga: Maskvos CSKA Kauno „Žalgirį“ pasitiks nenugalėta

Deuce

Novakas Džokovičius Londone nenugalėtas – palaužė ir Mariną Čiličių

Aktualu

Vykstant kovai dėl „Brexit“ sutarties įtakingi ministrai išreiškė paramą Th.May

24sek

Karjeros vakaras, kuris „Žalgirio“ šokliui visai nerūpi: „Keista ir liūdna“

Mokslas.IT

Stiklo sudėties pagrindas – sprogusių žvaigždžių liekanos, nustatė astrofizikai

Sportas

Nuteistas E.Petrauskas: „Jei toks Lietuvoje teisingumas, tai kam nešu šiai šaliai medalius?“

Gazas

Į kelius vėl grįžta mirtis: renkasi pėsčiuosius be atšvaitų

Aktualu

Nemunas Lietuvos gyvenime: upei iš biudžeto buvo skiriama įspūdinga suma

24sek

Eurolygoje – tuščias Lukas Lekavičius ir „Panathinaikos“ nesėkmė

24sek

Prienų „Skycop“ atleido dar vieną legionierių

Verslas

Nauji autobusai ir troleibusai į Vilnių vėluoja – gamintojams gresia baudos

Gazas

Reidas Panevėžyje: iš 154 patikrintų eismo dalyvių protokolą gavo tik dviratininkas

Naujienos

24sek

Kai kurių žaidėjų pasigedęs Šaras kelia „Žalgiriui“ esminį klausimą

Aktualu

Teisingumo ministras: peilis prieš Alytaus pataisos namų prižiūrėtoją nebuvo panaudotas

24sek

Prakeiksmas namuose tęsiasi: „Žalgiris“ po pratęsimo krito prieš „Barcelona“

Sportas

Renesansas – olandai parbloškė pasaulio čempionę ir išmetė Vokietiją

Aktualu

Nevyriausybininkai: Seime slapčia gimė planas sumažinti paramą

Aktualu

Padovanoti filmui sukurtą laivą Vilniaus administracijos direktorius pasiūlė per anksti

Gyvenimas

Alkoholikas Povilas: „Gimus sūnui, švenčiau tris paras“

Vardai

Stanislavas Stavickis-Stano: „Aš sergu vėžiu, bet pasveiksiu“

24sek

Eurolyga: Maskvos CSKA Kauno „Žalgirį“ pasitiks nenugalėta

Pasaulis kišenėje

Lietuvio kelionė Tibete: patekimas į uždraustus vienuolynus ir 5 tūkst. m aukštis

Vardai

Kodėl kai kurios Holivudo žvaigždės nusprendė atsisakyti santuokos?

Kultūra

O koks tu, kai nevaidini? Liubomiras Laucevičius

Vardai

Po skyrybų dramos Sigitas Martinavičius Balyje vedė Editą Rupeikaitę: nuotaka švenčia ne tik vestuves

15min tema Aktualu

Ir lietuviams aktualūs „Brexit“ scenarijai: mūsų diplomatų uraganas Londone nestebina

15min iš Ploješčio Interviu Sportas

Prieš dvikovą Rumunijoje E.Jankauskas: „Šiame lygyje reikia būti tvirtesniems“

Vardai

Mauricijuje medų kopinėję Skaisgiriai liko sužavėti rojų primenančių vaizdų, kurie – lyg atvirutės

Gyvenimas

Būdavo dienų, kai Kristina net nebijodavo mirti: žmonėms tai atrodo paprastas galvos skausmas

Deuce

Novakas Džokovičius Londone nenugalėtas – palaužė ir Mariną Čiličių

Aktualu

Vykstant kovai dėl „Brexit“ sutarties įtakingi ministrai išreiškė paramą Th.May

24sek

Karjeros vakaras, kuris „Žalgirio“ šokliui visai nerūpi: „Keista ir liūdna“

Vardai

Ypatingos

07:40
07:22

Gera keliauti kartu

Ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui?

Sveikata

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką