Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 28, 19:14

Justinas Jarutis ant raudonojo kilimo pirmąkart pozavo su širdies drauge Urte

Jau kurį laiką Justinas Jarutis puoselėja šiltus jausmus žaviai šviesiaplaukei Urtei Andriuškevičiūtei. Su savo širdies drauge penktadienio vakarą jis pirmą kartą viešai pasirodė ant M.A.M.A raudonojo kilimo ir renginio metu nepaleido vienas kito iš rankų.
Justinas Jarutis su širdies drauge Urte Andriuškevičiūte
Justinas Jarutis su širdies drauge Urte Andriuškevičiūte / Teodoro Biliūno nuotr.

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta jau vienuoliktieji M.A.M.A apdovanojimai, kurių metų pagerbiami labiausiai muzikos srityje per pastaruosius metus pasižymėję Lietuvos atlikėjai.

Šiemet atlikėjas Justinas Jarutis yra nominacijų rekordininkas – nominuotas net penkiose: Metų pop grupės / atlikėjų, Metų koncertinės grupės / atlikėjų, Metų muzikos albumo, Metų atlikėjo ir Metų kūrinio / dainos už bendrą hitą su Jessica Shy „Rugpjūtis“.

O į apdovanojimus J.Jarutis atvyko ne vienas, o su drauge Urte Andriuškevičiūte, kuri 15min teigė atėjusi palaikyti savo mylimojo.

Teodoras Biliūnas/BNS/Justinas Jarutis su drauge Urte
Teodoras Biliūnas/BNS/Justinas Jarutis su drauge Urte

„Jaučiamės puikiai, labai smagi šventė, kartu su Urte šiuo metu klausomės daug kantri stiliaus muzikos, stengiamės labai daug skaityti, taip leidžiame savo sausio mėnesį“, – sakė J.Jarutis.

Teodoras Biliūnas/BNS/M.A.M.A. apddovanojimų raudonojo kilimo svečiai
Teodoras Biliūnas/BNS/M.A.M.A. apddovanojimų raudonojo kilimo svečiai

Tiesa, paklaustas, kur susipažino su savo širdies dama, Justinas Jarutis plačiau apie santykius komentuoti atsisakė.

Justinas ant apdovanojimų scenos lips ir dainuoti – surengs muzikinį šou su Jessica Shy, kuriam buvo ruošiamos specialios, pasirodymo metu kintančios dekoracijos, kurios ištrins ribas tarp namų jaukumo ir areninio šėlsmo.

M.A.M.A muzikos apdovanojimų svečiai – galerijoje:

Kad atlikėjo Justino Jaručio širdyje užgimė nauja meilė, kalbėta jau ir anksčiau. Bene prieš mėnesį jis buvo pastebėtas kartu su Urte Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA rungtynėse.

Nauja Justimo mylimoji nuo paauglystės dirbo modeliu. Tuo metu būdama gimnazistė ji sėkmingai tęsė mokslus, o modeliavimą laikė hobiu.

Savo profesinės ateities su modelio karjera Urtė nesiejo – baigusi gimnaziją pasirinko medicinos studijas.

Atlikėjas apie savo santykius kalbėti vengia, tačiau viešumoje, panašu, džiaugiasi merginos draugija ir nevengia rodyti jai šiltų jausmų.

15min primena, kad prieš metus atlikėjas, roko grupės „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis ir modelis Justina Čėsnaitė-Jarutė pasuko skirtingais keliais.

Kalbos, kad jiedu nebe kartu girdėtos jau kurį laiką, todėl žinia nebuvo lyg iš giedro dangaus.

TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A vedėja tapusi Jazzu: „Tikiuosi, kad jei bus kliurkų, mums atleis“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką