Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 4d. 19:49

Ineta ir Irūna Puzaraitės ilsėjosi Egipte: į Afriką keliavo 14 suaugusiųjų ir 10 vaikų

Irūna Puzaraitė, Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su dukra Barbora
Asmeninio albumo nuotr. / Irūna Puzaraitė, Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su dukra Barbora

Auginant mažus vaikus geriausias kelionės planas – šilti kraštai ir paketas „viskas įskaičiuota“. Būtent į tokias atostogas Egipte leidosi seserys Puzaraitės su savo vyrais, vaikais ir dar penkiomis šeimomis. Iš viso čia ilsėjosi net 24 žmonių kompanija!

14 suaugusiųjų ir 10 vaikų... Tokia nemenka kompanija prieš kelias savaites išvyko į Egiptą.

„Kartu važiavo ir Irūna su šeima, ir jos vyro Roko giminaičiai, ir Haroldas iš „Pikaso“ su šeima... Bet kelionę suplanavome tik prieš porą mėnesių ir netikėtai visi prisijungė – pasiūlėm vieniems, kitiems ir štai – 7 šeimos“, – 15min šypsodamasi vardijo Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

Asmeninio albumo nuotr./Ąžuolas Žvagulis su dukra Barbora
Asmeninio albumo nuotr./Ąžuolas Žvagulis su dukra Barbora
Asmeninio albumo nuotr./Irūna Puzaraitė su dukterėčia Barbora
Asmeninio albumo nuotr./Irūna Puzaraitė su dukterėčia Barbora

Tiesa, kone paskutinę minutę Žvagulių šeimos planai pasikeitė – jiedu nusprendė mažiausiojo Bernardo kartu visgi nesivežti.

„Paskutinėmis savaitėmis jis labai prastai miegojo ir pats neramus buvo. Jam pradėjo augti dantys. Pagalvojome, kad dar laukia sunki kelionė lėktuvu... Esu su jaunesne Barbora keliavusi, kai reikėjo ant kelių laikyti, tai tikrai nelengva. Be to, Bernardas toks aktyvus. Irūna savo sūnų pasodina ir sėdi jis ramiai. O mano sukasi, lipa visur...“ – pasakojo Ineta.

Todėl Inetos mama mielai pasisiūlė tą savaitę pabūti su Bernardu ir leisti šeimai kiek atsipalaiduoti.

„Jei nebūtų siūliusi, tai turbūt būčiau Bernardą pasiėmusi kartu. Bet iš tiesų, gal šiek tiek ir džiaugėmės dėl šio sprendimo, nes tikrai labiau pailsėjome, mums to jau labai reikėjo. Draugų šeimos, kurios važiavo su dviem vaikais, žiūrėjo į mus ir sakė: kaip mes jums pavydim! Paskui vieną vaiką lakstyti lengviau“, – juokėsi Ineta.

Asmeninio albumo nuotr./Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora
Asmeninio albumo nuotr./Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora

Tačiau sūnus neliks nuskriaustas, Ineta jau sugalvojo, kaip jį palepinti: „Bernardas labai mažas, šiaip ar taip neprisimintų tos kelionės. Todėl pasižadėjau, kad tris kartus į SPA nusivešiu, kur jis galės irgi pasimaudyti baseine.“

Labai lauktas poilsis prie baseino

Egiptą septynios šeimynos pasirinko dėl užtikrinto gero oro. Žvagulių šeima čia svečiavosi pirmą kartą, o Irūna – jau antrą. Praėjusių metų spalį ji kartu su vyru Roku ir dar tuo metu vos trijų mėnesių sūnumi Toru irgi rinkosi atostogoms šį kraštą.

„Nenorėjome pažintinės kelionės. Norėjome tokios, kur viskas įskaičiuota, kur visą savaitę gali ramiai ilsėtis, gulėti, degintis prie baseino“, – apie tobulo poilsio planą pasakojo Ineta.

Asmeninio albumo nuotr./Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su dukra Barbora
Asmeninio albumo nuotr./Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su dukra Barbora

Aišku, visiškai ramu čia nebuvo – juk mažieji vietoje tai tikrai nesėdi... „Su vaikais negali gulėti ir ilsėtis. Mano Barbora tai nori plaukioti, tai nori į vieną baseiną, tai į kitą, tai pavalgyti... Žodžiu, intensyvus veiksmas kaip ir Lietuvoje.“

Tiesa, dar prieš išvykstant, Inetai teko Ąžuolą įkalbinėti čia važiuoti – vyras kiek nerimavo dėl saugumo.

„Mano vyras atsargiai vertina keliones į tokias šalis, kuriose pasitaiko neramumų, bet man pavyko jį įtikinti. Visgi Ąžuolas mums neleido iš viešbučio teritorijos niekur išeiti. Bet kai pasakiau, kad reikia bent magnetėlių lauktuvėms nupirkti, tai jis sakė: aš lieku su vaiku, o tu gali eiti, bet netoli“, – pasakojo Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

Asmeninio albumo nuotr./Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukra Barbora
Asmeninio albumo nuotr./Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukra Barbora
Asmeninio albumo nuotr./Ąžuolas Žvagulis su dukra Barbora
Asmeninio albumo nuotr./Ąžuolas Žvagulis su dukra Barbora

Pasak Inetos, kadangi su vaikais gyvenimas keičiasi, tad ir kelionės pasirinkimo įpročiai keičiasi. Jei jau atostogų vyksta su savo atžalomis, dabar svarbiausios rekomendacijos – iš kitų tėvelių lūpų.

„Šiaip apsigyvenome labai gerame viešbutyje. Kitų tėvų rekomenduotas. Tie, kas buvo su vaikais, sakė, kad tobulas. Pažįstami patys čia lankėsi po du-tris kartus, tai supratome, kad tikrai neprašausime. Taip ir buvo“, – 15min pasakojo Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

Atostogų akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką