Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 4d. 09:30

Mokslininkai nustatė tobulos žmonos formulę

Jaunavedžiai
Photos.com nuotr. / Jaunavedžiai

Mokslininkai skelbia: jei du žmonės nori sėkmingos santuokos, nuotaka turi būti penkeriais metais jaunesnė ir protingesnė už jaunikį, taip pat turi būti iš to paties kultūrinio sluoksnio.

Komanda iš verslo mokyklos Ženevoje teigia, kad jei žmonės laikytųsi nustatytos formulės, tai penktadaliu padidintų ilgų ir laimingų santuokų skaičių, informuoja telegraph.co.uk.

Norint išsiaiškinti socialinius faktorius, užtikrinančius laimingą santuoką, buvo tiriamos 1 074 poros nuo 19 iki 75 metų.

Pasirodo, laimingos santuokos garantas – ne tik metų (vyras turi būti penkeriais metais vyresnis), bet ir proto skirtumas. Nustatyta, jog žmona turi būti bent 27 procentais protingesnė už savo vyrą. Mokslininkai ištyrė, kad vedus išsiskyrusią moterį laimingos santuokos galimybė mažėja.

Nguyen Vi Cao, vadovavusi tyrimui, sakė: „Jei žmonės laikysis šių nurodymų rinkdamiesi partnerius, jie laimingos santuokos galimybę gali padidinti iki 20 procentų.“

Tačiau tokie tyrimo rezultatai sulaukė ir kritikos. Konsultantė santuokos klausimais Christine Northam teigė: „Visa tai tik melas ir statistika. Šiuolaikinė santuoka yra dviejų žmonių indėlis į santykių kūrimą. Tai yra komandinis darbas, nė vienas neturi dominuoti.“

Moteris ypač kritikavo tyrimo išvadą, kad žmonos turi būti protingesnės už vyrus.

Temos: 2 Vestuvės Moteris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką