Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugpjūčio 20d. 14:53

Mantas Stonkus grįžta į televiziją: ves humoro laidą „Su cinkeliu“

Mantas Stonkus
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Mantas Stonkus

Dvidešimtąjį gimtadienį su šūkiu „20 kartų labiau“ švenčianti LNK į televizija eterį sugrąžina aktorių, komiką, humoristą Mantą Stonkų. Mantas nuo naujojo sezono ves laidą „Su cinkeliu“.

„Kažkada mano su žmona Indre mašinoje nufilmuotas video sulaukė daugiau kaip 65 tūkst. peržiūrų. Net smagios šeimos akimirkos gali būti juokingos, –  šypteli aktorius Mantas Stonkus, pristatydamas netrukus per LNK pasirodysiančią naują jo vedamą laidą „Su cinkeliu“. – Pats internete esu kone visada, todėl tai, kad ši laida taip su juo susijusi, man yra labai artima. Pats savo juokingų vaizdelių videoteką pildau nuolat“, – priduria Stonkus.

Naujos laidos „Su cinkeliu“ esmė – dviejų komandų, kurias sudarys žinomi Lietuvos žmonės, viktorina. Kiekvieną savaitę dalyviams bus pateikta visa puokštė vaizdo įrašų, kurie internete pasklido greičiausiai, sulaukė daugiausiai peržiūrų, buvo pripažinti juokingiausiais ar netikėčiausiais – su jais ir bus susiję visi laidos klausimai.

LNK nuotr./Mantas Stonkus
LNK nuotr./Mantas Stonkus

Dalyviai turės kūrybingai įveikti net keturis skirtingus etapus su užduotimis ir klausimais. Komandoms vadovaus žodžio kišenėje neieškantys kapitonai – radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius bei Asta Baukutė.

„Tačiau tai tikrai nebus vakarėlis, kurio metu visi svečiai sukiša nosis į kompiuterį ir dalinasi įvairiomis nuorodomis. Atvirkščiai, manau, kad šios laidos idėją kaip tik bus galima pritaikyti vakarėliuose, ir ji bus tikrai sėkminga“, – intrigavo M. Stonkus.

Kiekvieną savaitę laidoje bus renkamas ir geriausias lietuviškas vaizdo įrašas, tačiau M. Stonkus pabrėžia, kad laidai neturėtų būti kuriami ir siunčiami jokie patyčias skatinantys įrašai.

„Tai niekada nebus juokinga. Labiausiai noriu, kad žmonės ieškotų humoro ne kitų nelaimėse, o tokiuose dalykuose, kurie padaro tave laimingu. Žinoma, yra ir tokių žmonių, kurie save laiko ypač talentingais, nors tokie nėra. Bet jei jie nesijaudina ir patys prašosi to dėmesio – mes jo tikrai skirsime!“ – dalintis savo vaizdo įrašais kvietė laidos vedėjas. Geriausių vaizdelių autoriai bus kviečiami į laidą, kurioje galės laimėti piniginius prizus.

„Bet jei žiūrint įrašą kyla svetimos gėdos jausmas, tada man liūdna, širdelę skauda, naktį užmigti negaliu“, – nusijuokė aktorius.

Naujoji laida „Su cinkeliu“ LNK eteryje startuos jau  naujajame 20-ąjį gimtadienį švenčiančios LNK televizijos sezone.

Temos: 2 Mantas Stonkus LNK

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką