Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 17d. 21:41

Jurgita ir Kristupas Krivickai penktajam vaikui davė dvigubą vardą: „Rinkome 9 mėnesius“

Jurgita Krivickienė su naujagimiu; Krivickų šeima
Asmeninio albumo nuotr. / Jurgita Krivickienė su naujagimiu; Krivickų šeima

Balandžio 5-ąją susilaukę penktojo vaikelio, dabar laidų vedėjas Kristupas Krivickas ir jo žmona Jurgita atskleidė ir kokį vardą jam suteikė.

Paaiškėjo, kad pora sūnų pavadino dvigubu vardu – Kristupu Dovydu. „Rinkome devynis mėnesius“, – šmaikštavo 15min kalbintas K.Krivickas.

Ne vienam gali pasirodyti netikėta, kad vyras sūnų pavadino savo vardu. Tačiau kaip pasakojo pats Kristupas, jau ir ankstesniam sūnui Augustui jis suteikė savo vardą.

„Pati vardo prasmės suteikimo koncepcija kilo dar tada, kai gimė Augustas. Jis turėjo gimti rugpjūtį, o rugpjūtis angliškai yra august. Mano pilnas vardas yra Kristupas Augustas Krivickas, tad savo vidurinį vardą, norėdamas perduoti apsaugą, stiprybę ir energiją, paskyriau Augustui.

O paskui, kada jau pradėjome lauktis penktojo vaikelio, ėmėme svarstyti įvairias galimybes, ir kai paaiškėjo, kad laukiamės sūnaus, man iš karto atėjo mintis, kad būtų prasminga, nuoseklu ir antrąjį sūnų pavadinti savo vardu – Kristupu“, –15min pasakojo K.Krivickas.

„Manau, kad vardas mus dar labiau susieja ir įprasmina bendrystę su vaikais. Tam tikra prasme perdaviau jam savo vertybes, šeimos patirtis ir požiūrį į pasaulį“, – pridūrė jis.

Kristupo teigimu, dabar jis jaučiasi lyg kurdamas naują savo giminės tradiciją. „Mūsų giminėje anksčiau nebuvo to, kad vaikai būtų vadinami senelių ar tėvų vardais, tai čia mano drąsus pasirinkimas, kad galėtumėme pradėti formuoti tokią tradiciją“, – kalbėjo K.Krivickas.

Tačiau vienu vardu sūnui pora neapsiribojo. Antrą vardą vaikui išrinko Jurgita.

„Jurgita anksčiau svajojo, kad jei turės berniuką, tai pavadins jį Kajumi – ketvirtas mūsų vaikas yra Augustas Kajus. O kada grįžome iš ligoninės su antru sūnumi, mes tikrai žinojome, kad bus du vardai. Kai tik Jurgita ištarė Dovydo vardą, jos pasirinkimas man iškart pasirodė labai gražus“, – 15min pasakojo penktuoju sūnumi Kristupu Dovydu Krivicku jau porą savaičių besidžiaugiantis K.Krivickas.

Sprendimą sūnui suteikti tokį vardą vyras pranešė ir socialiniame tinkle.

„Apsisprendėme. Tesuteikia šie vardai stiprybės, tesaugo nuo gyvenimo išbandymų, tesuteikia laimės sėkmės ir prasmės sūnaus gyvenimo kelyje“, – linkėjo K.Krivickas.

15min primena, kad naujieną apie gimusį penktąjį vaiką balandžio pradžioje patvirtino pats Kristupas. Kalbėdamas jis neslėpė džiaugsmo.

„Vaikas labai didelis, labai stiprus, jau ir su charakteriu iš karto, tai tikrai esame labai laimingi. Ir diena tokia puiki. Balandžio 5-a ir vaikas penktas“, – 15min tąkart sakė K.Krivickas.

Kristupas pabrėžė esantis be galo dėkingas Santaros klinikų medikams. Jis prisiminė istoriją su ankstesniu vaikeliu ir pridūrė, kad laiku gimusi penktoji atžala įrodo, kad pernelyg baimintis dėl kitų vaikų nereikėtų.

„Noriu visus padrąsinti, kadangi ankstesnis mūsų vaikas Augustas gimė trim mėnesiais anksčiau, svėrė 1 300 gramų ir buvo ankstukas. Tačiau tai – puikus pavyzdys, kaip po neišnešiotuko galima labai laimingai ir sėkmingai sulaukti kito lėliuko“ – savo patirtimi dalijosi K.Krivickas.

Be balandžio pradžioje gimusio sūnaus Jurgita ir Kristupas Krivickai augina dar keturis vaikus – augina Atėnę, Eladą, Faustą ir Augustą.

Porą suvedė televizija – 2003 metų vasarą LNK realybės šou „Baras“ dalyvavusi Jurgita sužavėjo laidos „Pavojinga zona“ vedėją Kristupą.

Tų pačių metų gruodžio 26-ąją Jurgita ir Kristupas iškėlė vestuves, o medaus mėnesio išvyko į Maldyvus. Dar po dešimtmečio jie atnaujino santuokos įžadus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Penkto vaiko besilaukianti Jurgita Krivickienė: „Prieš metus apie tai nebūčiau nė pagalvojusi“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką