Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 2d. 12:00

Ką vyrai mano apie santykius?

Flirtas
Photos.com / Flirtas

Viena didžiausių vyrų baimių yra įsipareigoti, taigi kyla klausimas, kaip paskatinti vyrą pradėti rimtus santykius su moterimi. Dauguma moterų kenčia ir nukenčia dėl šios vyrų prigimtinės savybės.

Galbūt jums teko susidurti su tokiomis situacijomis, kai pora pasuka skirtingais keliais po kelių pasimatymų. Daugeliu atveju moteris po kelių pasimatymų yra pasiruošusi ir nori ilgalaikių santykių su vyru, tačiau vaikinas atsisako toliau vystyti santykius ir nenori įsipareigoti.

Santuoka yra svarbiausias žingsnis vyrams

Daugelis vyrų ne tik kad nenori rimtų santykių, bet yra ir tokių, kurie netgi nesuvokia santuokos koncepcijos, todėl apie ją nenori nei galvoti, nei kalbėti.

Štai kodėl vyrams galvojimas apie santuoką ar įsipareigojimas santykiams yra pats svarbiausias žingsnis jų gyvenime. Tai galėtų būti atsakymas, kodėl vyrai labiausiai džiaugiasi pirmine santykių stadija, kai niekas per daug neklausinėja ir nereikalauja.

Neapleiskite santykių su vyru

Vyrus labiausiai erzina tai, kai moterys tampa per daug susirūpinusios, kai jų pasiaukojimas santykiams sumažėja. Dažniausiai vyrai nedrįsta užbaigti santykių ir tai jiems tampa tiesiog prievole. Dauguma vyrų tuomet per daug nesirūpina savo jausmais moteriai.

Deja, tokie santykiai trunka neilgai ir dažniausiai baigiasi aklaviete. Bet problema ta, jog visi šitie nesklandumai santykiuose nei kiek nepaliečia vyrų, dėl to jaudinasi tik moterys, kurios gyvena su viltimi, jog vaikinas vieną dieną jai pasiūlys tekėti.

Santykiai vystosi taip, jog pora tiesiog stengiasi vienas kito vengti, vėliau pradeda pyktis dėl smulkmenų, o galų gale vienas kitą pradeda erzinti. Ir paskutinis žingsnis – santykiai baigiasi, kai suprantama, jog kelio toliau nebėra.

Klausimas, kaip priversti vyrą nebijoti įsipareigojimų lieka atviras. Tiesiog pabandykite išsiaiškinti, ko jūsų vaikinas iš tikrųjų iš jūsų nori, vieną dieną jūs tikrai gausite atsakymą, kurį panaudodamos galėsite savo santykius padaryti tvirtesnius.

Temos: 2 Moteris Santykiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką