Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 17d. 11:45

Mia atsiprašo gerbėjų už Samą ir Selą: „Šou biznis tampa amoraliu“

Vilija Pilibaitytė-Mia, Saulius Urbonavičius-Samas ir Egidijus Dragūnas
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Vilija Pilibaitytė-Mia, Saulius Urbonavičius-Samas ir Egidijus Dragūnas
Ketvirtadienį internete pasirodžius lažybas pralaimėjusio nuogo BIX lyderio Samo nuotraukai, Egidijus Dragūnas jam žėrė itin aršios, necenzūrinės kritikos. Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia taip pat išsakė savo nuomonę – kritikos kliuvo abiem atlikėjams: vienam už nuogybes, kitam už amoralią leksiką.

Į 30-mečio koncertą kvietęs BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas buvo pažadėjęs repetuoti nuogas, jei pavyktų parduoti pirminiame salės plane numatytą kiekį bilietų. Pavykus tai įgyvendinti ir pralaimėjus lažybas, jam šią užduotį teko įgyvendinti.

TAIP PAT SKAITYKITE: BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas ant scenos lipo visiškai nuogas: pralaimėjo lažybas

Internete pasirodžiusi nuogo Sauliaus Urbonavičiaus-Samo nuotrauka, nepraslydo pro akis Egidijui Dragūnui. Atlikėjas necenzūriniais žodžiais sukritikavo šį Samo poelgį.

Tiesa, po kurio laiko Selas feisbuko įrašą ištrynė, tačiau internautai jau buvo spėję išsisaugoti jo kopiją ir suskubo patys dalintis socialinėje erdvėje. Tarp jų – ir dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia, kuri pasibaisėjo tiek Samo elgesiu, tiek Selo bjauriais žodžiais.

„Žinot ką? Visi rėkauja, koliojasi, o aš noriu atsiprašyti už juos abu mūsų visuomenės, savo klausytojų, jų klausytojų. Vaikų, vyresnio amžiaus žmonių ir t.t. Nesu davatka, bet nemanau, kad scena yra ta vieta, kur reikia rodyt nuogą užpakalį ir, be abejo, nemanau, kad nors vienas iš mūsų nusipelnė tokių, lengvai tariant, šlykščių žodžių! Šou biznis paskutiniu metu tampa amoraliu bizniu visame pasaulyje.. Greitai normalu bus vaikščioti ne tik ant podiumo ar scenos nuogam, bet ir į dalykinį susitikimą dėl kontrakto atbėgsime nuogi, kad tik labiau pritrenktume ar sužavėtume... Galiausiai, žmonėms tai taps kasdienybe, žiūrėkim, gal rūbų visai nebereikės. Fun, bet link to einame... Žodžiu peace! Yra kaip yra, geri berniukai suklydo ! P.S. Šįkart abu prašovė pro šalį...“, – rašė Mia.

Kokia jūsų nuomonė?

Mios įrašas feisbuke apie Selą ir Samą
Mios įrašas feisbuke apie Selą ir Samą

TAIP PAT SKAITYKITE:

BIX švenčia: 30-mečio koncerte #XXX – būrys žvaigždžių ir J.Jankevičiaus Kiaulė

Draugų linkėjimai BIX: sulaukti 60-mečio, o Samui išsaugoti dailų užpakalį

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką