Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Misis Lietuva“ - nauju laiku su Ingrida Martinkėnaite

Ingrida Martinkėnaitė
„Lietuvos ryto“ TV nuotr. / Ingrida Martinkėnaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Tik spėjusi įsilieti į „Misis Lietuva“ dalyvių gretas, grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė atsidūrė ligoninėje. Dainininkė prie „Lietuvos ryto“ televizijos realybės šou prisijungė moterų įkalinimo įstaigoje, kur pretendenčių į titulą laukė naujos užduotys. Kaip Martinkėnaitę priėmė kitos projekte dalyvaujančios moterys, žiūrovai pamatys šį penktadienį. Nuo šiol „Misis Lietuva“ bus transliuojama nauju laiku - penktadienio vakarais iškart po „Reporterio“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Apie tai, kad dainininkė Ingrida Martinkėnaitė nutarė išmėginti savo jėgas kovoje dėl titulo, dalyvės sužinojo kiek anksčiau iš laidos „Super L.T.“ žurnalistų.  Tada moterys neslėpė nuostabos ir net pasipiktinimo – esą Ingrida ir taip garsi, kodėl jai prireikė titulo ir papildomos reklamos. Kai kurias dalyves pykdė ir tai, jog naujokė į projektą ateina gerokai jam įpusėjus.

Susidraugauti su būsimomis konkurentėmis pasiryžusi Ingrida mano, jog jai įsilieti bus kur kas sunkiau nei nuo pradžių dėl titulo kovojančioms pretendentėms. „Aš ateinu, o moterys jau yra pažįstamos, jau susidraugavo, turi savo taktiką. Pliusas yra jų pusėje, juk aš ateinu viena ir stoviu prieš jas visas kitoje barikadų pusėje, todėl man bus sunkiau“, – nerimo neslėpė I. Martinkėnaitė.
 
Dainininkė prie televizijos dienoraščio „Misis Lietuva“ gražuolių būrio prisijungė Panevėžio pataisos namuose. Viešnagė vienintelėje Lietuvoje moterų įkalinimo įstaigoje buvo netikėta visoms dalyvėms. Pretendentės į titulą prisipažino, jog labai baiminasi nuteistųjų.

„Jos ne tokios baisios,  kaip mes galvojom. Jos nuo mūsų niekuo nesiskiria, tik tuo, kad yra nusikaltėlės. Jos yra tokie patys žmonės kaip ir mes“, – savo išvadas pateikė Kristina Mickevičiūtė, su bausmę atliekančiomis moterimis bendravusi daugiau nei pusdienį.

Būrelis Pataisos namų „klienčių“ labiausiai džiaugėsi  „Misis Lietuva“ dalyvių atliktu makiažu ir dovanų gautomis makiažo priemonėmis. Nuteistosios pasakojo, jog kalėdamos labai pasiilgsta smulkių moteriškų malonumų, mėgsta pasidažyti ir gyvendamos Pataisos namuose, tačiau kur kas daugiau išmoko iš viešnių. Savo ruožtu, nuteistosios atvykusias gražuoles pamokė siūti. 

„Aplinkos pakeitimas, pažintis su naujais žmonėmis bausmę atliekančioms moterims daro labai teigiamą įtaką. Dabar jos lauks laidos, galvos apie tai, kaip smagu laisvėje. Tai yra gera paskata, kuri padeda kaip auklėjamoji priemonė“, – per realybės šou viešnagę kalbėjo Panevėžio pataisos namų direktorius Edvardas Norvaišas. 
 
Nuotaikingiausia užduotis, kliuvusi „Misis Lietuva“ dalyvėms – pataisos namų kieme  surengtos sportinės varžybos. „Tai buvo žvirblių šaudymas iš kulkosvaidžio“, - juokėsi Silvija Tvirbutienė po azartiško kvadrato. „Žaidimas priminė vaikystę, kai žaisdavome kiemuose“, - įspūdžiais dalijosi dainininkė I. Martinkėnaitė. Draugiškas rungtynes „Misis Lietuva“ dalyvės žaidė mišriose komandose kartu su nuteistomis moterimis.    

Kitą dieną gražuolių jau laukė argentinietiško tango pamoka viename naktiniame klube. Šį kartą seksualaus šokio mokytojas Eduardas Gimenezas dalyves nustebino atvedęs joms kitataučius šokių partnerius. 

Aktyviai šiose užduotyse pasireiškusi I. Martinkėnaitė netrukus po laidos filmavimo buvo paguldyta į ligoninę. Kokią liga kamuoja, dainininkė komentuoti nenori, tačiau prisipažino, kad jaučiasi blogai. Anot Ingridos, gydymas užtruks, todėl ji kartu su realybės šou organizatoriais svarstys, ar galės toliau kovoti dėl žaviausiosios titulo.
 
Televizijos dienoraštis „Misis Lietuva“ nuo šiol nauju lauku – penktadienį 21 val. 50 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką