Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 1d. 14:48

Išsiskyrė Inga Jankauskaitė ir Arnoldas Eisimantas: aktorių pora nebegyvena kartu

Arnoldas Eisimantas ir Inga Jankauskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Arnoldas Eisimantas ir Inga Jankauskaitė

Romantišką draugystę puoselėję aktoriai Inga Jankauskaitė (39) ir Arnoldas Eisimantas (35) pasuko skirtingais keliais.

Faktą apie Ingos ir Arnoldo skyrybas patvirtino ir 15min šaltiniai. Jų žiniomis, pora išsiskyrė jau seniai ir jau kurį laiką nebegyvena kartu. Pirmasis šią žinią pranešė portalas „Žmonės“.

Kaip 15min teigė artimi šaltiniai, Inga Jankauskaitė šiuo metu jausmus puoselėja kitam žmogui.

Vis dėlto susisiekti su pačiais I.Jankauskaite ir A.Eisimantu nepavyko – paskambinus žinomai aktorei, ji netrukus išsijungė telefoną.

Tiesa, kad aktorių pora nebe kartu, internautai ėmė spėlioti dar anksčiau. Jie pastebėjo, kad Inga ir Arnoldas socialiniuose tinkluose nebesidalija bendromis nuotraukomis, o A.Eisimantas pastaruoju metu laiką pajūryje leidžia ne su mylimąja, o su bičiulių kompanija, kurioje buvo galima pastebėti ir atlikėją Vaidą Baumilą.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Filmo „Trys milijonai eurų“ premjera
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Filmo „Trys milijonai eurų“ premjera

Svarstyta, kad apie nutrūkusius santykius galimai byloja ir I.Jankauskaitės kurtos eilės, kuriose pastaruoju metu nevengiama išsiskyrimo, vienatvės temų.

„Išlydėjau tave. / Sugrįžau basomis. / Parėjau šaltesnėm, nei anksčiau grindimis. / Išgaravo rūku pro duris šiluma, / Varva ilgesiu vos prasidėjus diena.

Laipo sienomis saulės pirmi spinduliai / Aš savęs nepažįstu, kai glėby nelaikai. / Taip po plytą ir aš paskui juos iš paskos, / Kol pavargsiu ilgėtis, kol varvėt nusibos“, – taip skamba vienos naujausių Ingos eilių.

Dar 2019-ųjų spalį I.Jankauskaitė pristatė dainą apie išsiskyrimą „Saugok save“. Tąkart buvo teigiama, kad kūrinys pripildytas asmeninių patirčių ir aktualus šių dienų įvykiams.

„Būna gerų išsiskyrimų! Tokia šios dainos žinutė, kuri, man regis, ypač dabar tapo tokia aktuali, kad negalėjo būt geresnio momento paleisti šitą dainą gyventi. Skiriu visiems, kas tai patyrė arba kaip tik dabar supasi šitose skaudžiose emocijų sūpynėse. Ir tyliai tikiuosi, jog ji padės paleisti tai, kas neišvengiama. Nesisavinti, o įsikibti į tiesą, jog viskas praeina“, – atvirauja kūrėja.

15min apie tarp Ingos Jankauskaitės ir Arnoldo Eisimanto užsimezgusius romantiškus jausmus pranešė 2017-ųjų sausį. Tuomet jiedu drauge atvyko į Emilio Vėlyvio filmo „Zero 3“, kuriame vaidino ir Inga, premjerą.

Inga ir Arnoldas laukdami eilės nusifotografuoti stoviniavo susikibę už rankų. Paklausta, ar aktorių galima pristatyti kaip širdies draugą, Inga nusišypsojo.

„Pristatykite – Inga su draugu. Draugai visi yra širdies. To ir užteks“, – 15min tąkart sakė I.Jankauskaitė.

Inga ir Arnoldas pora buvo ne tik gyvenime. Jie sukūrė ir vaidmenų bendruose projektuose, pavyzdžiui, Gyčio Padegimo režisuotame Klaipėdos dramos teatro spektaklyje „Karalienė Luizė“. Pora kartu praleisdavo daug laiko, Arnoldas dažnai atvykdavo ir į televizijos laidų, kuriose filmavosi Inga, įrašus.

15min primena, kad Inga Jankauskaitė buvo ištekėjusi už notaro Mariaus Stračkaičio. Jiedu 2011 metais susilaukė dvynukų. Sutuoktiniai 2016 metais pasuko skirtingais keliais. Dar vieną sūnų aktorė augina iš pirmos santuokos su Gintaru Plytniku.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išsiskyrė aktorė Inga Jankauskaitė: antroji santuoka truko 6 metus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

11:55
26:29
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką