Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 1d. 13:56 , Atnaujinta: 2020 rugsėjo 1d. 17:03

Po E.Dragūno nakties areštinėje pirmą komentarą davė jo advokatas: atlikėją palygino su G.Floydu

Į nemalonumus su policija toli gražu ne pirmą kartą įsivėlęs skandalingasis atlikėjas Egidijus Dragūnas naktį praleido areštinėje, tačiau antradienį turėtų būti iš jos paleistas. Pasitikti grupės „SEL“ lyderio atvyko ir jo mylimoji, sužadėtinė Kotryna Kozlovaitė, ir atlikėjo advokatas Adomas Liutvinskas.

Pastarasis patvirtino, kad antradienį Egidijus bus išleistas į laisvę.

15min žiniomis, popiet turėjo atvykti tyrėja.

Kiek vėliau su susirinkusiais žurnalistais bendravęs A.Liutvinskas atskleidė, kad E.Dragūnas vyks darytis kraujo tyrimų, kurie parodys, ar atlikėjas nebuvo apsvaigęs nuo alkoholio ar kitų medžiagų.

„Priimtas toks sprendimas, nes vakar jis sakė, kad imtų kraują, o jie neėmė, – komentavo advokatas. – Dabar žmogus jaučiasi visiškai normaliai, jis čia niekuo dėtas.“

Jis pateikė ir versiją, kaip viskas pirmadienį esą vyko. Anot advokato, E.Dragūnas buvo sustabdytas, nes vairuodamas rankose laikė telefoną.

„Egidijus sako, kad gali būti, jog laikė tą telefoną, o kai pralenkė ekipažas, sakė, suprato, kad jį stabdys. Tada atidarė langą, parodė dokumentus“, – pasakojo A.Liutvinskas.

O tai, kas vyko vėliau, jis palygino su George'o Floydo žūtimi JAV.

„Jis susigrūmė su policininkais, kurie Egidijų prismaugė taip, kaip tą negrą Amerikoj“, – pareiškė A.Liutvinskas.

Pasak advokato, pareigūnas turėtų turėti įvykio vaizdo įrašą, pagal kurį būtų galima spręsti, kaip iš tiesų buvo.

„Praeitą kartą visa vaizdo medžiaga dingo. Jei ir šį kartą dings, keistas sutapimas bus“, – svarstė A.Liutvinskas.

E.Dragūnas prie prabangaus „Bentley“ vairo buvo sustabdytas sostinėje, Upės gatvėje, rugpjūčio 31 d. apie 17 val. 15 min.

Pareigūnų dėmesį vyras atkreipė, kai vairuodamas naudojosi mobiliuoju telefonu.

Panašu, kad sustabdytas vairuotojas nebuvo nusiteikęs draugiškai ir nepanoro sutikti su smulkiu administraciniu pažeidimu.

Anot Policijos departamento, E.Dragūnas nevykdė teisėtų pareigūnų reikalavimų bei priešindamasis sulaikymui rankomis ir kojomis sudavė keletą smūgių policininkams.

Viešumoje pasirodžiusiame vaizdo įraše matoma, kaip pareigūnas purškia ašarines dujas į automobilio saloną, po to ištraukia vairuotoją ir jį surakina antrankiais.

Egidijaus Dragūno santykis su policija niekada nebuvo itin puikus. Pastarąjį kartą į akiratį jis pateko lygiai prieš metus, kai vieną penktadienio vakarą į namus grįžo su palyda – prabangią sportinę mašiną sekė policija su švyturėliais, netrukus čia pasirodė ir daugiau pareigūnų.

Atlikėjas buvo ką tik atgavęs vairuotojo pažymėjimą, tačiau pareigūnai to nežinojo, o pamatę, kad prie prabangaus automobilio sėdi būtent žvaigždė, jį lydėjo nemenką kelią. Atlikėjo namų kieme prasidėjo konfliktas.

Ir tą kartą E.Dragūnas pripažintas nevykdęs pareigūnų reikalavimų, juos įžeidinėjęs. Bendra už abu pažeidimus E.Dragūnui skirta piniginė bauda – 110 eurų.

Išgirdęs teismo nuosprendį garsusis automobilio vairuotojas žiniasklaidai tokį pareigūnų poelgį vertino irgi aštriai.

„Kai žiūrėjau per televiziją apie Kauno įvykius su policija, tai supratau: anksčiau buvo „daktarai“ banditai Kaune, o dabar – policija yra banditai Kaune“, – pareiškė E.Dragūnas.

Primename, kad vairuotojo pažymėjimą 2018-ųjų metų pradžioje atgavęs Egidijus Dragūnas juo pasidžiaugė vos pusmetį.

Tų pačių metų rugpjūčio mėnesį Klaipėdoje prie „Lamborghini“ vairo sustabdytas Selas įpūtė 0,76 promilės. Už tai jis metams neteko teisių ir gavo 300 eurų baudą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Egidijų Dragūną policijai teko vytis iki namų: kilo konfliktas

Komentarai: 20

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką