Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 13d. 11:41

Leonardui Pobedonoscevui vaidmenį kine atnešė netikėtas užsienio projekto sustabdymas

Filmo „Tobulas pasimatymas“ akimirka
Viganto Ovadnevo nuotr. / Filmo „Tobulas pasimatymas“ akimirka

Sausio 3 d. kino teatrus pasieks nauja lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Aštrialiežuvį laidų vedėją Tomą Vilką įkūnijęs Leonardas Pobedonoscevas atskleidžia lemtingus sutapimus, lydėjusius jį viso kūrybinio proceso metu.

„Aš net neturėjau filmuotis „Tobulame pasimatyme“. Kai paskambino prodiuseris, iš karto pasakiau, kad turiu važiuoti į Ukrainą, kur mane vienam pagrindinių vaidmenų patvirtino daugiaserijiniame filme. Matyt, Laurynas Šeškus meldėsi ar įtraukė magiškas jėgas, kad manęs nepaimtų ir projektas griūtų. Jo planas išsipildė – projektą Ukrainoje užšaldė“, – atskleidė vienas mylimiausių Lietuvos kino aktorių.

VIDEO: Penktadienis - ledinė diena | Tobulas pasimatymas | Kinuose nuo sausio 3 d.

„Nuo pradžių buvo malonu girdėti, kad kūrybinė komanda tame vaidmenyje mato tik mane, todėl paaiškėjus, kad užsienio projektas sustabdomas, depresija tikrai neužpuolė. Iš karto atsakiau „aš – jūsų, gavot, ką norėjot, dirbam“ ir jau netrukus pasinėrėm į darbus“, – pasakojo L.Pobedonoscevas.

VIDEO: TOBULAS PASIMATYMAS | Trailer | 2020.01.03

Žinomas vyras atskleidė, kad šis sutapimas – ne vienintelis, lydėjęs filmo kūrimo procese. „Tomas Vilkas filme – lyg mano paties kelio retrospektyva. Buvau ir žvaigždė, ir padykęs, pasirodo, bent kolegos sako, buvau ir pasikėlęs. Filmas bus graži dovana man jubiliejinių 40-ųjų metų proga. Juk ir anonsą pristatėme būtent per mano gimtadienį“, – prisiminė aktorius.

„Negana to, dvi pamainas filmavome LNK studijoje. Bijojau ir jaudinausi, nes abiejų dienų scenos pastatytos ant manęs: monologai, dialogai, durniavimai... Buvo cirkas iki ašarų. Galiausiai filmavome itin sudėtingą monologą, kur mano personažas kalba apie tai, kad būtent čia viskas prasidėjo. Apsidairau ir prisimenu – mano karjera su laida „Myli nemyli“ taip pat prasidėjo šitoje LNK studijoje. Ji taip pat, kaip visas filmas, buvo apie aklus pasimatymus“, – neįtikėtinus sutapimus atskleidė L.Pobedonoscevas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką