Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 9d. 20:30

Į prezidento inauguraciją kvietimus gauna ir pramogų pasaulio atstovai: „Rankos pradėjo drebėti“

Jonas Nainys, Saugirdas Vaitulionis
Asmeninio albumo ir 15min nuotr. / Kvietimas į prezidento inauguraciją, Saugirdas Vitulionis

Iki Gitano Nausėdos inauguracijos likus porai dienų, vis daugiau Lietuvai svarbių asmenų gauna kvietimus į šį renginį. Tarp jų ir pramogų pasaulio atstovai – komunikacijos ekspertas Saugirdas Vaitulionis, Jonas Nainys, kurie pasidalijo šia džiugia žinia socialiniuose tinkluose.

Liepos 12 d. prezidentas Gitanas Nausėda bus inauguruotas prezidentu. Į prezidentūrą tą vakarą suplūs apie 2000 garbių Lietuvos piliečių.

Inauguracijos komisijos pirmininkė, buvusi G.Nausėdos rinkimų štabo vadovė Algė Budrytė, per spaudos konferenciją yra minėjusi, kad tarp svečių daugiausia bus šaliai nusipelniusių asmenų – nacionalinių premijų laureatų, valstybės apdovanojimus gavusių žmonių. Tačiau laimė šįkart nusišypsojo ir pramogų pasaulio atstovams.

„Neneigsiu, atsidariau pašto dėžutę, praplėšiau voką – rankos pradėjo drebėti, o širdis nukrito kažkur į kulnus“, – feisbuke rašė S.Vaitulionis. – Nenusakomas jaudulys ir garbė!“

Džiugesio neslėpė ir Jonas Nainys, kuris instagramo istorijose parodė savo kvietimą. Jis teigė, kad kartu į šventinį vakarą su juo vyks žmona Simona Nainė.

Viešųjų ryšių specialiste Vaida Skaisgirė 15min taip pat teigė, kad gavo kvietimą. Juo moteris tikino labai besidžiaugianti.

Tas vakarinis priėmimas pirmiausia bus ne politikams, ne verslininkams, o žmonėms, kurių balsą mes šiandien Lietuvoje norėtume girdėti daugiau, pagerbti juos labiau, – apie būsimus šventinio vakaro svečius kalbėjo G.Nausėda.

15min susisiekus su inauguracijos komisijos pirmininke Algė Budrytė, ji tikino artimiausiu metu patikslinsianti, pagal kokius kriterijus buvo renkami žmonės, kurie turėjo gauti kvietimus į prezidento inauguracijos šventę. Visgi vėliau su ja susisiekti dar kartą nepavyko.

Jau anksčiau būsimasis prezidentas Gitanas Nausėda lrytas.tv duodamas interviu žurnalistei yra minėjęs apie tai, ką kvies į prabangią puotą prezidentūroje.

„Tas vakarinis priėmimas pirmiausia bus ne politikams, ne verslininkams, o žmonėms, kurių balsą mes šiandien Lietuvoje norėtume girdėti daugiau, pagerbti juos labiau, – apie būsimus šventinio vakaro svečius kalbėjo G.Nausėda. – Tam tikra prasme šis renginys bus įžanga ir į tuos mano vadovavimo metus, kai kultūrininkų balsas bus kur kas svaresnis, girdėsis labiau ir prezidentūra jo klausysis kur kas smarkiau, negu galbūt tai buvo daroma praeityje.“

Komentarai: 12

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką