Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 9d. 13:40

Į šv. Mišias už Vitalijų Cololo rinkosi jo šeimos nariai, bičiuliai ir kūrybos gerbėjai

Praėjusį pirmadienį netekome ypatingo žmogaus – humoristo, televizijos ir laidų vedėjo Vitalijaus Cololo. Jis mirė būdamas 45-erių, sustojus širdžiai. Pirmadienį Vitalijaus šeimos nariai, bičiuliai, kūrybos gerbėjai susirinko į šv. Mišias, skirtas pagerbti jo atminimą.

Šv. Mišios už Vitalijų Cololo pirmadienį 13 valandą buvo aukojamos Druskininkų Šv. Mišios Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje.

Į jas atvyko būrys V.Cololo artimųjų, jo talentui neabejingų draugų ir kolegų.

Mišiose dalyvavo ir daugiau nei 10 metų Vitalijų Cololo pažįstantis galiūnas Vidas Blekaitis.

Akimirkos iš mišių už Vitalijų Cololo – galerijoje:

Prisiminęs pirmąją jų pažintį, jis spaudė šypseną: „Susipažinome tokiame renginyje, furšete. Stovime prie stalo ir man sako: „Imk brangiausius patiekalus, lašišą, kumpį. Tik neužkimšk skrandžio pigiais reikalais“.“

Dar ilgai nebus žmogaus, kuris galėtų užimti jo vietą

Jų darbinė pažintis ilgainiui tapo tvirta bičiulyste, Vidas draugą kvietė į galiūnų varžybas, tačiau patys, juokiasi, nekonkuruodavo.

„Kai pagalvoji, kad jo nebetekome, sunku patikėti. Dar ilgai nebus žmogaus, kuris galėtų užimti jo vietą“, – sunkiai rinkdamas žodžius sako Vidas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Bičiuliai ir gerbėjai atsisveikina su Vitalijumi Cololo
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Bičiuliai ir gerbėjai atsisveikina su Vitalijumi Cololo

Paskutinį kartą jiedu matėsi liepos mėnesį, kai organizavo varžybas.

„Kai šiandien važiavau čia, vis iššokdavo įvairiausi prisiminimai. Sunku patikėti, nes nebuvo jokių ženklų. Jis niekuo nesiskundė. Kai tik sužinojau, negalėjau patikėti, maniau, kad tai klaida“, – sako Vidas.

Vitalijus Cololo bus palaidotas „Ratnyčios“ kapinėse.

Lietuva atsisveikino su Vitalijumi Cololo: talentas išlydėtas plojimais

Atsisveikinimas su Vitalijumi prasidėjo šeštadienį, kai popiet į Druskininkų laidojimų namus „Nutrūkusi styga“ pradėjo rinktis artimieji, šeimos nariai, bičiuliai. Žmonės plūdo visą savaitgalį ir vieningai kartojo – Lietuva neteko talento, o be jo šalyje bus žymiai liūdniau.

Pirmadienį paskutinį kartą tarti „sudie“ toliau vyko žmonės iš visos Lietuvos. Apie 11 valandą į Druskininkus atvyko būrys baikerių, kurie Vitalijų į amžiną kelionę išlydėjo su didžiausiu griausmu.

Vitalijaus Cololo laidotuvėse – R.Šilansko ašaros ir jautrūs bičiulių žodžiai

TAIP PAT SKAITYKITE: Druskininkuose atsisveikinama su netikėtai mirusiu Vitalijumi Cololo: šalia urnos – jo gyvenimo akimirkos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką