Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 27d. 09:51

Ineta Stasiulytė filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ kolegoms pranešė naujieną – keičia dukters vardą

Ineta Stasiulytė su dukra ir kolegomis iš filmo „Tarp mūsų, mergaičių“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ineta Stasiulytė su dukra ir kolegomis iš filmo „Tarp mūsų, mergaičių“

Spalio mėnesį dukters susilaukusi Ineta Stasiulytė prieš pat gražiausias metų šventes sulaukė netikėtos staigmenos. Netrukus kino teatruose pasirodysiančios komedijos „Tarp mūsų, mergaičių“ kolegos su dovanomis atvyko pas Inetą į namus aplankyti mamos ir mažylės. Tiesa, 15min žiniomis, nemažą staigmeną savo svečiams pateikė ir pati I.Stasiulytė – ji paskelbė keičianti dukters vardą.

Vasarą filmuodamosis režisieriaus Kęstučio Gudavičiaus komedijoje „Tarp mūsų, mergaičių“ pagrindinės filmo žvaigždės – Ineta Stasiulytė, Rimantė Valiukaitė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Aušra Štukytė, Rasa Marazaitė – kaip ir filme, taip ir gyvenime dalijosi sunkumais, džiaugsmais ir siurprizais.

Aktorės palaikė Inetą kaip įmanydamos. Gi ji filmavosi laukdamasi aštuntą mėnesį. O aktorės duonos tuomet jau spėjo paragauti ir dar negimusi I.Stasiulytės dukra.

Pasimatyti su mažąja kolege filmo aktorėms pavyko tik prieš Kalėdas. Spalio mėnesį gimus I.Stasiulytės ir D.Meškausko dukrelei, Ineta visą laiką skyrė motinystei.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ineta Stasiulytė sulaukė netikėtos draugų staigmenos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ineta Stasiulytė sulaukė netikėtos draugų staigmenos

Filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ aktorės atviravo šią staigmeną planavusios kelis mėnesius, o ir visokių kėslų turėjo. Kaip ir filmo herojės, kurių pačių istorija prasideda nuo nekalto sumanymo smagiai savaitgalį praleisti užmiesčio SPA centre, tačiau baigiasi karštais prisiminimais, painiomis situacijomis ir veiksmo pilnų scenų sūkuriu.

Staigmena Inetai Stasiulytei irgi neapsiėjo be kuriozų. Gruodžio pabaigoje siaučiant virusams didžioji dalis aktorių susirgo, kitoms teko globoti apsirgusius savo vaikus.

Vis dėlto dvi kolegės prieš ligas atsilaikė – Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė ir Emilija Latėnaitė-Beliauskienė kaip reikiant nustebino Inetą. Kartu atvyko ir Kalėdų Senelis – filmo prodiuseris Mantvidas Žalėnas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ineta Stasiulytė sulaukė netikėtos draugų staigmenos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ineta Stasiulytė sulaukė netikėtos draugų staigmenos

Tai buvo pirmas kartas, kai filmo kūrybinė komanda susipažino su Inetos Stasiulyte naujagime, todėl trijulė atvyko ne tik su palinkėjimais, dainomis, bet ir su glėbiu dovanų.

„Pagaliau susipažinome su savo mažąja kolege. Tiksliau, matėme prieš ir po variantą“, – 15min juokėsi Emilija Latėnaitė.

Aktorėms – netikėta žinia

Kolegų viešnagės metu netikėtą žinią pranešė ir pati Ineta Stasiulytė. Kaip žinia, Inetos ir Deivido dukros – Marijos Meškauskaitės – vardas jau buvo įamžintas filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ titruose, nes mažylė filmavosi būdama mamos pilve.

Ir štai netikėtumas – Ineta pranešė apie būsimus pokyčius. Pasirodo, ji su Deividu apsisprendė pakeisti dukters vardą.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ineta Stasiulytė sulaukė netikėtos draugų staigmenos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ineta Stasiulytė sulaukė netikėtos draugų staigmenos

Anksčiau Ineta atviravo, kad Marijos vardą buvo sugalvojusi kone nuo pat laukimo pradžios. O pasiūliusi Deividui, iš karto išgirdo pritarimą.

„Deividui buvo svarbu, kad gražiai skambėtų, man didelę reikšmę turi ir vardo reikšmė“, – dar būdama nėščia sakė aktorė.

Vis dėlto gimus dukrai abu tėvai suprato, kad šis vardas jųdviejų pirmagimei netinka. 15min žiniomis, jiedu dukrai išrinko naują vardą – Frėja.

Šio vardo kilmė yra skandinaviška. Mitologijoje Frėja yra meilės ir grožio deivė.

Frėjos vardas paplito 2014-aisiais metais, o didžiausio populiarumo sulaukė 2018-aisiais – šiemet šiuo vardu pavadintos net 48 mergaitės.

Naujas vardas atsiras ir gruodžio 28 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ titruose.

Siurprizas Inetai Stasiulytei – galerijoje:

Apie filmą

Populiariausių Lietuvoje komedijų „Tarp mūsų, berniukų...“ ir „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ režisierius Kęstutis Gudavičius šįkart nusprendė nukreipti žvilgsnį į dailiąją lytį.

Istorija prasideda nuo nekalto sumanymo: šešios geros draugės nusprendžia smagiai ir jaukiai praleisti savaitgalį užmiesčio SPA centre. Tačiau nerūpestingas savaitgalis pasisuka visai kitaip. Ar merginų draugystė išlaikys pavydo, pykčio ir intrigų išbandymą? Kas nugalės – senos nuoskaudos ar moteriškas solidarumas ir draugystė?

Ievos Jūros Jūraitės nuotr./Filmas „Tarp mūsų, mergaičių“
Ievos Jūros Jūraitės nuotr./Filmas „Tarp mūsų, mergaičių“
VIDEO: „Tarp mūsų mergaičių“ treileris

Žinoma, „Tarp mūsų, mergaičių“ subalansuotas moterims (ypač „Sekso ir miesto“ gerbėjoms), tačiau filmą privalo pamatyti ir vyrai – kad sužinotų, ką moterys kalba, kai jų nėra šalia. Garantuojame, kad jie irgi juoksis už pilvų susiėmę.

Filmą bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2018 m. gruodžio 28 dienos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Inetos Stasiulytės ir Deivido Meškausko namuose sužibo eglė: po žaliaskare – pirmagimė Marija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką