Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 21d. 15:29

Giulija su dukra Monika atskleidė tvirto ryšio paslaptį: „Nesutarimus sprendžiame laiškais“

Giulija Baužienė su dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon televizijos laidoje „Virtuvės istorijos“
tomasfoto.lt nuotr. / Giulija Baužienė su dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon

Visą gyvenimą kartu dainavusios ir koncertavusios dainininkės Giulija Baužienė ir jos dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon šiandien susitinka vis rečiau. Savo gyvenimo svajones Monika pildo už Atlanto, viename didžiausių pasaulio miestų – Niujorke, o Giulija sėkmingai muzikinę karjerą toliau tęsia Lietuvoje. Tačiau didelis atstumas ir laiko juostų skirtumas netrukdo joms išlaikyti tvirtą ryšį, o ir kartu padainuoti jos vis dar atranda progų.

Kulinarinėje laidoje į dvikovą dėl geresnės kulinarės vardo stojo legendinis mamos ir dukters duetas, tikros scenos profesionalės tai Giulija Baužienė bei Monika Falcon. Kad jų vokalo sugebėjimai yra puikūs, niekas nesuabejotų, tačiau kulinarinius įgūdžius įvertinti į laidos studiją, įsikūrusią „Įranga restoranams“ salone, atvyko grupės „Balius“ lyderis Gintautas Kirkila-Klarkas.

Burtai lėmė, jog Giulija kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte, keps citrininę vištienos „piccata“, o Monika, padedama iš Šri Lankos kilusio virtuvės šefo Dilano Dampellos Gamage, gamino bolivinę balandą su jūros gėrybėmis.

tomasfoto.lt nuotr./Giulija Baužienė su dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon televizijos laidoje „Virtuvės istorijos“
tomasfoto.lt nuotr./Giulija Baužienė su dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon televizijos laidoje „Virtuvės istorijos“

Viešumoje retai pasirodanti Lietuvos estrados žvaigždė Giulija Baužienė ne vieną dešimtmetį sukasi pramogų pasaulyje, trykšta neblėstančia energija, o su dukra Monika atrodo tarsi seserys. Negana to, jas dvi sieja ir tvirtas tarpusavio ryšys, susietas ne tik šeimyniniais saitais, bet ir meile muzikai.

„Aš ją dar visiškai vaiką vežiodavausi šalia su savimi po visus koncertus, kiek tik įmanoma buvo. Na, o vėliau ji pradėjo ir kartu lipti į sceną, nuo ketverių išleidome jau net ir albumą. Buvo viena populiariausių vaikų kokį gerą dešimtmetį tai tikrai“, – laidoje pasakojo Giulija.

tomasfoto.lt nuotr./Giulija Baužienė
tomasfoto.lt nuotr./Giulija Baužienė

Šiandien Monika – žinoma operos solistė, koncertuojanti didžiausiose Amerikos bei Vakarų Europos scenose. Nors dvejonių dėl gyvenimo kelio būta ne vienos, tačiau didžiausią padėka už viską ką pasiekė moteris jaučia tik savo mamai.

„Aš esu labai dėkinga savo mamai, nes nežinau ar būčiau išvykusi, pasiekusi ir turėjusi tai, ką turiu dabar, jeigu manęs mama nebūtų pastūmėjusi“, – atviravo Monika.

Ištekėjusi už amerikiečio, Monika šiandien gyvena Niujorke. Nuo vaikystės svajojusi apie Ameriką, ją iki dabar laiko svajonių šalimi, o Niujorką – Monikos charakterio miestu, kuris niekada nemiega. Ir nors Giulija atviravo, jog sunku būti be dukros, tačiau ji be galo džiaugiasi jos laime ir svajonių išsipildymu.

tomasfoto.lt nuotr./ Monika Sakalauskaitė-Falcon
tomasfoto.lt nuotr./ Monika Sakalauskaitė-Falcon

„Labai sunku, kai jos nėra šalia, tačiau aš ramia širdimi ją paleidau. Net jeigu ji ir nenorėtų, būčiau pati sukrovusi jai lagaminą ir sakiusi „varyk“, nes yra gyvenimo tikslas ir ji turi jo siekti“, – drąsiai teigė moteris.

Tvirtas Giulijos ir Monikos ryšys neišblėsta net ir tūkstančiams kilometrų skiriant jas. Laidoje jos pasidalino ir auksiniu patarimu, kaip tinkamai spręsti konfliktus ar nesutarimus šeimoje.

„Aš manau, jog tai yra labai gera terapija – jeigu mamos su vaikais, vyrai su žmonom ar net seneliai su anūkais nesutaria, jie turėtų parašyti visą tai laiške. Nes tuomet tu pasiimi tą laišką, skaitai ir jauti. Kartais žodžiais negali visko taip lengvai išsakyti, kaip gali pateikti parašytuose žodžiuose“, – patarimais dalinosi Giulija.

tomasfoto.lt nuotr./Giulija Baužienė su dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon televizijos laidoje „Virtuvės istorijos“
tomasfoto.lt nuotr./Giulija Baužienė su dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon televizijos laidoje „Virtuvės istorijos“

Ne gražių pokalbių laidoje laukė ir azartiška kulinarinė dvikova, kurios teisėjas – grupės „Balius“ lyderis Gintautas Kirkila-Klarkas. Žinomas vyras scenoje sukiojasi jau tris dešimtmečius, todėl drąsiai galėtų būti pavadinamas scenos veteranu, o paklaustas, kokia gi ta sėkmės paslaptis, nepraranda savo šmaikštumo.

„Muzikuoju nuo kokių 1978-tųjų metų. O sėkmės paslaptys yra dvi, pirmoji – skrybėlė, o antroji – jog aš labai žavus“, – juokavo Klarkas.

Kokiais projektais šiandien gyvena Giulija, kaip atrodo Monikos gyvenimas viename didžiausių pasaulio mieste ir kuri – mama ar dukra – geresnė kulinarė – paaiškės kulinarinėje dainoje.

Vienuoliktas kulinarinės laidos sezonas pasitiko atsinaujinęs. Naujoje „Įranga restoranams“ studijoje verda dar aršesnės ir azartiškesnės žinomų Lietuvos šeimų bei jų artimiausių bičiulių kulinarinės kovos. Į dvikovą stoja ne tik laidos herojai, bet ir jos vedėjai – kulinarei Ilonai Juciūtei pirštinę metą jau 10-ajame sezone savo jėgas ir gabumus parodęs, iš Šri Lankos kilęs virtuvės šefas Dilanas Dampella Gamage.

Su žiūrovais jiedu dalinasi ne tik puikiais receptais, bet ir naudingais kulinariniais patarimais. Geriausi pokalbiai gimsta virtuvėje, todėl patiekalų gamybą kaskart lydi atviros ir nuoširdžios istorijos, o galiausiai į studiją atvykęs trečiasis laidos svečias turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 8:30 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką