TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Monika Pundziūtė su broliu Pauliumi bendrą kalbą rado per muziką: įvertinkite šeimyninį duetą

Šaltinis: 15min
0
A A

Monikai Pundziūtei-Monique (19) besidžiaugiant sava karjera, jos brolis Paulius Pundzius (18) po truputį eina link to paties tikslo. Visgi jų šeimoje muzikiniai genai atiteko ne tik sesei – brolis net pačią atlikėją neseniai nustebino savo tembru ir sugebėjimu groti gitara. Tad 15min skaitytojų dėmesiui – jųdviejų bendras duetas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kad muzika suartina, tą tvirtai galėtų patvirtinti Monika Pundziūtė su broliu Pauliumi. Visą gyvenimą neradę bendros kalbos, galiausiai ją atrado bediskutuodami apie atlikėjus. Kaip pati dainininkė juokauja, brolį ji atvedė ir į „doros“ kelią, supažindinama su visiškai kitokiais stiliais, kurių jis anksčiau nepripažindavo.

„Anksčiau su broliu labai nesutardavome, nuolat pykdavomės ir beveik nebendraudavome. Mūsų skoniai visai nesutapdavo, jis klausėsi dubstep, house, ko aš tiesiog niekada nesuprasdavau, kartais tai mane net nervindavo. O Paulių nervindavo, kad aš namuose visada dainuoju ir groju.

Tačiau kai išvažiavau mokytis į Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją Vilniuje, vienas kito pasiilgome. Kartą grįžus savaitgaliui į namus, mes tiesiog šnekėjomės ir aš jam parodžiau Tomo Odello kūrinį „Another love“, kurį vėliau dainavau „X faktoriuje“, sakiau, kad čia yra tikroji muzika, kad jis pasiklausytų! Po to išgirdau, kad jis užsidaręs kambaryje šitą dainą leidžia be sustojimo. Tada – įsijungė kitus kūrinius, pradėjo net niūniuoti! Kokią savaitę jis klausėsi vien šio atlikėjo, ir rezultatas – dabar T.Odellas yra vienas mėgstamiausių Pauliaus dainininkų. Jam ėmus klausytis tokios pačios muzikos, tarp mūsų atsirado bendras interesas ir pradėjome labai gerai sutarti“, – 15min pasakojo Monika Pundziūtė-Monique.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tomo Odello koncerte Vilniuje – ir Monika Pundziūtė: britų žvaigždės hitas lėmė jai pergalę „X Faktoriuje“

„Buvau visiškas elektronikos vaikis. Monika privertė nueiti kita muzikine linkme. Ji visada klausėsi kitokių stilių ir sakydavo, kad tai, ko aš klausau, nėra muzika, – juokėsi Paulius Pundzius. – Aišku, kiekvienas turi savo skonį, bet laikui bėgant aš tiesiog pripratau prie populiariosios muzikos, roko ir panašių stilių.“

Asmeninio albumo nuotr./Monika Pundziūtė-Monique su broliu Pauliumi
Asmeninio albumo nuotr./Monika Pundziūtė-Monique su broliu Pauliumi

Kitokios muzikos pasauliui jį pavergus, visai netikėtai gimė noras ir pačiam eiti šiuo keliu. Praėjusiais metais paėmęs į rankas gitarą, Paulius šiemet baigęs mokyklą bando įstoti į Vilniaus kolegiją studijuoti populiariosios muzikos.

„Kai buvau mažesnis, klausydavausi, kaip Monika groja ir dainuoja, man tai visuomet buvo įdomu. Tačiau pats skambinti pianinu nemokėjau. Kadangi pusbrolis turėjo gitarą, aš ją pasiskolinau, nes kažkada jau buvau bandęs ja groti, bet tik praėjusią vasarą pajaučiau labai didelį užsidegimą, ryžtą išmokti. Pabandžiau, man labai patiko, todėl ir toliau bandysiu siekti tokios karjeros“, – šypsojosi Paulius.

Pasak Monikos, jai buvo visiška naujiena, kad brolis turi puikią klausą: „Kai jis sugrojo Ed Sheerano „Photograph“, mane tikrai nustebino! Visada girdėjau tik jo niūniavimus, o tada išgirdau dainuojant ir pagalvojau: o, geras, jis moka! Iš tikrųjų, Pauliaus balso tembras man labai gražus.“

Nuo to laiko vos susitikę brolis ir sesė vienas kitam parodo išmoktus naujus kūrinius – Paulius pagroja su gitara, Monika – su pianinu. Kartais – ir kartu sudainuoja kokį duetą. „Mus bendras pomėgis dainuoti labai sujungė. Kai susitinkam, visada dainuojam, šnekam, dainuojam, šnekam, dar kartais pasigaminame kokio maisto...“ – juokėsi Monika.

Asmeninio albumo nuotr./Monika Pundziūtė-Monique ir brolis Paulius Pundzius
Asmeninio albumo nuotr./Monika Pundziūtė-Monique ir brolis Paulius Pundzius

O kartą Monikai nufilmavus bedainuojantį Paulių ir įrašu pasidalinus instagrame, ji sulaukė daugybės jį giriančių komentarų. Tad sumanė abiejų talentus išnaudoti ir ką nors su juo sudainuoti.

„Kartą kai Paulius buvo pas mane, mes dainavome įvairius koverius ir pasiūliau padainuoti mano kūrinį „Man nebaisu“. Tačiau išgirdau, kad jis groja ne tuos akordus, maišo žodžius... Aš juokais ėmiau sakyti: „Pauliau, ką čia reiškia? Kaip tu nemoki mano dainos? Kaip tu gali?“ Jis viską labai rimtai priėmė. Vėliau sulaukiau mamos skambučio. Ji sakė, kad brolis kiauras dienas dainuoja mano kūrinį. Tai kad jau taip stengėsi, išmoko, nutarėme būtent šią dainą ir sudainuoti kartu. Buvo labai smagu“, – šypsojosi Monique.

„Kai ji pasiūlė, iš karto, be jokių abejonių pasakiau, kad darom! Įdomu, kaip žmonės reaguos. Be to, ir pats turiu planų pradėti save rodyti auditorijai, filmuoti perdainuotas dainas“, – kalbėjo P.Pundzius.

Jūsų dėmesiui – Monikos Pundziūtės-Monique ir Pauliaus Pundziaus duetas

VIDEO: Monika Pundziūtė-Monique su broliu Pauliumi sudainavo „Man nebaisu“

O kadangi Monika jau turi nemenką muzikinių žinių bagažą, juo mielai dalijasi su broliu.

„Kai jis man ką nors sudainuoja, tiesiai šviesiai pasakau savo nuomonę. Kartais patariu, kaip reikia taisyklingiau dainuoti, kaip paimti aukštą natą ar išgauti vienokį ar kitokį skambesį. Taip pat kai aš parašau dainą, jam vienam pirmųjų nusiunčiu pasiklausyti ir klausiu jo nuomonės. Šiaip Paulius mane labai palaiko, nuolat klausinėja, kaip man sekasi, rūpinasi, kad nepervargčiau ir valgyčiau“, – juokėsi Monika Pundziūtė-Monique.

Asmeninio albumo nuotr./Monika Pundziūtė-Monique ir brolis Paulius Pundzius
Asmeninio albumo nuotr./Monika Pundziūtė-Monique ir brolis Paulius Pundzius

Sukūrus tokį artimą ryšį ir pačiam broliui Monikos nuomonė pasidarė labai svarbi. Kiekvienu jos laimėjimu Paulius nuoširdžiai džiaugiasi kone taip pat, kaip ir pati atlikėja.

„Kad ir kas nutiktų, aš ją palaikysiu 100 procentų. Smagu, kad ji lieka savimi, ištikima savo mėgstamam stiliui. Aš jos tikrai klausyčiau, jei ji ir nebūtų mano sesė. Man jos muzika patinka“, – 15min sakė Paulius Pundzius.

Jau ketvirtadienį prasideda pirmasis Monikos solinis turas po Lietuvą „Monique Live“. Koncertai vyks: rugpjūčio 3 d. Kaune – „AdForm ryšių kiemelyje“, rugpjūčio 9 d. sostinėje – Mokytojų namų „Vasaros terasoje“, rugpjūčio 11 d. Klaipėdoje – „Sky 21 terrace“, rugpjūčio 13 d. Nidoje – Prieplaukos vyninėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Pundziūtė pristato koncertinio turo įvaizdį: „To, ką turiu, niekas ant lėkštutės neatnešė“

VIDEO: Moniqué - Man nebaisu
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką