Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 11d. 09:29

Mantas Stonkus ir Mantas Katleris palieka „Humoro klubą“

„Humoro klubas“
Artūro Bulotos nuotr. / „Humoro klubas“

Pirmadienio rytą „Humoro klubo“ vadybininkas Paulius Ambrazevičius gerbėjams pranešė naujieną: nuo rudens klubą palieka komikas Mantas Katleris ir aktorius, humoristas Mantas Stonkus.

Šiuo metu „Humoro klubą“ sudaro šeši komikai: Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Mantas Katleris, Dominykas Klajumas, Mantas Stonkus ir Vaidotas Šiožinis.

Vis dėlto tokia klubo sudėtis gyvuos nebeilgai. Naujieną apie pokyčius P.Ambrazevičius pranešė „Facebook“ tinkle. Čia jis rašė:

„Naujienos. „Humoro klubas“ stipriai keičiasi – nuo rudens jame nebeliks Manto Katlerio ir Manto Stonkaus. Suvalgėm su abiem visą pūdą druskos (Katleris atsirado „Humoro klube“ pačioje televizinės karjeros pradžioje, Stonkus – 2012 metų spalį), bet keliai išsiskiria. Gražiai, taikiai ir draugiškai.

Gera žinia ta, kad apskritai stand-up komedijos jie nenumeta šalin, bet apie tas naujienas papasakos patys, kai ateis laikas.

Organizatorių nuotr./Mantas Katleris ir Mantas Stonkus su gerbėjomis
Mantas Katleris ir Mantas Stonkus su gerbėjomis

Šitas išsiskyrimas reiškia, kad balandį likę keli pasirodymai yra paskutiniai, kuriuose „Humoro klubą“ pamatysite tokia sudėtimi, kuria jis yra dabar.

Uteniškiai – balandžio 16 atvažiuojam pas jus, kauniečiai – balandžio 17 pas jus darom net du pasirodymus, nes žinom, kaip mylit „Humoro klubą“, panevėžiečiai – balandžio 26, antradienį, grįžtam vienam pasirodymui pas jus, o balandžio 29 aplankysim Klaipėdą. Jeigu atsiras poreikis – pasirodysim dar vasarą Vilniuje, o gal ir kitur. Renginių detales sumesiu į komentarus čia, labai lauksime visų.“

TAIP PAT SKAITYKITE: „Humoro klubo“ programose nebeliko komiko Justino Jankevičiaus

Savo apgailestavimą ir atsisveikinimą „Humoro klubo“ gerbėjams internete išplatino ir M.Katleris. Komikas rašė:

„Sveiką rytą, tautiečiai. Jei kas sekat Paulių Ambrazevičių, tai šiandien turėjot perskaityt įdomų postą. Taip, šiandien yra ta diena, kai „Humoro klubo“ ir mano keliai išsiskiria. Ten praleidau daugiau nei septynerius metus, susipažinau su žmonėmis, kuriuos dar ilgai tikiuosi laikyti savo draugais, ir turėjau geriausias gyvenimo akimirkas. Bet tobulėjimui reikia permainų... HK evoliucionuos, įsigis porą naujų narių, o aš irgi nežadu dingti iš Lietuvos estrados. O jeigu norit pamatyt dar gyvenime mūsų pasirodymus su šita LEGENDINE sudėtimi paskutinį kartą, yra tam kelios galimybės.“

Žmonės.lt nuotr./Mantas Katleris ir Mantas Stonkus
Žmonės.lt nuotr./Mantas Katleris ir Mantas Stonkus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

09:46
06:04
19:27

Esports namai

URBAN˙/

Debiutas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką