Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2017 spalio 28d. 13:18

M.Šedžiuvienės atkirtis A.Šedžiui: „Vos laikausi, kad neprikalbėčiau apie jo romaniūkščius“

Monika Šedžiuvienė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Monika Šedžiuvienė
Šeštadienio rytą 15min pasirodęs straipsnis, kuriame Andrius Šedžius (41) atvirai iš savo pusės papasakojo apie jųdviejų su Monika Šedžiuviene (25) santykių situaciją, moterį itin papiktino. Atlikėja sutuoktinio žodžius neigė ir viešai išsakė savo mintis.

Po to, kai praėjusią savaitę Monika apie santykių krizę prakalbo televizijos laidoje, Andrius Šedžius davė atvirą interviu 15min.

Verslininko teigimu, visa, ką viešai kalba Monika – melas. Pasak jo, toks Monikos tariamas atvirumas – tik povyza, bandymas atkreipti į save dėmesį, o tuo pat metu... neva puiki reklaminė kampanija prieš paleidžiant į dienos šviesą naują kūrinį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Andrius Šedžius – atvirai: „Monika turi kitą, spynų nekeičiau, o kalbamės per advokatą“

Itin atviras interviu Moniką Šedžiuvienę papiktino. Ji šeštadienio popietę feisbuke viešai pasidalijo savo mintimis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika ir Andrius Šedžiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika ir Andrius Šedžiai

„Kaip šlykštu taip viešai „aiškintis“. Kokia gėda man. Aš apšalusi! Iš kur pas tą žmogų tiek fantazijos? Laikausi iš paskutiniųjų, kad neprikalbėčiau apie jo romaniūkščius per mūsų bendrus 7 metus su visomis smulkmenomis...

Normalu, kad man ir atsibodo jo „boso“ vaidmuo, kad jis daro, ką nori, važinėja ir negrįžinėja savaitėmis namo, o grįžęs dar ir mane šokdina, ką turiu daryti ir kur eiti, kur neiti!!!

Ir mes telefonu labai gražiai bendraujame dėl vaiko... Pagal jį, pasirodo, tik per advokatą. O advokatas jam skambino vieną kartą...

Atsiprašau, mano klaida, kad daviau jam jo vaiką kelioms dienoms. Daugiau taip nebedarysiu.

Ir dar! Neturiu aš kito! Nespręsk apie mane pagal save! Žmogus tiesiog nesupranta, kur aš tokia nabagė dingsiu, nesuvokia, kad galiu ir dirbti, ir užsidirbti viena. Neuždirbsiu milijonų, bet vaikui ir man užteks.

„Jeigu aš tokia bloga buvau, kodėl tada ne jis duoda skyrybų, o aš – dėl jo kaltės?“

Ir žinot, ko labiausiai gaila?.. Kad tu pragyveni su žmogumi tiek metų, atlaikai visą visuomenės dėmesį ir „kovoji“ visada už tą žmogų, už mūsų šeimą... Bet jis išmeta tave kaip daiktą į gatvę su mažamečiu vaiku, pareikšdamas, kad nieko bendro „neužgyvenome“, ir dar kiaulės akis įsistatęs pamiršta visas jam atleistas „nuodėmes“, šmeižia mane. Už ką?? Ego vyriškas, hormonai? Kad nebesu ta kvailelė, kuria galima manipuliuoti kaip anksčiau? Ir kad jau tą 101-ąjį kartą nebesitaiksčiau? Baisu... Ir dar kiša savo vaikus... Kodėl?

Dabar puikiai suprantu jo buvusią žmoną ir jos pyktį. Dieve, kai toks žmogus kuria intrigas ir kiršina visus aplinkui... Ko reikia tikėtis.

Laimės visiems! Gyvenkite visi draugiškai, nes kaip nemalonu „skalbti“ visus apatinius viešai!

(P.S. viešai neskelbsiu jo parašytų žinučių ir susirašinėjimų, įrodančių, kad jis pakeitė spynas ir sukrovė daiktus, viską turi advokatas mano. Ir dar, jeigu aš tokia bloga buvau pagal jį, kodėl tada ne jis duoda skyrybų, o aš – dėl jo kaltės?). Žodžiu, laukite tęsinio...“, – rašė Monika Šedžiuvienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

07:38
00:50
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką