Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 17:34

„High heels“ profesionalei Valerijai – begalė komplimentų: „Ją turi pamatyti visas pasaulis“

Valerija Gneuševa
LNK nuotr. / Valerija Gneuševa

„Mergina tarsi iš kitos planetos“, „geniali“, „neįtikėtina“, „vienintelė tokia Lietuvoje“ – tokiais epitetais „Šokio revoliucijos“ dalyvę Valeriją Gneuševą apibūdina projekto meistrai. Iš Prancūzijos modernaus šokio trupės į Lietuvą gyventi sugrįžusi modernaus ir „high heels“ šokių stilių profesionalė antrą kartą žengė į projekto sceną, kad dar labiau nustebintų Lietuvą.

Moderniu šokiu, skania erotika, techniškai išdirbtais judesiais ir ypatinga emocija scenoje visą šalį sužavėjusi Valerija dvikoje su hip hop‘o profesionalu Gediminu Štuku, žada žiūrovams atskleisti ir jautriąją savo pusę, rašoma pranešime spaudai.

„Šoksiu apie tai, kaip vis dar neišmokau mylėti. Manau, kad šokant reikia nuolatos išeiti iš savo saugumo ir komforto zonos, tada bus įdomiau tave stebėti“, – įsitikinusi Valerija.

LNK nuotr./Valerija Gneuševa
LNK nuotr./Valerija Gneuševa

„Aš tavo pasirodymo labai laukiu. Tu esi ta šokėja ir tai yra tie pasirodymai, kuriuos turi pamatyti ne tik visa Lietuva, bet ir visas pasaulis. Tavo unikalumas ir profesionalumas yra viskas, apie ką yra šitas projektas. Tu nuostabi“, – dvikovų etape Valerijai gerų žodžių negailėjo projekto meistrė Airida.

Tačiau pamačiusi, kokius aukštakulnius savo pasirodymui pasirinko dalyvė, meistrė pripažino – Valerijos šokis iš tiesų kelia baimę.

Pati Valerija pripažįsta – ne kiekvienas šokio profesionalas sugebėtų su tokio aukščio aukštakulniais tiksliai valdyti savo kūną. Ir pasirodo, jog tokiam šokio stiliui – vien tik geros technikos tikrai nepakanka.

„Tam reikia turėti tvirtą pilvo presą. Tam, kad su tokiais aukštakulniais galėtum kilnoti kojas ir daryti sudėtingesnius triukus, reikia stipresnio kūno, nei šiaip darant tą patį triuką basomis. Atsiranda papildomo svorio, kurį reikia suvaldyti“,– tokio šokio stiliaus detales pasakoja Valerija.

Ilgi, lakuoti dvidešimties centimetrų aukštakulniai, žmogaus kūno raumenyną imituojančios tamprės ir liemenėlė – taip atrodanti Valerija drąsiai žengs į dvikovų sceną.

„Mano oponentas gana stiprus šokėjas, todėl pagalvojau, kad nereikia nusileisti bent jau aprangos prasme“, – prieš dvikovą sako Valerija, šokiui pasirinkusi provokuojantį įvaizdį.

Galimybės keliauti į kitą etapą projekto scenoje Valerija siekia ne tik įvaizdžiu scenoje, bet ir drąsiu „revoliucijos“ momentu.

„Tai bus labai aukštas šuolis. Tačiau jo sudėtingumas ir įdomybė tame, kad aš tuo šuoliu nusileisiu tiesiai ant kelių. Iš tokio aukščio nusileidimas iškart ant kelių, turėtų atrodyti įspūdingai. Nelabai pažįstu daug žmonių, kurie dar galėtų padaryti tokį šuolį“, – intriguoja Valerija.

Kaip Valerija sugebės suvaldyti dar didesnius aukštakulnius ir ar pavyks pavojingas „revoliucijos“ momentas –jau šį sekmadienį 19:30 „Šokio revoliucijos“ projekte per LNK.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką