Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kęstučio Pūko žmona Lina Pūkienė: „Netikiu tų moterų kaltinimais“

Kęstutis Pūkas ir Lina Pūkienė
Aliaus Koroliovo nuotr. / Kęstutis Pūkas ir Lina Pūkienė
Šaltinis: 15min
23
A A

Seimo nariui Kęstučiui Pūkui (64) skęstant seksualinių priekabiavimų skandale, 15min susisiekė su jo žmona, Kauno miesto savivaldybės tarybos nare Lina Pūkiene (40). Moteris tvirtina, kad į šią situaciją nesigilina, nes visiškai pasitiki savo vyru, kuris „buvo tiesiog blogai suprastas“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Trečiadienį televizijos laidoje „Info diena“ buvo pranešta, kad padėjėjos ieškojęs Seimo narys Kęstutis Pūkas galimai seksualiai priekabiavo prie kandidačių.

Į 15min kreipėsi dar kelios moterys. Viena jų teigė, kad iš K.Pūko taip pat buvo sulaukusi dviprasmiškų kalbų. O iš Šiaulių kilusi visuomenininkė, apie 2000 metus bandžiusi įsidarbinti „Pūko“ radijo laidų vedėja, tvirtino sulaukusi pasiūlymo tapti jo haremo dalimi.

Tačiau 15min kalbinta politiko žmona Lina Pūkienė sakė pasitikinti savo vyru, o ne jį kaltinančių moterų kalbomis.

Pora susituokė 2008 metais. Lina – penktoji K.Pūko žmona. Vyrui pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą patekus į Seimą, L.Pūkienė užėmė jo vietą Kauno miesto savivaldybės taryboje, taip pat rūpinasi K.Pūkui priklausančia regionine televizija ir radijo stotimis.

„Aš žinojau, kad tapus viešu žmogumi gyvenimas pasikeičia. Atsiranda ir daug priešų, kurie reiškiasi bet kokiomis formomis. Netikiu tų moterų kaltinimais. Manau, kad šį žmogų pažįstu kur kas ilgiau nei kiti. Negalvokite, kad aš čia ginu vyrą ir manęs kas nors paprašė taip kalbėti. Mes juk gyvename kartu, turim bendrų šeimyninių reikalų. Aš juo pasitikiu. O kad jis yra tokio būdo ir moka pažaisti savo žodžiais, aš to nepakeisiu. Jeigu kažkam kažkokie žodžiai užkliuvo ir dabar visi atkartoja juos, tai nežinau...“ – 15min kalbėjo Lina Pūkienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atviras pokalbis su buvusia K.Pūko sutuoktine Jadvyga: „Užjaučiu dabartinę jo žmoną“

Kauno miesto savivaldybės nuotr./Prisiekė nauji Kauno miesto tarybos nariai
Kauno miesto savivaldybės nuotr./Prisiekė nauji Kauno miesto tarybos nariai

L.Pūkienė teigė, kad į viešumą iškilus skandalui vyro pasiaiškinti neprašė: „Man net nekilo klausimas klausti jo, kas čia vyksta. Aš Kęstutį juk pažįstu. Nesvarbu, ar jis pažįsta žmogų ar nepažįsta, jis su visais yra labai komunikabilus, bendraujantis. Jis mėgsta su visais įvairiomis temomis padiskutuoti. Todėl žinant tai, man nekilo net mintis paklausti, kas čia buvo. Aš visiškai juo pasitikiu.“

Linos pažintis su Kęstučiu Pūku prasidėjo būtent jo valdomoje radijo stotyje „Pūkas“. Tačiau L.Pūkienė sako, kad jai visiškai neįdomu, ar jos vyrą kaltinančios moterys yra buvusios jos bendradarbės ir draugės.

Nors ir atsiranda vis daugiau moterų, garsiai prabylančių apie K.Pūko priekabiavimą, Lina sako, kad jos nuomonė nesikeičia – ji pasitiki savo vyru.

„Mano gyvenimo tempas ir pulsas šiuo metu yra aktyvus. Aš neskaitau tų straipsnių, kas ką parašė. Aš tik girdėjau nuogirdų. Man neįdomu, kas ką pasakė. Manau, kad čia tiesiog žmonės ieško nišų, kur kitas gali būti pažeidžiamas, ir tiek“, – sakė L.Pūkienė.

Jos manymu, šioje situacijoje trūksta faktų: „Visi žmonės turi matyti, kiek informacija yra teisinga. Man pati pateikimo forma viską rodo, kad nėra faktų, niekas nepagrįsta.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Pūkas ir Lina Pūkienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Pūkas ir Lina Pūkienė

Pasak L.Pūkienės, jos vyras šiuo metu laikosi gana tvirtai.

„Ši situacija nėra baisiai maloni, bet manau, kad šis žmogus yra pakankamai tvirtas. Kai man būna sunku, jis visada palaiko. Aš visada žinau, kad šalia manęs yra žmogus, su kuriuo galima diskutuoti visomis temomis, pasidalinti, kai jautiesi gerai ar blogai“, – kalbėjo ji.

Paklausta, koks Kęstutis Pūkas yra šeimoje, Lina negailėjo gražių žodžių.

„Kęstutis yra mylintis vyras. Jis turi puikų humorą, moka sakyti komplimentus. Kadangi mes vienas kitą pažįstam, aš suprantu, kada jis juokauja. Bet kai jis pajuokauja viešoje erdvėje, gali būti suprastas ne taip. Jis yra meniškos sielos žmogus, kuriantis, rašantis. To, ko man nespėja išsakyti žodžiu, kadangi šiuo metu mus skiria atstumas, tai jis man eilėmis parašo“, – 15min sakė Lina Pūkienė.

Pasak Linos, nepaisant darbų skirtinguose miestuose, jiedu su Kęstučiu kartu praleidžia daug laiko. „Mes lankomės vienas pas kitą. Jei ketvirtadienį turiu kokių darbinių reikalų, važiuoju į Vilnių ir tuomet grįžtam kartu į Kauną. Bet paprastai jis ketvirtadienį atvažiuoja namo, o pirmadienį arba antradienį grįžta į sostinę“, – sakė L.Pūkienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Tvarkiečiai“ smerkia K.Pūką, pastarasis atsiprašo moterų​

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Pūkas ir Lina Pūkienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Pūkas ir Lina Pūkienė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką