Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Justinai Stambrauskaitei suėjo 25-eri: „Nebenorėčiau gyventi taip, kaip gyvenau anksčiau“

Justina Stambrauskaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Justina Stambrauskaitė
Šaltinis: 15min
2
A A

25-ąjį gimtadienį prekės ženklo „Le Mirage“ įkūrėja Justina Stambrauskaitė pasitinka puikios nuotaikos – pastarieji metai jai buvo tikrai ypatingi. Kuo? Apie tai pokalbis su Justina.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jauna, žavi, besišypsanti Justina gimimo dieną taip pat tryško energija ir vos spėjo dėkoti visiems sveikinantiems. Ji džiaugėsi, kad tiek daug draugų, kolegų, ir, svarbiausia, šeimos narių ją sveikino su gražiu jubiliejumi.

Tad kokie buvo šie metai? „Jaučiuosi nemažai pasiekusi. Su kiekvienais metais išsikeliu kartelę vis labiau. Per šį gimtadienį – taip pat. Dar labiau noriu tobulėti, noriu augti, plėstis. Šie metai buvo susiję su verslu ir savęs realizacija, dideliais pasiekimais“, – greitakalbe bėrė Justina.

Asmeninio albumo nuotr./Justina Stambrauskaitė
Asmeninio albumo nuotr./Justina Stambrauskaitė

Sulaukusi 25-ojo gimtadienio Justina džiaugiasi šia sukaktimi. „Jei būčiau tipinė 25-erių mergina, kurių labai daug matau aplinkui, tai gal ir nerimaučiau – ko pasiekiau, ko išmokau, kokie žmonės mane supa. Man šis gimtadienis – proga paminėti tai, ką aš sėkmingo nuveikiau ir pasiekiau, o ne liūdėti. Mėgstu švęsti gimtadienius, švenčiu kiekvieną. Man tai yra puiki proga pagalvoti, kaip paaugau, ar įvykdžiau savo metų pažadus, siekius. Tikrai neliūdžiu, kad man 25-eri. Man tik 25-eri! Manau, jau nemažai pasiekiau. Būtent prieš metus suvokiau, kad noriu gyventi kitaip – tada nutrūko santykiai, keitėsi žmonės aplink. Taip, kaip gyvenau anksčiau, nebenorėčiau gyventi“, – atvirai sako „Le Mirage“ prekės ženklo įkūrėja.

Visus metus ji daugiausia dėmesio skyrė savo verslui, todėl santykiams kaip ir neliko laiko. „Manau, moteriai yra labai svarbu save realizuoti. Tada ji ir pati jaučiasi laiminga, ir tą savo laimę ji spinduliuos kitiems. Dabar kaifuoju nuo darbo. Man yra labai gera ir niekada anksčiau taip gerai nesijaučiau“, – 15min sakė Justina.

Asmeninio albumo nuotr./Justina Stambrauskaitė
Asmeninio albumo nuotr./Justina Stambrauskaitė

Regis, vieneri metai nėra pats ilgiausias laikas, tačiau būtent per vienerius metus ji išmoko gerų gyvenimo pamokų. Viena jų – atsirinkti žmones.

„Pradėjau daugiau dėmesio kreipti į smulkmenas, į kurias neatsižvelgdavau, kai bendraudavau su žmonėmis. Tam tikra prasme pradėjau žmones testuoti – tiesiog jauti, ką nori turėti šalia ir ko ne. Būtent dėl to mano draugų ratas labai pasikeitė. Labai daug draugų atėjo, bet labai trumpai pabuvo ir išėjo. Anksčiau žmonėms labai daug atleisdavau, į daug ką žiūrėdavau pro pirštus. Ir vis tikėdavausi, kad suklydę jie pasitaisys. Bet išmintis sako – kas pasikartojo du kartus, pasikartos ir trečią, ir ketvirtą. Vieną kartą žmogus gali suklysti, o jei klaida padaroma ir antrą kartą – žmogus tiesiog nesimoko iš to. Tapau griežtesnė, ypač vyrams“, – apie gyvenimo pamoką kalbėjo gimtadienį švenčianti Justina.

Taip jau yra, kad kai kurie draugai ateina ir išeina, tačiau šeima – visada šalia. Ne išimtis ir Justinos artimieji. „Man šeima yra pati svarbiausia ir kiekvieną gimtadienį nepamirštu padėkoti savo mamai. Už tai, kad esu čia, už jos palaikymą ir begalinę meilę. Draugai ateina, ypač vyrai, ir išeiti gali, o šeima – būna visada, jie pagrindiniai žmonės mano gyvenime, su jais palaikau stiprų ryšį. Ir per gimtadienį ji yra mano prioritetas, o ne draugai.“ Gimtadienio vakarą ji leido su brangiais žmonėmis. Pasak Justinos, svarbiausia būti kartu.

O kaip gimtadienis be dovanų? J.Stambrauskaitė sako, kad jau praėjo tas amžius, kai tikimasi didelių dovanų. Jai daug maloniau, kai žmogus tiesiog nustebina dėmesiu, skambučiu.

Asmeninio albumo nuotr./Justina Stambrauskaitė
Asmeninio albumo nuotr./Justina Stambrauskaitė

„O jei pas tave kas nors netikėtai atvyksta, tai labai pradžiugina. Net šiandien sulaukiau tokios staigmenos iš labai netikėto žmogaus – gavau puokštę gėlių. Tai nėra didelė dovana, bet ji beprotiškai miela ir svarbi, nes žmogus tavęs nepamiršo. Tai ir yra svarbiausia. Manau, kad moterys, kurios sako, jog joms nepatinka gėlės ir dovanos – meluoja. Juk kiekvienai patinka dėmesys“, – juokėsi mergina.

Justina prisipažino, kad jai daug maloniau įteikti dovanas kitiems. Tam ji skirianti daug laiko ir dėmesio. Bet vis dėlto – kokių dar dovanų ji sulaukė šio gimtadienio proga? Negalėdama sulaikyti juoko Justina sakė, kad šįkart ją labiausiai nustebino ne kas kitas, o Natalija Bunkė.

Asmeninio albumo nuotr./Natalijos Bunkės dovana
Asmeninio albumo nuotr./Natalijos Bunkės dovana

„Ji padovanojo universalią dėžutę visiems gyvenimo atvejams, kiekvienai situacijai. Tokias dovanas labai vertinu, nes matau, kiek laiko buvo skirta, įdėta pastangų. Žinau, kad Natalija atsižvelgė į mano charakterį. Labai malonu, kai žmogus ne nuperka pirmą pasitaikiusį daiktą, o pats kažką sukuria. Dėžutėje yra žirklės, siūlai, nes ji žino, kad mano darbe dažnai tenka paskutinį siūlą nukirpti mašinoje. Natalija ir pati siuva, todėl supranta, ko reikia draugei. O ką dar galima rasti dėžutėje – pasilaikysiu sau.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Vasariškoje fotosesijoje įsiamžinusi J.Stambrauskaitė pristatė naujus chalatus: pozavo ir N.Bunkė

Įsisukusi į verslą Justina neseniai grįžo iš atostogų, todėl kol kas planuose naujų išvykų nenumatyta. O jei ir vyktų kur nors atostogauti, tai čia, Lietuvoje, prie jūros. Kol kas darbai darbus veja, plaukia sveikinimai ir nauji įkvėpimai kurti.

TAIP PAT SKAITYKITE: N.Bunkė ir J.Stambrauskaitė Turkijoje ilsėjosi prabangiame viešbutyje: „Įspūdžių – su kaupu“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką