Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl Nijolės Pareigytės TV3 rudens projekto partneris išsigando, kad liks be šokių?

Nijolė Pareigytė
TV3 nuotr. / Nijolė Pareigytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Rudenį prasidėsiančio TV3 projekto dalyviai jau matuojasi pramoginių šokių batelius ir kruopščiai planuoja vasaros darbus, atostogas bei repeticijų grafikus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nijolė Pareigytė ir jai paskirtas penkiskart Lietuvos šokių čempionu tapęs Tomas Slausgalvis taip pat įsiliejo į pramoginio projekto sūkurį, tačiau pirmieji nesusipratimai jau privertė dainininkei skirtą partnerį sunerimti, praneša TV3.

„Nijolė pakliuvo į stiprias profesionalaus šokėjo Tomo Slausgalvio rankas. Vaikinas iškart sudarė griežtą repeticijų tvarkaraštį, net ir turo metu, kai Nijolės grupė persikels į pajūrį. Dainininkė suprato, kad nuo repeticijų neišsisuks, tačiau staiga jas ėmė ir nutraukė. Tai sukėlė Tomui nerimą. Jis puolė skambinti mums, prašė išsiaiškinti, gal Nijolė nenori su juo šokti arba iš viso nusprendė iš projekto pasitraukti,“ – pasakoja TV3 šokių projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Tačiau visi nusiramino, kai Nijolė patvirtino, kad šokti tikrai nori ir nieks neprivers jos iš šio projekto pasitraukti.

„Visus iki šiol buvusius šokių projektus stebėjau su dideliu malonumu ir svajojau pati išbandyti. Aš į krūmus tikrai nepabėgau, tiesiog dėl mano koncertų sustabdėme repeticijas. Pasiruošimą artimiausiu metu atnaujinsiu ir stengsiuosi iš paskutiniųjų. Tomas yra labai stiprus šokėjas, neabejoju, kad patekau į tinkamas rankas, ir nenorėčiau, kad jos mane paleistų. Ne tik apskritai, bet ir tiesiai ant parketo, todėl repetuosime tiek, kiek leis galimybės“, – juokiasi Nijolė, iškart sutikusi rudenį dalyvauti naujame TV3 projekte.

Intriguojamas šokių projektas su pramogų pasaulio žvaigždėmis – naujajame TV3 sezone!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką