Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 28d. 13:52

Indrė ir Mantas Stonkai oficialiai skiriasi: „Esame suaugę žmonės“

Indrė Stonkuvienė ir Mantas Stonkus
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Indrė Stonkuvienė ir Mantas Stonkus

Jau kuris laikas viešumoje kalbama, kad Manto Stonkaus (32) ir jo žmonos, „Moterų pasaulyje“ įkūrėjos Indrės Stonkuvienės (33) šeimą ištiko santuokos krizė. Komikas po kelių mėnesių tylos pripažino, kad tai tiesa – 15min M.Stonkus pranešė, kad jiedu suka skirtingais keliais.

Kalbas, kad sutuoktiniai pasuko skirtingais keliais, paskatino vis retesni jųdviejų pasirodymai viešoje erdvėje. Socialinių tinklų vartotojai taip pat pastebėjo, kad anksčiau instagrame neretai besidaliję asmeninio gyvenimo akimirkomis ar vaizdais iš bendros buities, dabar sutuoktiniai neafišuoja savo santykių.

15min susisiekus su Mantu Stonkumi, jis patvirtino, kad šiuo metu su Indre Stonkuviene nebegyvena kartu, tačiau plėstis nenorėjo. Vis dėlto iš komentaro buvo galima suprasti, kad pora oficialiai skiriasi.

„Mes esame suaugę žmonės, o taip jau gyvenime nutinka. Viskas gerai, manau, kad esame pavyzdys, kad galima ir toliau bendrauti“, – 15min komentavo Mantas Stonkus.

Penktadienį Mantas Stonkus socialiniuose tinkluose kiek neįprastu būdu pranešė apie šeimą ištikusią krizę – pasidalijęs istorija apie neįprastą epizodą bare, pranešė, kad jiedu su Indre Stonkuviene kartu nebegyvena.

„Įsivaizduokit, kai girtas senis kokiame madingame bare bando pasilaižyti su ką tik pilnametystės sulaukusia mergaite. Ji bando jį atstumti, bet po kelių minučių jis vėl lėtai bando savo laimę. Jis gerai apsirengęs, pasikvėpinęs, bet iš burnos nemaloniai smirda alkoholiu ir cigaretėmis. Jis užkanda gumos, pabaigia kokteilį ir vis tiek bando.

Jis žino, kad elgiasi nelabai etiškai, bet, kol mergaitė atsisako, jis nieko blogo juk nedaro – taigi rankos nelaužia ir per prievartą liežuvio į burną nekiša(!) – bet vis tiek bando. Kai mato, kad nepavyks, tada nueina pas kitą auką, bando laimę su ja, bet nuo gretimo staliuko viena akimi stebi mergaitę.

Mes esame suaugę žmonės, mylintys tėvai ir geri draugai, ir mes visada būsime – Stonkai, nesvarbu, po vienu stogu, ar atskirai.

Mergaitė truputį atsikvepia, bet dvi minutės poilsio, ir šalia jos jau sėdi kitas senis – įsistatęs kiaulės akis, su tais pačiais kvapais ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančiomis manieromis – bando šnekinti savo auką su intencija jai įkišti liežuvį į burną. Nemaloniausia yra tai, kad jie turi teisę lįsti prie pilnametės.

Dar nemaloniau, kad jie turi patirtį tokiuose dalykuose ir žino, kad jiems gali pavykti, jeigu tik auka bus pasimetusi ir naivi. Ir visada yra tikimybė, kad mergaitė sutiks pasivažinėti jo džipu, o paskui pirtelė ir visi tolimesni veiksmai, kurių protingam žmogui aiškinti nebereikia. Vėliau jis, toje pačioje pirtyje, galės pasigirti savo įtakingiems seniams, kokį gerą trofėjų apturėjo.

Mes esame suaugę žmonės, o taip jau gyvenime nutinka.

Būtent taip su mumis šiuo metu elgiasi žurnalistai ir visuomenė.

Stebint socialines medijas jau keli mėnesiai aišku, jog mes su Indre nebegyvename kartu. Ir čia yra mūsų pasirinkimas, ir mūsų teisė gyventi taip, kaip mes norime, ir neturime niekam aiškinti, kas, kaip ir kodėl. Mes esame suaugę žmonės, mylintys tėvai ir geri draugai, ir mes visada būsime – Stonkai, nesvarbu, po vienu stogu, ar atskirai. Aš ne krepšininkas, o Indrė ne Stonkė, ir mūsų skalbiniai džiovinami džiovyklėje.

Mergaitė turi teisę sėdėti bare, seniai – irgi turi. Ir niekam nebūtų smagu, jei bare sėdėtų tik vieni arba kiti, kontaktas visada smagus, na, bet nebūtina lįsti laižytis“, – rašė Mantas Stonkus.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Mantas Stonkus
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Mantas Stonkus

Mantas ir Indrė Stonkai aukso žiedus sumainė 2011-ųjų spalio 1-ąją Žaslių bažnyčioje.

Per septynerius metus Stonkų šeima sulaukė dviejų atžalų.

15min primena, kad Indrės ir Manto pažintis prasidėjo MTV kanale kurtoje laidoje, žinoma moteris dirbo prodiusere ir į humoro šou vedėjo kėdę pasiūlė kartu dirbusį jauną aktorių Mantą Stonkų.

Indrė Stonkuvienė neslepia, kad iš pat pradžių du jaunus žmones siejo darbiniai santykiai, palaipsniui peraugę į tarnybinį romaną.

„Nors tai buvo tas gyvenimo momentas, kai sakiau: jokių vyrų, gyvensiu tik sau, bet... Pamenu tą jausmą, kai paklausiau savęs, ar aš įsivaizduoju gyvenimą be jo. Iki šiol be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo“, – apie bendro gyvenimo pradžią interviu sakė pora.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

49:40
01:06
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką