Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 18d. 16:14

Indrė Burlinskaitė fitneso ir bikinio čempionate užėmė 6 vietą: „Dar yra kur tobulėti“

Indrė Burlinskaitė (kairėje)
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Indrė Burlinskaitė (kairėje)

Šeštadienį Kėdainiuose vyko jau 35-asis atvirasis Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionatas, kuriame tarp būrio itin sportiškų merginų buvo ir grupės „Kitokios“ narė Indrė Burlinkaitė (28) – mergina varžėsi bikinio fitneso kategorijoje.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė

Indrei išties sekėsi: ji pateko į bikinio fitneso finalą, kuriame susirungė iš viso šešios merginos. Komisijos sprendimu I.Burlinskaitei buvo skirta šeštoji vieta.

„Tikrai nesikremtu, tai – irgi pasiekimas, nes varžovės buvo be galo stiprios. Tiesą sakant, net nebuvau tikra, ar pateksiu bent į penkioliktuką, o patekau tarp šešių geriausių, taigi čia tikrai reikia džiaugtis, o ne liūdėti. Komisija taip nusprendė, vadinasi, taip ir yra. Dar turiu kur tobulėti“, – sakė Žmonės.lt iškart po čempionato kalbinta Indrė, negailėjusi komplimentų savo varžovėms.

Paklausta apie ateities planus, susijusius su sportu, Indrė nė nesudvejojusi patikina, kad neketina sustoti. „Planuoju ir toliau dalyvauti varžybose, gal net ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“, – šypsojosi gerai nusiteikusi I.Burlinskaitė.

Sporto varžybose I.Burlinskaitė ne naujokė: 2013-ųjų pavasarį atlikėja Kaune vykusiame čempionate bikinio fitneso kategorijoje iškovojo pirmąją vietą, o Anykščiuose vykusiose varžybose buvo penkta.

Šeštadienį Kėdainiuose Indrę palaikė jos geriausia draugė Greta Lebedeva, kuri šiemet konkurse pati nedalyvauja.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė

Įsimylėjusi fitnesą

„Šis sportas labai sparčiai populiarėja: gražiai, sveikai atrodyti bei maitintis, sportuoti  – tampa mada, kuri man labai patinka!“ – Žmonės.lt prieš varžybas yra sakiusi I.Burlinskaitė.

Kad jose pasiektų aukštą rezultatą, mergina sporto salėje plušo kone kasdien, be to, jai buvo sudarytas individualus mitybos planas. Indrė per dieną valgydavo šešiskart, kad jos kūnas gautų pakankamai baltymų raumenų išryškėjimui.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką