Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 19d. 16:57

M.Šedžiuvienė įsiuto – jos sūnų prižiūri svetima moteris: „Ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką?“

Monika Šedžiuvienė ir jos sūnus su Andriaus Šedžiaus drauge
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Monika Šedžiuvienė ir jos sūnus su Andriaus Šedžiaus drauge

Aršias skyrybas išgyvenantys Monika ir Andrius Šedžiai, panašu, greitu metu baltos vėliavos nekels. Penktadienio popietę Monika Šedžiuvienė įsiuto sulaukusi aplinkinių nuotraukų, kuriose įamžintas jos sūnus ir svetima moteris. Anot Monikos, Andrius Šedžius sūnumi nesirūpina, neskiria jam laiko, todėl ir teismuose neturėtų kovoti dėl jo globos.

Komentarą ir jos žodžius galimai liudijančią nuotrauką M.Šedžiuvienė paskelbė socialiniame tinkle „Facebook”.

„Po teismo gerasis tėvelis labai norėjo praleisti turiningą savaitgalį su savo mylimu sūnumi. Aš, kaip gera mama, žinoma, sutikau su tokiu noru. Juk vaikas ir tėtis tikrai turėtų leisti laiką kartu. Deja. Gaunu nuotraukas iš žmonių su klausimu, ar čia ne jūsų vaikas. Aš drąsiai sakau, kad taip, jis su savo tėčiu. Tačiau gaunu atsakymą, kad tėvo niekur nėra aplinkui. Tik jo nauja draugė“, – socialiniame tinkle, paviešinusi nuotrauką, piktinosi Monika.

Anot M.Šedžiuvienės, išvydusi šias nuotraukas negalėjo patikėti tuo, ką matanti. Ir pridūrė – tokia situacija gali turėti blogą įtaką jųdviejų sūnui.

„Tai ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką, jeigu negali net jam skirti laiko? O numeti vaiką svetimam žmogui? Kas vaiko širdelėje turi dėtis? Kur mamytė, kur tėvelis? Ir dar tu vaiko globos nori? Net poros dienų nesugebi vaikui skirti laiko. Vaikas galėjo visą dieną praleisti su savo mama, jeigu toks užsiėmęs esi“, – teigė moteris.

Anot Monikos, šie įrodymai papildo tik seniai žinomą informaciją, kad sūnus dažnai lieka su nepažįstamais žmonėmis. „Toks jausmas, kad vaikas jam daiktas ir tik selfių objektas. Kad parodyti, kaip leidžia laiką kartu! Nors tiesa yra tokia, kaip ši nuotrauka“, – piktinosi moteris.

Pasak M.Šedžiuvienės, ji dar dieną A.Šedžiaus pasiteiravo, kaip jaučiasi vaikas – šis tuo metu leido laiką su tėvu. Tuomet sutuoktiniai susirašinėjo trumposiomis žinutėmis, Andrius jai atsiuntė sūnaus nuotrauką, kurioje vaikas linksmas laksto lauke. Monika paklausė, kodėl jis neužrišo sūnui šaliko – juk lauke vėsu, šis atsakė, kad pakankamai šilta.

„Po keliolikos minučių gavau nuotrauką, kurioje mano sūnus leidžia laiką su svetima moterimi. Andrius sėdi ofise, o vaikas kažkur lauke, su jo drauge? Tėvui skirtu laiku, vaikas leidžia laiką ne su tėvu, ne su mama, bet su svetimais žmonėmis. Jis pasimetęs erdvėje, nežinau, į kokius specialistus jam reikėtų kreiptis...“ – 15min komentavo M.Šedžiuvienė.

15min su Andriumi Šedžiumi susisiekti nepavyko, telefonu jis neatsiliepė.

Primename, kad ketvirtadienio popietę Monika ir Andrius Šedžiai susitiko Vilniaus miesto apylinkės teisme surengtame posėdyje.

Tąkart A.Šedžius žurnalistams teigė irgi neturintis, ką naujo pasakyti, tik pasipiktino ieškovės ir jos advokato pozicija: „Atsisako nagrinėti bylą be dokumentų apie turtą, kurio jai, kaip pati sako, net nereikia!“

Verslininkas pripažino, kad dalies dokumentų apie jo turtinę padėtį byloje iš tiesų trūksta. Bet problemos esą yra dėl to, kad dalis to turto užsienyje. Pavyzdžiui, Rusijoje. „Įsivaizduojate, ką reiškia gauti dokumentus iš tokios Rusijos?“ – retoriškai klausė, bet labiau teisinosi A.Šedžius.

Jis vylėsi, kad pasirengimas nagrinėti bylą ilgiau neužsivilkins, ir kitą sykį tiek teismas, tiek visi proceso dalyviai jau matys galimybę pradėti spręsti esminius ginčo klausimus.

TAIP PAT SKAITYKITE: A.Šedžiaus pyktis teisme dėl skyrybų su Monika: „Problemos yra dėl turto, kurio jai neva nereikia“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką